Skocz do zawartości
promieniowanie

Nienatywna Rozdzielczość Stron Www // Explorer 7

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem dziwna rzecz, odkad zainstalowalem explorera 7, wszystko w jego oknie wyswietla mi sie w nienatywnej rozdzielczosci (mniejszej, przez co obraz nieostry), znaczy tylko zawartosc stron www bo pasek, obramowanie i menu explorera 7 jest normalne, mam monitor 1920x1200/24'', WTF?

Dodam ze na co dzien uzywam firefoxa i problemu nie ma, to samo w explorerze starszym, tez wyswietla zawartosc stron normalnie, czyli natywnie w stos. do rozdz. monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem bawic sie z cleartype i rzeczywiscie efekt jest takiego rozmazania. Gdy wlacze cleartype to mam ten efekt wszedzie, znaczy na pulpicie, we wszystkich przegladarkach i oknach xp, gdy jest wylaczony (czyli standardowo) problem rozmazania znika i zostaje tylko w oknie explorera 7 czyli stan sprzed. :blink:

 

edit:

Znalazłem rozwiązanie :damage_wall: jakby się kto nad tym głowił to:

 

narzędzia/opcje internetowe/zaawansowane ODZNACZAMY opcję "zawsze używaj technologii cleartype dla HTML"

 

edit2:

@lukasp

właśnie edytowałem swój post w momencie jak napisałeś, ale dzięki

Edytowane przez promieniowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i taka porada ode mnie - nie uzywaj ie, zainstaluj opere albo firefoxa, a zobaczysz jak wyglada porzadna przegladarka

Nie uzywam wlasciwie IE :) niemal jedynie firefoxa, ale dobrze miec druga przegladarke i stad chcialem zeby nawet IE chodzil jak sie nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...