Skocz do zawartości
pyrko

Gdzie Nabyc 8800 Gt 512 W Wawie Od Reki?

Rekomendowane odpowiedzi

z racji padu kopmputera musze nabyc nowa grafike od razu po pracy w warszawie - najlepiej gdzies w srodmiesciu:), moje pytanie brzmi gdzie nabede taniego ~800pln 8800gt 512 , w sensie gdzie sa realnie od reki a nie w cennikach i za 2-3dni, bardzo dziekuje za kazda odpowiedz

 

moje gg jak cos: 3069634

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przejdź sie po sklepach i poszukaj, w znaku mogą mieć, w podziemiach pod gusem masz od groma sklepów i tam musi być chociaż w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji padu kopmputera musze nabyc nowa grafike od razu po pracy w warszawie - najlepiej gdzies w srodmiesciu:), moje pytanie brzmi gdzie nabede taniego ~800pln 8800gt 512 , w sensie gdzie sa realnie od reki a nie w cennikach i za 2-3dni, bardzo dziekuje za kazda odpowiedz

 

moje gg jak cos: 3069634

 

pozdrawiam

NTT System / Yalu.pl - Warszawa - ul. Osowska 84

Dogodny dojazd: Metro Centrum - > przesiadka do tramwaju w kierunku Stadionu X-Lecia [ 9 lub 24 - wysiadka na przystanku Czapelska i 5min z buta ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

dccomp.pl (Ursynów)

hyhy, no macie reflex. Kolega potrzebował porady 4 lutego bo po pracy chciał kupić grafe a tu odpowiedzi sypią się 10 dni później :-P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...