Skocz do zawartości
GoLo

Sklep - OCM!! Wystartowal!

Rekomendowane odpowiedzi

US (znaczy sie skarbowka) Was dorwie szybko

Sklep bez podanych danych kontaktowych i nazwy firmy nie wystawiajacy faktur VAT - to juz wole na allegro

Podchodzimy pod paragrafy ;) Artykul Art. 10.1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną sie klania ;P

Hehe jasne nei legalnei przemycamy przez granice tony czesci ktore jest w polsce hehe Faktury Vat no problem glowna siedziba firmy miesci sie we Wroclawiu :) zapraszam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez Panowie Wy nie macie prawa wystawiac faktur VAT. Przypominam ze wymagana jest zgoda kupujacego na wystawienie faktury bez jego podpisu - takowej klauzuli tutaj nie widze. En plus pragne zauwazyc ze na calej stronie nie mozna odnalezc podstawowych danych takich jak nazwa firmy, adres korenspondencyjny NIP etc co w moich oczach dyskredytuje taka firme i sprowadza do funkcji sprzedawcy-krzaka na poziomie allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywista sprawa ze jak ktos chcez pro forma fakture to najpierw wysyla faxem oswiadczenia :D A zcemu nei ma danych i klkuset brakujacyhc zeczy bo sklep nie jest skonczony :D Ta firma Krzak nazywa sie jedna z wiekszych wpolsce firm exportowych :D !! Marco :) ja cie prosze :) naslij na mnie Skarbowke :) hehe ciekawe czy cos znajda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

US (znaczy sie skarbowka) Was dorwie szybko

Sklep bez podanych danych kontaktowych i nazwy firmy nie wystawiajacy faktur VAT - to juz wole na allegro

Podchodzimy pod paragrafy ;) Artykul Art. 10.1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną sie klania ;P

slodko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym ja sie nie martwie nei ja jestem wlascicielem sklepu :)

Ja tylko go pilnuje i jestem szefem dzialu sprzedazy :)

 

Widze marco ze za bardzo sie martwisz :) o sprawy ktore sa tak malo wazne i byly zalatwione duzo wczesniej niz pomysl calego sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jednego nei ma a drugi sie otwiera :) adresy ktory zostal tu podany bedzie nei aktualny od teraz bo wlasnie wykupilem serwer z profasjonlanym skrypte za raz jak zostanie aktywowany podam namiar na nowy miejsce sklepu :) lepszza czytelenosc auto theme i wygodniej dla nas niz na aktualnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z nowym serwerem zatrudnij nowego administratora ;)

Nie zebym byl zlosliwy ale nie kazdy musi byc tak mily jak ja i nie oprzec sie pokusie skasowania / zmodyfikowania bazy danych ;)

Nie mowiac ze sobie mozna odczytac adresy klientow - jak milo ;)

pozdrawiamy Konrada G. Rynek 13/7

hasla tez sugeruje mocniejsze jednokierunkowy hash malo daje jak prostym slownikiem sie go ma w pare minut ;P

 

PS. Wcale nie jestem zlosliwy i nie zycze Wam zle - powodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z nowym serwerem zatrudnij nowego administratora ;)

Nie zebym byl zlosliwy ale nie kazdy musi byc tak mily jak ja i nie oprzec sie pokusie skasowania / zmodyfikowania bazy danych ;)

Nie mowiac ze sobie mozna odczytac adresy klientow - jak milo ;)

pozdrawiamy Konrada G. Rynek 13/7

hasla tez sugeruje mocniejsze jednokierunkowy hash malo daje jak prostym slownikiem sie go ma w pare minut ;P

 

PS. Wcale nie jestem zlosliwy i nie zycze Wam zle - powodzenia :P

 

hehe wszedles bo nei ma hasla na bazie zaraz zaloze haslo sieciowe :)

zmienic admina ?? no wnie iwme czy dobry pomysl nasze serwery pracuja 24h a tweak nawet jak przed chwila pada zeby nie bylo ze jestem zlosliwy ale jest zadowolony z jego pracy co do bazy :) mam jej ciaglego backupa na stremerze :) a co do lamania hasle hmm :) zlam jedno jak chcesz dma ci namiar a jestes MISTRZEM :)

 

Pozdrawiam cieplo NDX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko te ceny...

 

np. bloczek za 53$ czyli 210zł kosztuje 339zł - czyli ok 130zł więcej - a jeśli dobrze wiem, to przesyłka kosztuje 20$ - czyli bardziej opłaca sie sprowadzic indywidualnie.

 

Panel Vanteca drożej niz w 4maxie. Cena to 299zł, a w USA jest za 35$ (140zł).

 

Powiedz jeszcze, ze kupujecie po cenach sklepowych - bo zdziwił bym się jeżeli tak.

 

To zapowiadało się zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

lol polecam do liczyc tax jestes zdewko nei zorjentowany plus clo !! hehe

sciagaj indywidualnie !! ja nie planuje z tego sklepu rodziny utrzymywac :D

Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że jako sklep musicie doliczać cło+podatek.

 

Jednak jeżeli zamawia się indywidualnie, to sprawa wyglada zupełnie inaczej (niedawno był taki wielki post, gdzie ludzie z DangerDena kupowali) - powiem tylko, paczka jako gift i zaniżona wartość, części jako uzywane itp.

 

Sklepy moga nadrabiac niższymi kosztami transportu (jak zamówi 10 osób, to jest jedna paczka - przecież nie będziecie osobno zamawiać - no i juz 10x mniejszy koszt transportu na głowę).

 

Do tego jako sklep zamawiacie duże ilości towaru, więc macie zniżki w sklepie z USA.

 

Ponadto - nie wiem jak jest przy kupowaniu ze Stanów, ale w Europie mozna dostać zwrot podatku wliczonego w cene towaru (normalnie sie nie opłaca, bo trzeba cło zapłacić, ale wy i tak je płacicie).

 

Oj panowie, przy dużych ilościach zamówień macie niższe ceny produktów, a koszty transprtu są niewielkie (przypadajace na jeden artykuł). Może tak zbijecie ceny w dół i bedziecie zamawiać towar np. co miesiąc (jak sie zbierze większa ilość).

 

Myślę, że każdy woli poczekać nawet o miesiąc dłużej, jeżeli będzie mógł zapłacić 50-100zł mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak sprawa wyglada z gwarancja , macie czas 14 lub 21 dni , jak co padnie a nie macie tego na stanie to sie nie wyrobicie i moze zadac zwroku $, a sprzet czasem pada i dodatkowe koszta za przesylke , moze cos zamowie jak bede przy kasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak sprawa wyglada z gwarancja , macie czas 14 lub 21 dni , jak co padnie a nie macie tego na stanie to sie nie wyrobicie i moze zadac zwroku $, a sprzet czasem pada i dodatkowe koszta za przesylke , moze cos zamowie jak bede przy kasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...