Skocz do zawartości
Gość igrok

gdzie ja to widzialem...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość igrok

Mialem lekka awarie i wszystki linki poszly mi sie... no wiecie :D... tu mam prozbe czy mozecie podac jakis link do sklepu (widzialem taki sklep) gdzie spzedawano okna do budy z szkla akrylowego (napewno nie pc-tuning.pl), pamietam bylo bardzo tanio... Z gory dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio własnie po co przepłacać w sklepie intrnetowym

przecie w sklepie z plexi jest taniej (ok 100 zł za 1m^2 plexi 4mm)

i do tego uszczelka w slepie motoryzacyjnym albo na dziale łazienkowym w markecie budowlanym i masz po kłopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio własnie po co przepłacać w sklepie intrnetowym 

przecie w sklepie z plexi jest taniej (ok 100 zł za 1m^2 plexi 4mm)

i do tego uszczelka w slepie motoryzacyjnym albo na dziale łazienkowym w markecie budowlanym i masz po kłopocie :)

plexi sie nie nadaje na okno.. 2 razy przetrzesz szmatka i masz rysy.. a efekt sie psuje... na okno najlepiej albo arkyl (tak jak w 4maxie) albo tak jak mowi bruce szklo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

Hmm... Pomysl ze szklem jest niezly bruce, napewno ze szkla jest lepsze niz z plexy ale mnie sie zdaje, poprawcie mnie jezeli zle mowie ze szklo akrylowe (a tymbardziej plexa) jest lzejsza niz szklo i dla tego wybralem akryl... chyba ze tak niejest to jutro juz ide do szklarza...Tom oferte co ja widzialem to bylo ok 30zl za za okno (krztalt dowolny) sadze ze to mala cena zwlaszcza ze kolko bedzie rowne bo mnie wycinanie srednio idzie, mialbym problem z glowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz plekse kupiona, ale daje ja na zasilke...faktycznie sie rysuje dranstwo, i to strasznie. Na szczescie ze starych okien z chaty znalazlem szybe 4mm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...