Skocz do zawartości
janekx

...partycja Recovery Na Dvd - Prośba O Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

...poszukuję programu (lub programów, o ile będzie potrzebnych kilka), który może mi z partycji systemowej, na której dograne są programy (sterowniki, kodeki, Office, inne), zrobić partycję Recovery (coś takiego jak jest na laptopach, gdzie dostaję się płytki z systemem, gdzie już dograne są programy) i oczywiście płytki muszą być bootowalne

 

...poza tym po zrobieniu bootowalnej płytki z systemem i programami jest możliwość min. wybrania dysku, zrobienia partycji itp.

 

...wiem, że coś takiego jest możliwe i tu moja prośba do Was, jakim programem (programami) można to zrobić ?

 

...od razu napiszę, że programy typu: Acronis True Image 10, 11, Norton Ghost 12 nie robią tego o co mi chodzi

 

 

...będę wdzięczny za każdą pomoc, która pomoże mi rozwiązać mój "problem"

 

...z góry dzięki za wszelką pomoc

 

 

Pozdrawiam

janekc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...od razu napiszę, że programy typu: Acronis True Image 10, 11, Norton Ghost 12 nie robią tego o co mi chodzi

Jeśli dobrze zrozumiałem: stawiasz system, instalujesz sterowniki i cały niezbędny soft i chcesz potem zrobić z tego jedną bootowalną płytkę ?

Jeśli tak to Acronis wystarczy (wersja zależnie od płyty głównej, a właściwie kontrolera HDD).

W Acronisie masz oczywiście opcję stworzenia bootowalnego nośnika z programem. Zrobienia jego obrazu np. jako iso to już chyba nie problem.

Pozostaje tylko kwestia wykonania obrazu partycji lub nawet całego dysku, a następnie dorzucenie go do obrazu bootowalnego jakimś Ultraiso, lub czymś podobnym.

 

PS.

Bawiłeś się Secure Zone w Acronisie ? To jest fajny bajer.

Edytowane przez DeTe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...