Skocz do zawartości
Blue

Evga Nf780i Jakie Max Fsb?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukam recenzji, nie umie znalezc, jakie max fsb zrobi ta plyta? 680i robilo okolice 470, czy tutaj jest podobnie? bo mostki sa te same, moze ma ktos juz ja na forum?

szukam jakies plyty ze sli i nie chce kupic dziadostwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam recenzji, nie umie znalezc, jakie max fsb zrobi ta plyta? 680i robilo okolice 470, czy tutaj jest podobnie? bo mostki sa te same, moze ma ktos juz ja na forum?

szukam jakies plyty ze sli i nie chce kupic dziadostwa...

Masz plyte z SLI. Po co Ci 780i jak to jest to samo + PCIEx 2.0. Mozesz mi wplacic kase na konto a nie wydawac na ta sama plyte. Na priva podam Ci nr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puki co sie wstrzymuje. Wlozylem e8400 i plyta lata z fsb 520 bez problemu.... :-P

wiecej nawet nie probowalem dawac.

jedyne co mnie denerwuje to w stresie cewki lekko piszcza...moze im minie, na poprzedniej 680i AR nic nie piszczalo, a mobo ma niecaly miesiac (kupiony do krecenia quada....ale jak sie okazalo wiecej problemow z quadem bylo niz pożytku a mialem dobra sztuke co latala 3.6 z 1.4v) ale za nic nie umialem zmusic go aby na takiej czestotliwosci chodzil na tej mobo. Dopiero na 3.8ghz sie budzil i chodzil, ale byl strap pamieci slabe wyniki mialy, a i temperatura u mnie przy 3.8ghz i 1.5v wynosila 80C i orthos sie wywalal. Do 3.3 nie bylo strapu i do tylu potrzebowal 1.3v. Narazie mobo sobie daruje poczekam jaka roznica bedzie miedzy pcx 1.0 a 2.0 (z nowymi dżiforsami) i chyba jak juz zmienie to cos z ddr3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puki co sie wstrzymuje. Wlozylem e8400 i plyta lata z fsb 520 bez problemu.... :-P

wiecej nawet nie probowalem dawac.

jedyne co mnie denerwuje to w stresie cewki lekko piszcza...moze im minie, na poprzedniej 680i AR nic nie piszczalo, a mobo ma niecaly miesiac (kupiony do krecenia quada....ale jak sie okazalo wiecej problemow z quadem bylo niz pożytku a mialem dobra sztuke co latala 3.6 z 1.4v) ale za nic nie umialem zmusic go aby na takiej czestotliwosci chodzil na tej mobo. Dopiero na 3.8ghz sie budzil i chodzil, ale byl strap pamieci slabe wyniki mialy, a i temperatura u mnie przy 3.8ghz i 1.5v wynosila 80C i orthos sie wywalal. Do 3.3 nie bylo strapu i do tylu potrzebowal 1.3v. Narazie mobo sobie daruje poczekam jaka roznica bedzie miedzy pcx 1.0 a 2.0 (z nowymi dżiforsami) i chyba jak juz zmienie to cos z ddr3....

Płyta zrobiła u mnie evga 780i nie zrobiła 500 :( więc sobie ją daruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Mam na chacie tansza wersje a mianowicie Asusa P5N-D,jakby kogos interesowalo 490-500x9 @ E8500 nie jest dla niej straszne ;),mysle ze spoko opcja jak sie chce wydac troszke wiecej niz 330pln,nie robie OT-moze komus to info sie przydac,bo moze lepiej takie mobo niz dwa razy drozsze,ktore nie robi nawet 500 ;)

szczerze przyznam,ze nie sprawdzalem max fsb-hehe

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Tak tak,dltego wrzucilem jedno zdanie,bo nie bede robil OT.

To ten sam tani odpowiednik co 650i dla 680i ;),napisalem to ,bo uwazam,ze fsb 500 dla plytki z full 2x16 pci-e za ok 350pln jest dobra alternatywa,ale nie rozwijajmy tego,bo jet odpowiedni temat ;)

sorki za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswiezam temat, mam pytanie czy istnieje podobny sposob aby zlikwidowac vdroopa na evga780i.

na 680i szło za pomoca ołówka, a czy na 780i jesli ma ktos jakies info prosze napisac...

http://www.evga.com/forums/tm.asp?m=275257 znalezlem takie cos na 2stronie jest obrazek , moj angielski jest kiepski i niewiem za bardzo czy przyniosło to jakis efekt...

a co do max fsb, to udało mi sie osiagnac okolice 560 na tej płycie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny który chce popsuć CPU ;-)

Owszem, analogicznie do 680i można zlikwidowac go tylko pytanie po co...

na codzien mam 8*500 ale, jak po co , zeby go nie bylo:)

w 680i wystarczylo jeden rezystorek pokreslic a tu trzeba aż trzy?

PMP napisz cos wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...