Skocz do zawartości
Gość mich83

Sterowniki Do Visty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mich83

Cześć. Mam pytanie czy jeśli na stronie procucenta nootboka nie ma sterowników do niego do Visty to czy są realne szanse że poszła by ona na sterownikach do XP ? A może gdzie indziej sterowników szukać?

 

Nootbok to Toshiba Tecra A4 pentium M 1.6, 80 Gb, 1024 mb ramu, Ati x600.

Edytowane przez mich83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne! :lol2:

zrobiłeś i tak po swojemu

 

instalujesz Vistę i patrzysz co sobie znalazła

jezeli będzie brakowalo sterowników od Grafy/Sieciówki/Wifi/audio to duże prawdopodobiństwo, że gdzieś znajdziesz u producentów

jeżeli będzie więcej nieznanych urządzeń tzn, że Vista nie ma sterowników do chipsetu - wtedy proponuje się poddać

 

twoje ulubione słowo "REALNIE" nie będzie miało zastosowania bo nierealnie te od XP za żadne skarby nie pójdą

 

więc nie zapomnij zapytać

 

"Realnie więc się pytam czy sterowniki od XP pójdą pod Vistą - i nie chodzi mi tu o zdanie burnsa tylko jak najwięcej ludzi"

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mich1983

Ahahaha padam po twoich radach, i innym użytkowniką też polecam twoje cenne porady bo zazwyczaj odrazu wiadomo że jest dokładnie odwrotnie niż napiszesz.

 

"bo nierealnie te od XP za żadne skarby nie pójdą" - tak sie składa że sterowniki od Xp dosyć często działają na Viscie. Mało tego żadko bo żadko ale zdaża sie że czasem nawet stabilniej niz te od Visty.

 

 

więc nie zapomnij zapytać

 

"Realnie więc się pytam czy sterowniki od XP pójdą pod Vistą - i nie chodzi mi tu o zdanie burnsa tylko jak najwięcej ludzi"

 

Dziwi Cie to po twoich wypowiedziach? Napiszesz jakąs głupote pożniej wejdzie człowiek który może sie naprawde znać i będzie chciał poradzić ale że zobaczy że jusz ktos odpowiedział to se daruje. Ludzie często patrzą tylko na ostatniego posta.

 

Wybrałem Toshibe i chodzi jak skała, bezgłośnie ( na czym mi zależy) i bezawaryjnie, ma wyśrodkowane parametry a nie tylko mocniejszy procesor.

Edytowane przez mich1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki od XP w większości będą działać pod vistą. Niektóre komponenty tych sterowników mogą jednak powodować BSOD. Tak jest na przykład z ATI control panel od sterowników pod XP - same sterowniki działają bezproblemowo, ale żeby nie mieć BSOD nie można instalować panelu sterowania ati.

 

Do twojego sprzętu wystarczy, że zainstalujesz sterownik do grafiki z www.ati.com, ewentualnie sterownik do Wi-FI (musisz podać model) do reszty komponentów vista ma sterowniki.

Tak przy okazji do tego modelu grafiki napewno są sterowniki dedykowane pod vistę.

Edytowane przez -X-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...