Skocz do zawartości
djwatoo

Jak podkręcić {ciach} mać

Czy ciebie tez denerwuja posty typu jak podkrecic  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy ciebie tez denerwuja posty typu jak podkrecic

    • Tak
      11
    • Nie
      3
    • Po co robisz ta ankiete mlotku tylko zasmiecasz
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już niemogę.

To już chyba setny post jak widze.

 

Czy podkręcać ?

Na ile mogę podkręcić ?

 

W starym dziale też dużo było takich.

czy ludzie naprawde nie umieją szukać.

Radze tym którzy chcą zadać takie pytania poczytać FAQ.

A dopiero potem nafaszerowani wiedzą kręcić mod-ować itp.

Choć już lepiej niż ludzie którzy pisali że mieli XP1600+ i ustawiali na 20x150 czy 15x2000.

W ogóle to nawet nie wiem dlaczego tego tematu nie poruszył Lisek czy kto kolwiek z grupy ludzi prymującej. Mi już się nie dobrze się robi.

Mimo iz:

Wiedza ludzka należy do świata

Oszczędzajcie nerwy innych.

 

P.S. Post napisany w stanie skrajnego załamamna po 7 Bronx-ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak i na ile moge podkręcić athlonaXP 1600+ [agoia] ? Dołączona grafikabuhahahaha... LOL 

 

poważnie to hmmm... kto pyta nie błądzi, a kto szuka niemusi pytać Dołączona grafika

Ludzie chyba 1 post Metal'a kiedy nieurzywał tego przygłupkowatego śmiechu ghyhyhy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak i na ile moge podkręcić athlonaXP 1600+ [agoia] ? Dołączona grafikabuhahahaha... LOL 

 

poważnie to hmmm... kto pyta nie błądzi, a kto szuka niemusi pytać Dołączona grafika

Ludzie chyba 1 post Metal'a kiedy nieurzywał tego przygłupkowatego śmiechu ghyhyhy :)

Dołączona grafikaghyhyhyhy...

 

przygłupkowatego ?!? Dołączona grafikaheh... zobaczymy zobaczymy :] hehehehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post też brzmiał w stylu "jak podkręcić" ale już po prawie roku przeglądania umiem conieco

na forum istnieje duża przepaść pomiędzy starymi wyjadaczami(reed, bruce, kaeres itd.) a nowymi użytkownikami którzy usłyszeli od kolegi że na tym forum ludzie znają się na sprzęcie

Przychodzi taki gościu z nadzieją że tu sami "fachowcy" siedzą a tu go odsyłają z kwitkiem z popularnym hasłem "SZUKAAAJ"

Z drugiej strony nowi użytkownicy mogliby zajrzeć do działu Frequently Asked Questions (FAQ) i poczytać(napewno im to nie zaszkodzi).

Tyle miałem do powiedzenia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post też brzmiał w stylu "jak podkręcić" ale już po prawie roku przeglądania umiem conieco

na forum istnieje duża przepaść pomiędzy starymi wyjadaczami(reed, bruce, kaeres itd.) a nowymi użytkownikami którzy usłyszeli od kolegi że na tym forum ludzie znają się na sprzęcie

Przychodzi taki gościu z nadzieją że tu sami "fachowcy" siedzą a tu go odsyłają z kwitkiem z popularnym hasłem "SZUKAAAJ"

Z drugiej strony nowi użytkownicy mogliby zajrzeć do działu Frequently Asked Questions (FAQ) i poczytać(napewno im to nie zaszkodzi).

Tyle miałem do powiedzenia

pozdrawiam

jacy tam z nich wyjadacze ? hueh : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to kazdy sie kiedys uczyl jak podkrecic. Wiec lepiej sie pytam niz zyc w niewiedzy. A po za tym poto jest to forum :) zeby sie pytac i dowiadywac nowinek ;P

i tu wpelni sie z toba zgadzam:) :) forum jest po to by pytac a nie po to by sie inni nasmiewali ze ten czy tamten czegos nie potrafi bo nieukrywajmy nieraz tak jest :PPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post też brzmiał w stylu "jak podkręcić" ale już po prawie roku przeglądania umiem conieco

na forum istnieje duża przepaść pomiędzy starymi wyjadaczami(reed, bruce, kaeres itd.) a nowymi użytkownikami którzy usłyszeli od kolegi że na tym forum ludzie znają się na sprzęcie

Przychodzi taki gościu z nadzieją że tu sami "fachowcy" siedzą a tu go odsyłają z kwitkiem z popularnym hasłem "SZUKAAAJ"

Z drugiej strony nowi użytkownicy mogliby zajrzeć do działu Frequently Asked Questions (FAQ) i poczytać(napewno im to nie zaszkodzi).

Tyle miałem do powiedzenia

pozdrawiam

jacy tam z nich wyjadacze ? hueh : )

Dokladnie, zaden ze mnie wyjadacz, no moze czasem wyżeracz :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post też brzmiał w stylu "jak podkręcić" ale już po prawie roku przeglądania umiem conieco

na forum istnieje duża przepaść pomiędzy starymi wyjadaczami(reed, bruce, kaeres itd.) a nowymi użytkownikami którzy usłyszeli od kolegi że na tym forum ludzie znają się na sprzęcie

Przychodzi taki gościu z nadzieją że tu sami "fachowcy" siedzą a tu go odsyłają z kwitkiem z popularnym hasłem "SZUKAAAJ"

Z drugiej strony nowi użytkownicy mogliby zajrzeć do działu Frequently Asked Questions (FAQ) i poczytać(napewno im to nie zaszkodzi).

Tyle miałem do powiedzenia

pozdrawiam

jacy tam z nich wyjadacze ? hueh : )

postojebcy Dołączona grafikabuhahaha... dżołk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia jak widzę coś takiego to mam ochotę napisać Podkręć korbą  :lol:

No masz rację najlepiej się podkręca korbką :lol: ostatnio udało mi się p1 133Mhz korbką wykręcić na 200000000000 Mhz <lol2> :lol: Ostre jazdy tu odchodzą :) ale nie powinniśmi sie z nowych tak zlewać przecież my też kiedyś tam zaczynaliśmy i byliśmy lamerami :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia jak widzę coś takiego to mam ochotę napisać Podkręć korbą  :lol:

No masz rację najlepiej się podkręca korbką :lol: ostatnio udało mi się p1 133Mhz korbką wykręcić na 200000000000 Mhz <lol2> :lol: Ostre jazdy tu odchodzą :) ale nie powinniśmi sie z nowych tak zlewać przecież my też kiedyś tam zaczynaliśmy i byliśmy lamerami :)))

ale my wytezalismy nasze umysly przeszukujac strony www/fora w poszukiwaniu roznych odpowiedzi, niestety wraz z nowymi userami przyszla moda na "slepe postejebstwo" tzn. mam problem, jest forum, pisze posta ze mam problem (opcja szukaj nieistnieje) i jestem hapy :? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia jak widzę coś takiego to mam ochotę napisać Podkręć korbą  :lol:

No masz rację najlepiej się podkręca korbką :lol: ostatnio udało mi się p1 133Mhz korbką wykręcić na 200000000000 Mhz <lol2> :lol: Ostre jazdy tu odchodzą :) ale nie powinniśmi sie z nowych tak zlewać przecież my też kiedyś tam zaczynaliśmy i byliśmy lamerami :)))

ale my wytezalismy nasze umysly przeszukujac strony www/fora w poszukiwaniu roznych odpowiedzi, niestety wraz z nowymi userami przyszla moda na "slepe postejebstwo" tzn. mam problem, jest forum, pisze posta ze mam problem (opcja szukaj nieistnieje) i jestem hapy :? :lol:

No masz racje nowi nie znają opcji szukaj niestety :( i zapie**** forum nowymi głupimi tematami które były już wałkowane xxx razy no ale nic musimy z tym życ może jak byśmy takim nie odpowiadali wogóle to przesatli by zakładać takie tematy co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

No masz racje nowi nie znają opcji szukaj niestety :( i zapie**** forum nowymi głupimi tematami które były już wałkowane xxx razy no ale nic musimy z tym życ może jak byśmy takim nie odpowiadali wogóle to przesatli by zakładać takie tematy co wy na to??

ja bym proponowal usuwac (ew zmieniac nazwy) takich topicow bo przecierz w tym morzu zklonowanych topicow utopic sie moze niejeden user dzielnie korzystajacy z opcji szukaj :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal usuwac (ew zmieniac nazwy) takich topicow bo przecierz w tym morzu zklonowanych topicow utopic sie moze niejeden user dzielnie korzystajacy z opcji szukaj :?

 

No masz rację bo przecież jak ktoś coś będzie szukał i w większości będą topici z odpowiedziami SZUKAJ to przeciez zniecheci sie taka osoba i zalozy w koncu znow nowy topic bo nie chcialo jej sie szukac w takiej ilości topiców. A co do usuwania to mecząca praca to bedzie dla moderatorów :lol: no ale nic muszą przez to przejśc jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) A co do usuwania to mecząca praca to bedzie dla moderatorów  :lol: no ale nic muszą przez to przejśc jakoś

a od czego oni kurde tutaj sa :wink: jest ich tylu (9) ze jeszcze troche a mogli by wystawic druzyne pilkarska :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) A co do usuwania to mecząca praca to bedzie dla moderatorów  :lol: no ale nic muszą przez to przejśc jakoś

a od czego oni kurde tutaj sa :wink: jest ich tylu (9) ze jeszcze troche a mogli by wystawic druzyne pilkarska :P :lol:

.......... Co ty wiesz , o moderowaniu ? ............ :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) A co do usuwania to mecząca praca to bedzie dla moderatorów  :lol: no ale nic muszą przez to przejśc jakoś

a od czego oni kurde tutaj sa :wink: jest ich tylu (9) ze jeszcze troche a mogli by wystawic druzyne pilkarska :P :lol:

.......... Co ty wiesz , o moderowaniu ? ............ :?

on wie w koncu jest moderatorem..... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...