Skocz do zawartości
Snake16

9700pro - problemy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam grafike taka jak w podpisie , ale mam problemy z nia a mianowicie :

np. Gram w GTAIII tak z 10-15 minut i robia sie bledy w teksturach tzn w pewnym momecie znika mi asfalt , bydynki , i nagle sie pojawiaja , wczesniej mialem GF4Ti4600 i nie mialem takich problemow .

Gdzies czytalem na forum , ze to moze byc wina pamieci , tzn ze sie sprzegrzewa .

Czy chlodzenie ZM80A-HP (http://www.zalman.co.kr/english/product/zm80a-hp.htm) by bylo wydajniejsze od chlodzenia firmowego ?

 

Dzieki za pomoc i Pozdrawiam Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta nadaje się do wymiany... za tyle kasy nie ma prawa być żadnych artefaktów - jak znikaja tekstury to przegrzewa sie TMU a nie pamięci - przy pamięciach robi sie kasza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet co to jest , a gdzie mam to wlaczyc ?

A potem ludzie narzekają, że na kartach Ati to gry niedziałają... heh. Trza pomyśleć pokombinować po to jest cos takiego jak options i różne ustawienia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet co to jest , a gdzie mam to wlaczyc ?

A potem ludzie narzekają, że na kartach Ati to gry niedziałają... heh. Trza pomyśleć pokombinować po to jest cos takiego jak options i różne ustawienia. ;)

Tu niema co kombinować - ma działać odrazu.

Co do karty - reklamuj. Powód: karta niedziała prawidłowo w grach (takie dobre karty to do grania bo do czego byś to chciał urzywać?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to sie ma nazywac konkurencja dla Nvidii???

 

niestety jestem za. jak tylko sie wpadnie kapucha na N+ to biore sie za kupno & O/C Radka 9500 pro.

 

ps: zastanawiacie sie dlaczego ? => prawie mieszkam w VR :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh juz wyslalem do nich maila , bo juz mieli zamkniete , ewentualnie doplace do GF FX 5800 Ultra :] (jesli sie zgodza)

 

a jak wylaczam frame limiter to sie robia jeszcze wieksze bledy ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowalem sie ze sklepem w ktorym zakupilem ta karta i powiedzieli mi ze to wina najprawdopodobniej pamieci ram w kompoterze ( czy to mozliwe ? ) , tak wiec powiedzialem dokupie pamieci ( wiec zamowilem we wtorek bede mial ) , dali mi jeszcze jakis program ktory mi wykryl zero artefaktow ! Powiedzieli ze jak dolozenie pamieci nie pomoze to mam do nich przyslac karte oni ja sprawdza i poinformuja mnie co sie z nia stalo , ale to przeciez bez sensu oni sprawdza ja tym samym programem i powiedza ze nie ma artefaktow zadnych . Ale w gta ja widze jak sie laduja tekstury , a nie powinienem tego widziec i nie powinny mi znikac , np jade autem i widze jak sie drugiemu laduje tyl albo jak sie laduja budynki .

Czy to moze byc wina ramow ?

Teraz zamowilem 512(400MHz)mb ramu i czy to pomoze ?

 

 

Pozdrawiam Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiesz, moj kumpel mial radeona 8500 i mial to samo, oddal karet do serwisu, wymienili mu z doplata na 9100 i ma tez to samo, to jest chyba wiina gta3 - ma dokladnie ten sam problem, pewnie potrzebna jakas latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiesz, moj kumpel mial radeona 8500 i mial to samo, oddal karet do serwisu, wymienili mu z doplata na 9100 i ma tez to samo, to jest chyba wiina gta3 - ma dokladnie ten sam problem, pewnie potrzebna jakas latka

ahaha no to twoj kumpel MEGA interes zrobil !

nie dosc ze doplacil to mu wymienili na identyczna grafike tylko inne oznaczenie (i taktowanie core/memory ciut mniejsze).

No ale cos moze byc dumny bo teraz ma r9100 a nie r8500 !! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu wymieniać kartę dla jednej glupiej gry skoro Ci wszystko inne chodzi to karta na 100% nie jest uszkodzona ani nie ma żadnych wad.

Eh ale jak daje sie za karte 2000 zł to chyba moge (czyt.powinienem) wymagac zeby dzialala moja ulubiona gierka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czytałem że płyty na nforce2 + Radki mają jakieś problemy z wyświetlaniem grafiki jeśli działają z niektórymi pamieciami, tak jest np. z niby czadowymi EL-OCZ DDR, nawet na jakiejsć stronie z testami jest to oficjalnie napisane .... a jeszcze gorzej podobno jest jak siewykorzystuje wbudowany w nforce2 IGP rdzeń graficzny ... jeśłi takie błędy masz tylko w 1 grze to napewno nie wina karty!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...