Skocz do zawartości
biscent

Problem Z Nagrywarka.pomocy!:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam nagrywarke cd/dvd tsstcorp sh-m522c i tutaj zaczyan sie problem otoz nagrywarka ta nie odczytuje zadnych PUSTYCH plyty dvd (sprawdzalem juz chyba z 10 rodzajow) ale najlepsze w tym jest to ze jezeli na plycie bedzie nagrany chocby dokument tekstowy albo cokolwiek to nomalnie odczyta!!!!:/ co jest z nia nie tak juz nie wiem? plyty cd normalnie mi czyta.Przeinstalowalem juz biosa pod tego cd-roma i dalej nic! I jescez jedno jak wchodze w nero info tool w zakladke drive to tam gdzie jest supported write features ->>dvd ram nie jest zaznaczone czy to moze miec wplyw na to? i jak to zaznaczyc?Nie wiem juz kopletnie co robic wydaje mi sie ze chyba nie ma sensu go rozkrecac i sprawdzac czy jest cos nie tak podloczone skoro wszytsko czyta a pustych plyt dvd nie:( macie jakies pomysly jak temu zaradzic??bylbym bardzo wdzieczny!Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włóż płytę i włącz Nero, sprawdź czy mozesz coś nagrać..

 

DVD-RAM to rodzaj płyt i tak sam tego nie zaznaczaysz, bo to tylko od napędu zalezy czy je odczytuje czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi? co chcesz odczytać z takiej pustej płyty jak tam nic nie ma :unsure:

chocby komunikat ze nie ma zadnej plyty w napedzie a tak to tylko mieli i przestaje i jak wlanczam dysk f (cd-rom) to pisze ze pusty i ze prosze wlozyc plyte.

 

 

Włóż płytę i włącz Nero, sprawdź czy mozesz coś nagrać..

 

robilem juz i pisz eze cd-rom pusty prosze wloazyc plytke

 

DVD-RAM to rodzaj płyt i tak sam tego nie zaznaczaysz, bo to tylko od napędu zalezy czy je odczytuje czy nie.

 

Ale skoro odczytuje nagrane plyty dvd to czmeu nie odtwarza pustej?

 

Moze tutaj jakies prblemy w biosie moze cos jest popieprzone ale nawet nie wiem jak to sprawdzic macie jakis pomysl zeby wogole sprawdzic czy cos jest nie tak??Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...