Skocz do zawartości
dawzim

Laptop + Monitor Zewn

Rekomendowane odpowiedzi

witam, pytanie mam mól laptop ma rozdzielczośc 1280x800 czy jeśli podłączę zewn. monitor to będzie chodził tylko w tej rozdzielczości? czy da się ustawić wtedy wiekszą w przypadku monitora 19" taka rodzielczośc nie ciekawie by chyba wyglądała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie mam mól laptop ma rozdzielczośc 1280x800 czy jeśli podłączę zewn. monitor to będzie chodził tylko w tej rozdzielczości? czy da się ustawić wtedy wiekszą w przypadku monitora 19" taka rodzielczośc nie ciekawie by chyba wyglądała.

To raczej zależy od możliwości Twojej karty graficznej. Skoro Cię to interesuje to po prostu to sprawdź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kartach ATI (tych nowszych) na pewno da sie ustawic rozne rozdzielczosci, masz nawet cala zakladke w sofcie do karty do przeroznych konfiguracji...

 

...i na szczescie czestotliwosc odswiezania tez mozna rozna ustawic, bo laptopy maja 60hz. Dla LCD to jest ok, ale jak podlaczasz monitor zewnetrzny CRT to na 60hz mozna oslepnac. Ja mam Radeona hd 2400 xt w lapie i podlaczonego 19" cale CRT i dziala w innej rozdzialce niz notebook i 120hz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Własnie zastanawiam się nad zakupem monitora ale jak na 19 mam mieć taką rozdzielczpśc to mija się to z celem dużo pracuję w excelu i potzrebny mi większy obaszar roboczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...