Skocz do zawartości
Jacek-Placek

Foxconn Blackops X48

Rekomendowane odpowiedzi

testy na kładzie by sie przydały.

Nie jestem pewien jakiego procka dostane w przyszlym tygodniu, ale ponoc to mial byc jakis Q9xxx, takze nie wykluczone ze sprawdze czy >450 jest banalne dla tej plyty. Pierwszy test, to bedzie sprawdzenie, jak ta plyta pociagnie E6700 na kaskadzie przy 2 rdzeniach pod orthosem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz za memki do tej płyty ?

 

jnl, gtr ? ;)

 

może jakieś ciekawe 3d :D

 

no i może jakiś test komina ? :lol:

 

juz widze ten akapit.

 

"dołączone kominy a FSB" :lol:

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz za memki do tej płyty ?

 

jnl, gtr ? ;)

 

może jakieś ciekawe 3d :D

 

no i może jakiś test komina ? :lol:

 

juz widze ten akapit.

 

"dołączone kominy a FSB" :lol:

Ta plyta juz byla meczona pod LN2. Wrozst FSB prawie niewidoczny, ale fajnie jest sobie schlodzic chipset do 20*C, zamiast meczyc radiator delta i tak to ma wtedy +50*C.

 

Memki to oczywiscie GTR, sprawdze je na DFI, bo na Asusie lepiej smigaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7x428 1:2 LC=3G ,inne dziele wtedy nie chodziły ,i nie zapisywałem bo mega wstyd :D Jak by memki robiły 1000 7-6-6-15,to może coś by z tego było a, tak to jakieś 10s w plecy do blitza na 6x500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7x428 1:2 LC=3G ,inne dziele wtedy nie chodziły ,i nie zapisywałem bo mega wstyd :D Jak by memki robiły 1000 7-6-6-15,to może coś by z tego było a, tak to jakieś 10s w plecy do blitza na 6x500

[gluteus maximus], teraz tez nie robia :( Pomimo, iz te memki co mam, na P5K3 DLX zrobily 1000 7-6-6, to tutaj 8-7-7 ledwo co. Zabawia Biosami pomogla niewiele.

 

Aha, biale sloty to chyba obowiazek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka panowie. Szlak mnie zaraz trafi i krew nagła zaleje z tą mobo :(. Pamięci za cholerę nie hulają powyżej 1400MHz ( a mam DDR3 2GB (2x1GB) PC1600 Intel Extreme XMP). Dzielniki pamięci to jakaś porażka kompletna. Z tego co widzę to tylko 1:2 i 1:4 hula inaczej komp nie wstaje. Też mieliście problemy z dzielnikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakończyliśmy zabawe na 22biosie:D ,i dalej nie testowaliśmy mobo,dzielniki jak piszesz działały tylko 1:2,1:4,przy czym 1:2 to tak naprawde 1:1,z 1:4 analogicznie.Widać nic sie nie porawiło ,zreszta było pisane wiele razy że to mobo tylko pod qx.Jak wszędzie są wyjątki od reguły i pojedyncze mobasy moga coś sensownego pokazać.

Może sprzedaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka panowie. Szlak mnie zaraz trafi i krew nagła zaleje z tą mobo :(. Pamięci za cholerę nie hulają powyżej 1400MHz ( a mam DDR3 2GB (2x1GB) PC1600 Intel Extreme XMP). Dzielniki pamięci to jakaś porażka kompletna. Z tego co widzę to tylko 1:2 i 1:4 hula inaczej komp nie wstaje. Też mieliście problemy z dzielnikami?

G27 albo P05, dzielnik 1:4 (strap 333), tak pamieci najlepiej smigaja. Z tego co zauwazylem to trzeba ustawiac wyzszy PL niz sugeruje BIOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mam właśnie 1:4 ale strap 400 , bo inaczej nie wstaje i jest pi pi pi pi. Dobrze jest płyty nie sprzedam ma potencjał :). Narazie FSB 555 zrobiłem max , ale mój E7200 ma już wala więc jej nie sprawdzę ile może do końca. Idę szpącić dalej .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mam właśnie 1:4 ale strap 400 , bo inaczej nie wstaje i jest pi pi pi pi. Dobrze jest płyty nie sprzedam ma potencjał :). Narazie FSB 555 zrobiłem max , ale mój E7200 ma już wala więc jej nie sprawdzę ile może do końca. Idę szpącić dalej .

ustaw 1.4 333, luzne timingi, PL8-9, vMCH 1.6, vTT 1.35 i duzo dla ramu, wtedy powinno pojsc. TRFC >60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa beta G30 i wszystkie dzielniki latają jak powinny :).

I zadnych problemow juz nie miales ze stabilnoscia?

Grzeje sie ta plyta?

Jaki vdrop?

Podobno radzi sobie z ramami do 2GHz?

Jak nowe biosy?

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...