Skocz do zawartości
blood_brother

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby tylko dopracowali/poprawili ta gre w stosunku do jedynki

to moze byc bardzo ciekawie , hitu bym sie nie spodziewal

bo Ci developerzy takowego chyba nie potrafia zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy JC to byla dno i metr mulu, wyrob GTA podobny tylko ze bez polotu. Po 2h grania decyzja nieodwolana - uninstall ;] I ta pstra grafika ... blee. Just Kał :>

Niestety , musze sie z toba zgodzic

tyle ze w moim wypadku odinstalowalem gre po 3-4 godzinach

( prob normalnej sensownej gry )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Pierwszy JC to byla dno i metr mulu, wyrob GTA podobny tylko ze bez polotu. Po 2h grania decyzja nieodwolana - uninstall ;] I ta pstra grafika ... blee. Just Kał :>

Grafika - lepsza od GTA i nie ma co nad tym dywagowac. Woda to przyklad tego jak powinno sie to robic , w zadnej gierce tak dobrze nie wygladala , stary FC moze sie schowac , a i w Crysisie nie wyglada tak jak tutaj.

 

Gameplay - ten byl rozny. Misje fabularne byly niezle (pogon mysliwcem , spadochroniarstwo itp) , ale przejmowanie terenu bylo zalosne , fakt. Ciagle to samo. Sztuczne wydluzenie gry.

 

Fizyka - brak , dobrze w locie oraz przy plywaniu to wygladalo ale prowadzenie aut to zenada.

 

Przeszedlem cala w 100% z nudow...sa gorsze gry od tego.... GTA SA nawet nie chcialo mi sie odpalac na dluzej niz 10 minut , wreszcie dalem sobie siana.

 

 

Jesli popracuja nad fabula , fizyka aut to moze bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze od tego dobrobytu to juz sie graczom w glowach poj*** :wink: ( co nie znaczy ze mi nie:P) ehhh.... co do gry to mysle ze bedzie to samo co 1 z nieco lepsza grafa , czyli gra lotów srednich;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tego typu gierki !!!!!!!

 

jedak wychodzą bardzo rzadko, a gdy już wyjdą to ..... niestety nie "błyszczą"...a na GTA IV Pc...3ba będzie jeszcze poczekać.

 

W jedynkę pograłem chwilę.....//jakoś mnie nie przekonała, fizyka pojazdów, model walki itd.//

kto, wie może w II części popracują nad tymi błędami, :niedogodnościami: i będzie można sie cieszyć nie tylko "piękną oprawą graficzną, ale i całą grą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O pierwszej części nie wiem nic prócz tego, że była i tego, że nie spodobała się chyba nikomu. Nawet screena na oczy nie widziałem. Zatem całkiem na świeżo po obejrzeniu gameplay... Dziwne to delikatnie mówiąc. Gość otwiera spadochron 8m nad ziemią i odlatuje jak gdyby nigdy nic. Później podczas misji otwiera go i zamyka co chwilę jak nóż sprężynowy. Strzela jakimś hakiem na linie i skacze jak nie przymierzając Spiderman. Kojarzy mi się to z taką grą na Nintendo - Contra. Albo z jakąś kreskówką. Do tego ta cukierkowa wyspa rodem z Far Cry. Dziwne to. Mnie nie zachęciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepiej to wygląda niż część 1sza. Chociaż jedynka tez na trailerach była bardzo dobra, a co wyszło to każdy wie... Zobaczymy co z tą częścią będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie cienka jak barszcz. Już jak wyżej zauważono "strzelanie" ze spadochronu jak ze sprężynowca i łapanie się wszystkiego wbudowaną w rękę turbo wyciągarką jest dość żałosne i niszczy frajdę z wykonywania zadań. Jedynie co daje to radochę robienia rozwałki jako brat spidermana ;). O to tylko w tej grze chodzi. O to samo chodziło w 1 części. Rozwałka rozwałka rozwałka. 100% odmóżdżacz. Fajne na kilka minut rozwałki i podziwiania widoczków i off.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę pograłem w demo tylko chwilę by stwierdzić, że to totalnie przelukrowana i przekolorowana gra. Pamiętam jak ją wychwalali w portalach i czasopismach. Nie wiem skąd ten zachwyt. To takie far cry tylko, że w tpp. Samo poruszanie się postacią wołało o pomstę do nieba. Im dalej tym gorzej. Kolejna część pewnie będzie nielepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mieli kilka czynnikow decydujacych o tym , ze gra mogla odniesc sukces :

-gigantyczne tereny bez loadingow

-masa ustrojstw w tym smiglowce > ciekawy wyglad , ale niestety jezdzace ustrojstwa nie mialy fizyki

-niezla grafika , woda to pierwsza liga

 

Zabraklo scenariusza , pomyslu na fabule bo to co zaserwowali to jakies nedzne popluczyny , a die questy to zalosc.

 

 

Nie wierze , ze JC2 bedzie lepsza gra. Konkurencja jest zbyt silna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda wygląda fajnie ale ale w ruchu jak stoi się na brzegu to przypomina to już bardziej kisiel ; z poziomami to racja ale chłopakom chyba nikt nie powiedział, że jak się tworzy obszaru to trzeba go 1) zagospodarować 2) uczynić przydatnym dla gameplaya.

 

Ale najwidoczniej znalazło się tylu kupców gry, że znalazł się haj$ na część drugą, są pieniądze jest gra prosta sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

woda wygląda fajnie ale ale w ruchu jak stoi się na brzegu to przypomina to już bardziej kisiel ; z poziomami to racja ale chłopakom chyba nikt nie powiedział, że jak się tworzy obszaru to trzeba go 1) zagospodarować 2) uczynić przydatnym dla gameplaya.

 

Ale najwidoczniej znalazło się tylu kupców gry, że znalazł się haj$ na część drugą, są pieniądze jest gra prosta sprawa ;)

Gra na Xboxie 360 sprzedała się w USA i Japonii w ilości 110 000 sztuk, patrząc na to, że w Japonii i USA sprzedano 65% ogólnej liczby tych konsol to wątpię by ta gra sprzedała na X0 więcej niż Wiedźmin w Polsce. Na wikipedi jest napisane, że sprzedała ponad milion kopii. Najwidoczniej sprzedaż na innych platformach była trochę lepsza. Jeden milion to nie tak mało więc jakiś sukces to niby jest ;)

 

Strona artystyczna tej gry była dobra ALE wykonanie i pomysł na gamepaly kompletnie mi się nie spodobał. To czysty arcade nie wymagający od gracza niczego a jak widać po trailerze dwójka stawia na podobną "zabawę". Z tego co zauważyłem w końcu jest jakaś lepsza fizyka i przeciwnicy nie latają jak kłody od strzałów, może chociaż fizyką będzie się dało pobawić w tej grze ;)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika


Producent: Avalanche Studios (Nie mylić z firmą Avalanche Software bo to dwie różne firmy)
Wydawca: Eidos/Square Enix
Dystrybutor PL: Cenega Poland
Kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:
26 marzec 2010

Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: 18+


Opis
Głównym bohaterem gry jest Rico Rodriquez – pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej, którego doskonale pamiętamy z poprzedniej części. Tym razem akcja gry rozgrywać będzie się na wyspie Panau, zlokalizowanej w Azji Południowo-Wschodniej. Gra oferuje możliwość swobodnej eksploracji ogromnej wyspy o powierzchni 1024km2. Tereny takie jak dżungla, ośnieżone górskie szczyty oraz pustynie dostarczą na pewno niemałych emocji. Jak by tego było mało gra będzie oferowała bardzo realistyczne efekty klimatyczne co znacznie wzbogaca program Just Cause 2.

Te olbrzymie tereny będziemy mogli przemierzać w dowolny sposób. Do dyspozycji mamy różnego rodzaju pojazdy naziemne, morskie oraz powietrzne. Misje tak jak w pierwowzorze również są nieliniowe co oznacza że możemy przechodzić je według własnego uznania.

Nie zapomniano też o ekwipunku dla naszego super agenta. W grze pojawią się min. takie zabawki zagłady jak minigun z funkcją błyskawicznego montażu do podłoża oraz granatnik którym na pewno nieźle narozrabiamy.

Linki zewnętrzne
* http://justcause.pl/viewpage.php?page_id=4 Wywiady z twórcami JustCause 2
* http://justcause.pl/viewpage.php?page_id=5 Opis silnika gry JustCause 2
* http://justcause.pl/gallery/index.php?album=jc2 Screenschoty i Artworki

Media
*
NOWY!
*

*

*

*

*

*

*

*


Czego oczekujecie od JustCause 2? Czekam na opinię.


Temat będę na bieżąco aktualizował.


Podano oficjalną datę premiery z której wynika że 23 marca 2010 JustCause 2 pojawi się w Ameryce Północnej a już 26 marca 2010 trafi Europy, na Bliski Wschód, Australii i Azji!

Tak więc oficjalna data premiery JustCause 2 w Polsce to 26 marca 2010!
Edytowane przez LordSion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w jedynke, ale niedawno skończyłem grać san andreas więc ciężko się przestawić bo sterownie jest inne.

http://www.youtube.com/watch?v=tBawgnVPKwg już nawet filma zrobilem i jest przetwarzany. Zastanawiałem się czy wrzucać bo w zasadzie po 5min gry go zaczełem robić więc nie wygląda to za dobrze nie wspominajac ze się amunicja skonczyla i nie mialem czym do nich strzelać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już chwilkę pograłem, nie jest tak źle ale rewelacji nie ma, grałem na Full HD i ustawienia takie jak na screenie i FPS miałem ciągle 30 także raczej grywalne (niżej nie spadał). Model jazdy dziwny ale i tak lepszy niż w jedynce. No i jest full support dla pada XboXowego.

 

Całkiem fajnie się tam lata na spadochronie ;-) poniżej klika screenów:

 

Dołączona grafika

 

I więcej: Index of /syf/just_cause2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i musze powiedziec ze gra jest super AKCJA AKCJA i jeszcze raz AKCJA. Trzeba troche czasu zanim sie klawisze opanuje ale jak juz sie to zrobi to zabawa jest przednia. Grafika tez niczego sobie. Super wygladajace zachody słonca. Fajna zabawa ze spadochronem i bawienie sie w supermena :D Udało mi sie uzyskach 392m swobodnego spadku B-) kto da wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...