Skocz do zawartości
HucK

Niecodzienne Telefony Komórkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znaleziono obiektu!

 

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Odnośnik na referującej stronie wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.

 

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 404

huck.ts-poland.eu

Mon Feb 11 04:12:38 2008

Apache/2.2.3 (Linux/SUSE)

Na połowie podstron które chciałem obejżeć. Fajna tematyka strony, zaciekawiło mnie. Jeśli chodzi o samo wykonanie strony (design) to jest fatalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na połowie podstron które chciałem obejżeć. Fajna tematyka strony, zaciekawiło mnie. Jeśli chodzi o samo wykonanie strony (design) to jest fatalnie

Gotowe są już wszystkie Nokie i kilka Siemensów.

To znaczy, że reszta nie wchodzi.

11.02.2008 Doszło kilka nowych Siemensów. :)

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 3650:

 

"Przez niecodzienny układ klawiatury bardzo ciężko napisać SMS'a.

Tylko na początku, po kilku tygodniach jest to nawet bardzo wygodne rozwiązanie. Obecnie nie mam żadnych problemów z pisaniem SMSów.

 

Posiadał Symbiana 6, procesor 104MHZ, aparat, MP3 i wymienne karty pamięci.

Telefon fabrycznie nie posiada MP3, ale można tą funkcję dodać poprzez dodatkowe oprogramowanie. Nie można również ustawic MP3 jako dzwonka.

 

Po za tym na stronie jest troche literowek - popraw to ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka strony mnie zaciekawiła, jednak z wykonaniem jest gorzej icon_confused2.gif

Jak możesz to zmień czcionkę. Dodaj informacje, których brakuje.

Co rozumiesz pod pojęciem "z wykonaniem gorzej?". Logo będzie zmienione, bo to jest zrobione na szybko byle było.

Czcionkę? Kolor, styl, wielkość?

To dyskwalifikuje, przynajmniej w moim przypadku icon_wink3.gif

Właśnie trwają prace na operą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojęciem "z wykonaniem gorzej?". Logo będzie zmienione, bo to jest zrobione na szybko byle było.

Czcionkę? Kolor, styl, wielkość?

Chodzi mi głównie o styl i kolory :) Dzisiejsze strony internetowe mają dużo elementów graficznych, które uprzyjemniają przeglądanie strony :)

Te belki spróbuj zrobić jakieś grubsze i takie ... ciekawsze :)

 

To moja opinia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do serii 8800 dopisz modele Arte, pozatym te opisy wyglądają mi z całym szacunkiem na pisane przez jakiegoś dzieciaka :rolleyes:

Każdy szanujący biznesman powinien go mieć. Jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i ma aluminiową, lub ZŁOTĄ(Wersja GOLD) obudowę.

Brzmi to dla mnie conajmniej śmiesznie... :lol: :lol:

 

Dodatkowo na stronie jest wiele błędów zarówno co do wyglądu jak i treści :angry: , sam podział ze względu na wyjątkowość i niecodzienność jest dla mnie dziwny, przecie n95 jest teraz chyba jedną z najbardziej popularnych nokii, 8800 juz lepiej ale też jest tego sporo. Wyjątkowe to może być coś ala Vertu itp. Tak samo N-Gage

W przyszłości ma się ukazać nowa wersja - Nokia N-Gage 2.0. Będzie poarta o Symbiana 9 i będzie wyglądać prawdopodobnie tak:

To już jest i nie jest to żaden telefon tylko oprogramowanie dla niektórych noki na symbianie np n95 czy n81

A ta twoja przyszła "N-gage" to poprostu n81

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dalej mi sie już nie chce szukać...

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do serii 8800 dopisz modele Arte, pozatym te opisy wyglądają mi z całym szacunkiem na pisane przez jakiegoś dzieciaka rolleyes.gif

CYTAT

Każdy szanujący biznesman powinien go mieć. Jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i ma aluminiową, lub ZŁOTĄ(Wersja GOLD) obudowę.

 

Brzmi to dla mnie conajmniej śmiesznie... icon_lol.gif icon_lol.gif

 

Dodatkowo na stronie jest wiele błędów zarówno co do wyglądu jak i treści mad.gif , sam podział ze względu na wyjątkowość i niecodzienność jest dla mnie dziwny, przecie n95 jest teraz chyba jedną z najbardziej popularnych nokii, 8800 juz lepiej ale też jest tego sporo. Wyjątkowe to może być coś ala Vertu itp. Tak samo N-Gage

CYTAT

W przyszłości ma się ukazać nowa wersja - Nokia N-Gage 2.0. Będzie poarta o Symbiana 9 i będzie wyglądać prawdopodobnie tak:

 

To już jest i nie jest to żaden telefon tylko oprogramowanie dla niektórych noki na symbianie np n95 czy n81

A ta twoja przyszła "N-gage" to poprostu n81

O tym właśnie kilka dni temu przeczytałem, że te zdjęcia to fake. W krótce to usunę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Hmmm, pomysł ciekawy i pochwalam ale na Operze nic nie działa, klikam na Nokia i wyświetlają sie 2 strzałki do przewijania i nic :P Butonów też nie ma (o ile jakieś są). Ogólnie ta strona taka szara, przydałyby sie jakieś kolory żeby weselej było :) I może zmienić trochę tematyka na "Niecodziennie o telefonach"? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Pomysł ciekawy, wizualnie co najwyżej średnio, a jeśli chodzi o telefony to nietypowy tylko jest 888. Reszta to normalne fony wg mnie. No ale powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"następcom", "psół" i kilka innych kwiatków - apage.

 

Niecodzienność w 6310/6310i to była wtedy, jak kupiło się baterię ~3000mAh, z którą, jak głosiła reklama, "można było na miesiąc wyjechać na pustynię". Wprawdzie telefon zyskiwał +10 do ceglastości i -5 do lansu, ale czas czuwania - kicks-ass.

 

Jakbyś się uparł na telefony w dziwnych obudowach, to można by powrzucać te wszystkie wynalazki Nokii i Samsunga, które wprawdzie są droższe i technologicznie przestarzałe już w momencie pojawienia się, ale za to wyglądają jak biżuteria albo test ciążowy. Aby się nie zapędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Operze nic nie działa, klikam na Nokia i wyświetlają sie 2 strzałki do przewijania i nic :P Butonów też nie ma (o ile jakieś są).

Na najnowszej becie wszystko działa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...