Skocz do zawartości
k_luke

Ddr-400 Czy Ddr2-533?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie muszę wybrać pamięć... Do tej pory miałem (mam) pamięci Kingston 2 x KVR400X64C3A/512 (512MB, PC3200, CL3), jednak jedna uległa awarii i nie wiem co zrobić. Czy dokupić drugą taką samą - czy wymienić całość na DDR2? Moja płyta Asus P5GDC-V obsługuje DDR-400 oraz DDR2-533... co będzie lepiej chodzić pamiątki DDR z CL3, czy DDR2 z CL4? Z uwagi na różnicę w cenach mógłbym się pokusić o zakup DD2 2x1024...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze popiera wybór DDR2? Moja płyta obsługuję dwójki z częstotliwością 533MHz, które po podkręceniu może obsłużyć do 600... Z uwagi na lepsze timingi DDR nie wiem na co się zdecydować - odbudować 1GB DDR-400 czy kupić 2GB DDR2-533?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś kupił te DDr1 to raczej ciezko by bylo je sprzedac.

Tu się chyba mylisz - zobacz na allegro, chodzą drożej niż ddr2... Ale zdecyduje się na DDR2 - więcej i taniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, ja nie twierdze ze cl3 jest najlepsze, dlatego z tego niekorzystam poproszony zostalem o testy wiec oto one :P

 

imo ponizej cl4 nie warto przy dd2 (no chyba ze w przypadku zalozyciela tematu nie bedzie mogl wiecej podniesc taktow jak@600 wtedy cl3 - o to chodzilo :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi powiem tak spodzewałem sie czegos wiecej.....

 

To sa pamieci DDR puszczone w dualu :

 

Kingmaxy 2*256 na kosciach BGA ( wersja 50nS)

 

Dołączona grafika

 

Jak pojawia sie DDR2 533 z takimi wynikami to dopiero sie przesiade... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...