Skocz do zawartości
X800

Klonowanie Na Hdtv - Nvidia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przejdę do rzeczy, mam 2 wyświetlacze:

- monitor o roz. 1680*1050

- TV FullHD 1920*1080.

 

Problem w tym, że jedyną opcją jaką mogę ustawić jest klonowanie w rozdzielczościach <=1680*1050. Chodzi mi natomiast o to, żeby puścić sygnał na każdy wyświetlacz w RÓŻNEJ rozdzielczości (1680*1050 - dla monitora i 1920*1080 - dla TV). Wątpię, żeby dało się to ustawić w samych sterownikach, więc może jakaś osobna aplikacja?

 

W sumie potrzebuje to do puszczania filmów z kompa na TV. Najlpiej, żeby była jeszcze taka opcja jak w ATI - 'Tryb Teatralny' - ale dobra nie rozpływajmy się :razz:

A czy na kartach ATI jest taki sam problem z tym klonowaniem? - Jeżeli wszystko jest tam ok, biore Radzia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X800

 

Mam ten sam problem ,tyle ze moj TV ma rozdzialke 1360x768

nie ma takiej opcji jak narazie zeby w trybie Clone puscic rozne rozdzialki :/

Ja uzywam DualView na pulpicie 1024x768 a na TV 1360x768

odtwarzacz KMPlayer na pulpicie windows po uruchomieniu automatycznie wysyla mi film na TV

bez zadnego przesowania okna z filmem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X800

 

Mam ten sam problem ,tyle ze moj TV ma rozdzialke 1360x768

nie ma takiej opcji jak narazie zeby w trybie Clone puscic rozne rozdzialki :/

Ja uzywam DualView na pulpicie 1024x768 a na TV 1360x768

odtwarzacz KMPlayer na pulpicie windows po uruchomieniu automatycznie wysyla mi film na TV

bez zadnego przesowania okna z filmem .

A jak to sobie ustawiłeś , bo męczę się z tym od jakiegoś czasu ??? Chodzi mi o to by film był puszczany na TV a inne rzeczy jednocześnie można by było robić na np. monitorze LCD w trybie Dualview (czy trzeba w innym trybie to zrobić ??). Jakim kablem masz podłączoną grafikę z TV ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...