Skocz do zawartości
pajak28

Ati Radeon Hd3650

Rekomendowane odpowiedzi

Wgraj stery z płytki, wszystko ci się tam zainstaluje CCC, drivery i tam jakieś zbędne duperele, później usuń tylko Ati Display Driver z Dodaj/Usuń , zainstaluj sam sterownik ten który chcesz ;) chyba że nie usuniesz sterownika to go po prostu zaktualizuj na ten nowy który chcesz, mi tym sposobem wszystko chodzi bo teraz sprawdzałem chociaż nie lubię zbędnych dodatków od Ati :)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mi się zainstaluje bo jak pisałem na początku tak instalowałem i tak samo było z CCC tylko były też inne błędy dlatego ściągnąłem nowe stery i zainstalowałem tak jak napisałem w poprzednim poście i z CCC jest to samo jak instaluje z płytki :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

To ja Kicarol... Kupiłem jak mówiłem kilka postów wcześniej kartę Powercol HD 3650. Noi jest otóż problem..

Zainstalowałem sterowniki.. Włączam np. cod4 albo crysis i mam pomieszane textury. Zamiast zwyczajnych kolorów to gdzie niegdzie mam jaskrawe różne kolory, Gry chodzą płynnie. Dobra.... Pomyślałem wina sterowników. Ściągnąłem ze strony AMD sterowniki do kart HD 3600 series. Gry chodza już w dobrych kolorach lecz np. cod4 mam zrobioną grafe na full i chodzi. a gdy włączam crysis chwile ide i nagle bach... Reset kompa.!! Nie wiem co sie dzieje.. Czy to może temperatura karty za duża.... Albo za słaby zasilacz.. a może karta do d.... Czy może być przyczyną tego, że mam za mało ramu? Mam 896 mb. Może to przez to? Proszę doradźcie ile możecie....

 

Pozdr.. Kicarol

Edytowane przez kicarol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak surix pisze, moze zasilacz :F albo komp sie restartuje przez sterowniki :F (BSOD sie nie pokazuje)

 

PS. nas tronie amd/ati sa nowe stery 8.9? sprawdzal ktos to?!

Edytowane przez David_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie chodziły 3dmarki... wieszały sie... ale dopiero po wgraniu hotfix'a wszystko jest OK, jeśli nie masz to ściągnij Hotfix

zainstalowałem hotfix'a ... to ruszyl mi max 05/06, 01 i 03 nadal shit:P

 

@kicarol: co do zasilacza, cos z przedzialu 400-450w, na forum tez poszukaj jest kupa na ich temat, wygrzebalem tez ze dla hd3650 etc trza min 20a na lini +12v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki miernik? Voltomierz??

Dokładnie... najlepiej sprawdzić jakie masz napięcie na +12V, wtedy można być pewnym że to na 100% zasiłka strzela fochy :P Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ... BSOD, BSOD, BSOD, BSOD, BSOD, BSOD, BSOD etc na dniach napisze cos na ati/sapphire forach, moze cos pomoga :S

 

pare stron wczesniej jest opisany moj problem

Edytowane przez David_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos troche temat przymarl ... ktos moze testowal nowe stery.. catalisty 8.10?

u was na pcie to chyba nie problem zainstalowac nowe stery i ewentualnie wrocic do starych?! jak zainstalujesz je i sprawdzisz w markach etc to bedziesz wiedział co i jak

 

PS. Udało mi sie rozwiązać problem Sapphire'a na AGP ... BSOD pokazuje sie po przekroczeniu 133 FSB :blink:

Edytowane przez David_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWERCOL HD3650 512 MB GDDR2 P.Shader 4,1 DX 10,1 AGP tą kartę zamierzam kupić pod mobo z p4 3g i 2,5g ramu, i mam nadzieje ze nie pożałuję.

dawno dawno temu, za górami , za lasami , zakupiłem 7600gs od galaxy pod agp do mobo msi 1700xp itd. pieknie ta karta chodziła z tym że przy przechodzeniu z 2d na 3d zwieszało system i pomagał tylko twardy reset, nie pomagało zmniejszanie predkosci agp bios najnowszy itp. Znajomy usprawniał sprzęt i miał to samo , on zmienił karte na ATI a ja przeszedłem na PCI wydajac fortunę a miało być parę stówek. Potwierdza sie w tym temacie dupowatość sterowników ATI ale pytanie :

Czy ma ktoś ta dokładnie kartę i moze sie wypowiedziec co do ewentualnych problemów z nią lub ich brakiem.

Na dniach zamierzam kupić cos pod AGP na peweno nie bedzie to 7600nvidii , powercolor z allegro za 250pln to dobry zakup? może coś lepciejszego znajde za tę samą kasę albo porównywalnego za mniejszą?nie wiem czy nie dołożyć 50 pln i x1950pro nie wybrać

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...