Skocz do zawartości
yotomeczek

Obudowa Pod Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Ew Antec Nine Hundred

 

Dołączona grafika

 

Z tym ze na topie siedzi 200mm, ale moznaby jakos ciekawie wpasowac tam samochodowa chlodnice + to co na froncie, dawaloby rade. No i tez nie ma tacki.

 

Chociaz ja bym bral starego stackera, bardzo udana konstrukcja.

ja to zrobiłem tak

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

oczywiście od góry zamontowany jest fabryczny wiatrak 200mm, śa to zdjecia z pierwszego montażu, obecnie wymieniłem płyn na niebieskiego Fresera oraz dałem dłuższe węże przy chłodnicy i pompce, która leży teraz na dole

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to w każdym przypadku trzeba rezygnować z HDD. Obecnie mam 3HDD, najprawdopodobniej ta liczba zwiększy się do 6 sztuk. Na razie mam szefteca fulltower z serii Matrix, chłodnica w topie po wycięciu dużego otworu w suficie. Obecnie tylko jeden koszyk HDD, drugi odnitowałem - jednak ich konstrukcja przenosi drgania :( oklejenie budy matami pomogło... na razie. Co myślicie o CM HAF? Wygląda na budę w której można upchnąć 2 chłodnice 2x120 grubości 6cm z wentylami po obu stronach bez modyfikacji - Jak to wygląda w praktyce? Na dobrą sprawę potrzebował bym max 3 miejsc na napędy 5.25 ale minimum 6 na hdd, oraz jeden zewnętrzny na stacje dyskietek (niestety musi być...)

 

P.S. świetnie że taki temat powstał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie : kupował ktoś coś od mountain-mods ze stanów??

Interesuje mnie jaką opcję przesyłki wybierał i jeśli najtańszą tj. us-mail services to czy paczka dotarła w nienaruszonym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie : kupował ktoś coś od mountain-mods ze stanów??

Interesuje mnie jaką opcję przesyłki wybierał i jeśli najtańszą tj. us-mail services to czy paczka dotarła w nienaruszonym stanie?

kupował :rolleyes:

 

opcja najtańsza ... bo reszta rozwala ... przesyłka 2-3 razy droższa od budy w niektórych przypadkach :blink:

 

paczka idzie około 10dni stan nienaruszony :mrgreen:

Edytowane przez ajeto75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupował :rolleyes:

 

opcja najtańsza ... bo reszta rozwala ... przesyłka 2-3 razy droższa od budy w niektórych przypadkach :blink:

 

paczka idzie około 10dni stan nienaruszony :mrgreen:

ok to drąże dalej :P

Z oknem bude miałeś?

jaką płatność wybierałeś i ile sam przelew (o ile przelewem to było) Cię wyniósł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to drąże dalej :P

Z oknem bude miałeś?

jaką płatność wybierałeś i ile sam przelew (o ile przelewem to było) Cię wyniósł?

budę mam jeszcze ... ale kupiłem już od nich inną :rolleyes:

 

top solid, 1 i 2 panel - big window

 

płacone kartą kredytowa

jak nie masz karty to Western Union

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharkoon Rebel 12 Economy

Cooler Master Dominator CM 690

Antec Nine Hundred

Chieftec Big Tower

Cooler Master RC-590

NZXT Tempest

Cooler Master Stacker RC-810

 

To przyszło mi do głowy jak o czymś zapomniałem to niech ktoś dopisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku, chciałem bardzo kupić nową obudowę. Wtedy miałem okazje podziwiać Cooler Master HAF 932, super obudowa, która chyba nie wymaga żadnych przeróbek, do WC idealna. Szkoda tylko że nie jest czarna w środku i nie ma wyjmowanej płyty, ale nie można mieć wszystkiego.

 

Nie rozumiem dlaczego nikt nie poleca tej obudowy, czy coś jest z nią nie tak, o czymś nie wiem?

 

Jeszcze interesują mnie takie obudowy jak:

Antec Twelve Hundred

Thermaltake Spedo

Bardzo bym chciał zmienić swojego Chieftec BA-01B, na coś nowego(trochę go poharatałem), jak się nie uda to go pomaluje w środku i zrobię porządek z okablowaniem, na wszystko brak czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mi CM 690 i się zdziwiłem...

Chłodnica z wentylatorami się nie mieści na sufit.

Musiałem ją trochę w bok przemieścić...

 

BTW. Nigdy więcej topu z plexi.

Nie miałem sylikonu i nawet mi się już nie chciało go czyścić.

post-126184-1233182998_thumb.jpg

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym poznać waszą opinię na temat dwóch obudów (nie czy to poprawna forma :oops: )

Pierwsza z nich to Thermaltake Xaser VI a druga to Coolermaster HAF 932 interesuje mnie wasza opinia w kwestii możliwości WC obu z nich. Jeśli nie żadna z nich to jaka byłaby najlepsza? Przeglądałem wasze propozycje ale nie przypadły mi do gustu (zawsze wybierałem obudowy określane przez moich znajomych jako "kosmiczne"), nie szukam prostej i wyglądającej zwyczajnie obudowy (chyba że to będzie nieuniknione). Jeśli moglibyście coś doradzić byłbym wdzięczny (najlepiej gdyby propozycje były dostępne w Polsce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne dylematy, z małą różnicą. wybieram między Thermaltake Spedo http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx...mp;ID=1829#Tab2 i Coolermaster HAF 932. Gdyby nie było problemów i mógłbym dostać od ręki TT Spedo to pewnie na niego bym się zdecydował, HAF 932 widziałem i raczej nie będzie wymagał żadnych zmian przy WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie polecić coś do ~700zł? Zakochany jestem oczywiście w SS TJ-07 ale tyle pieniędzy chyba nigdy nie uzbieram :/ Myślałem nad Antkiem Nine Hundred Two ale odstrasza mnie troche BigBoy na suficie. Nie wiem też czy w środku nie będzie nieco za ciasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Lian Li PC-V1010B? 8) jak dla mnie obudowa wyglądałaby świetnie po kilku modyfikacjach we wnętrzu. Żadnego układu opartego o nią nie znalazłem więc nie wiem. Mi nawet trochę przypomina TJ-07. No i do 700zł można dorwać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa, o której wspominacie Lian Li PC-V1010B naprawdę nieźle się prezentuje. Sam nawet rozważam jej zakup. Natomiast we Frozencpu możecie znaleźć jej modyfikację pod LC. Ułożyli tam chłodnicę poziomo, bez całkowitego usuwania koszyków.

Fakt stolara masz rację - bez wentylacji kiepsko. Gdyby tylko był do kupienia odpowiedni panel boczny prawy i lewy tak jak w budzie SilverStona TJ-07 to brałbym w ciemno! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie podoba Akasa Infinity ?

 

Wydawala by sie dosc przyzwoita, fakt wykonanie nie ma sie co rownac z lian li, ale cena w okolicy 70 funtow, bo mniej wiecej po tyle ja znalazlem wydaje sie byc dosc atrakcyjna, jak na mozliwosci...

Choc z drugiej strony jak narazie najblizszy jestem zakupu V2000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LC coraz bliżej a ja dalej nie mam pojęcia co zrobić z obudową. Mój Lancool K7 kompletnie się nie nadaje (jak ktoś chce kupić to zapraszam na PW). Chciałbym zmieścić na froncie chłodnicę x120 (BWA czy coś podobnego) ale lepiej jakby weszła 3x120. 2 zatoki 5.25 powinny być wolne (napęd i Scythe Kaze Master). Cena jaką mogę dać to 400zł, maksymalnie 500zł ale to już jest górna nieprzekraczalna granica. Możecie coś polecić w tej cenie czy może raczej budzet za mały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...