Skocz do zawartości
jezol

Komp Do Oceny

Rekomendowane odpowiedzi

GPU może być jak nie ma kasy na nic lepszego to ok.MOBO do wymiany.Lepiej weź jakiegoś samsunga jako DVD bez light scribe bo to mało jak dla mnie uzyteczne a kasę z niego i to co zostało dołóż do płyty i kup albo P5K Pro w komputroniku za 390 zł albo jakiegoś Gigabyta DS3R bądź też Abita P35.Ja bym nawet z tych głośników zrezygnował bo sam miałem 5.1 Creativa i to trochę lepsze a teraz mam 2.1 logitecha i szczerze wole te 2.1.I wiedz że komputer projektuje się od płyty bo to ona wszystko co masz ciągnie.Zasilacz też możesz dać mniejszy 500 W albo 450 wystarczy E8200 nie bierze tyle prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU może być jak nie ma kasy na nic lepszego to ok.MOBO do wymiany.Lepiej weź jakiegoś samsunga jako DVD bez light scribe bo to mało jak dla mnie uzyteczne a kasę z niego i to co zostało dołóż do płyty i kup albo P5K Pro w komputroniku za 390 zł albo jakiegoś Gigabyta DS3R bądź też Abita P35.Ja bym nawet z tych głośników zrezygnował bo sam miałem 5.1 Creativa i to trochę lepsze a teraz mam 2.1 logitecha i szczerze wole te 2.1.I wiedz że komputer projektuje się od płyty bo to ona wszystko co masz ciągnie.Zasilacz też możesz dać mniejszy 500 W albo 450 wystarczy E8200 nie bierze tyle prądu.

 

Ja bym zaproponowal tak:

 

Intel Core 2 Duo E8200 /2.66GHz, 6MB, 1333MHz, BOX/ 599zł

Asus P5K /Intel P35/ 350zł

Palit GeForce 8800GT 512MB DDRIII /256bit/ HDTV 2xDVI 699zł

OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Platinum rev.2.0 169zł

Western Digital 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII [3200AAKS] 250zł

Tacens VALEO Smart 480W 289zł

Cooler Master Centurion 5 Black/Silver (bez zasilacza) 199zł

Liteon LH-20A1L SATA Lightscribe (black) + Nero 95zł

Alps 1.44MB Black 25zł

Samsung 940BW (1440x900, 4ms, DVI) 690zł

Creative Labs SBS 580 (5+1) 130zł

 

 

Razem: 3495zł

 

Chyba te 100zl jest do przejscia;) jesli nie mozna gorszy dysk lub ram dac. ;) Mozna dac jak wspomniano wyzej jakiegos abitka na p35 no i glosniki jednak bym bral tez inne ale jednak 5.1 sporo daje w grach i w filmach tylko na tych to za bardzo nie odczujesz...

Edytowane przez Pietrro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zestaw powyzej mi sie podoba, a jesli chcialbys zaoszczedzic z 200zl to kup tanszy zasilacz typu amacrox warrior 450pnf (w zupelnosci wystarczy) i obudowe cooler master elite rc-331 i teraz juz wszystko git :)

:)

 

A za zaoszczedzoną kase wez lepsze pamieci (ocz reaper lub najlepiej cos z allegro na micronie) i jakies lepsze chlodzenie (Ac Freezer 7 Pro) choc na penrynie i na boxie do 4ghz dojdziesz jak przesmarujesz go lepszą pastą ;)

 

Co do zasilacza amacrox jest dobry ale trudno dostepny w wiekszosci sklepow, a ten tecans testowalem u kumpla, jest nieslyszalny a ciagnie u niego Q6600 i GTX i trzyma napiecia jak diabli :) chifftec ktory kolega zaproponowal to juz nie to, kiedys szef robil dobre zasilacze ale ostatnio jest wiele lepszych opcji. no i jest potwornie glosny w stosunku do alternatyw. kiedys mialem szefa gps450aa i byl najglosniejszym elementem mojego zestawu. musialem zrobic maly mod i zamienilem mu wentylator na jakis bardziej przyjazny dla mojego ucha;)

Edytowane przez Pietrro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma montowane dyski ten Cooler Master Centurion, zalezy mi zeby byly montowane od boku, czasami biore dysk ze soba, tak bedzie latwiej go wykrecic.

 

Aktualizacja konfiguracji:

 

http://jezool.w.interia.pl/komp2.JPG

 

I tak juz mocno przekroczylem limit kasy, wiec teraz limit to 3800 i ani 1 zl wiecej

 

 

Bede calosc kupowal w znaku w Poznaniu wiec mam ograniczony wybor, ZNAK nie ma w ofercie zasilaczy ktore polecacie.

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Edytowane przez jezol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykłe P5K weź zmień minimum na P5K Pro bo ten zwykły to nie najlepsza płyta.Zasilacz wez chiefteca też kosztuje te same pieniądze a jest znany i polecany(sam mam 500 W od chiefteca i jestem zadowolony).Poza tym chyba ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego szefa i nie jest taki głośny jeśli to jego pierwszy markowy zasilacz to bedzie i tak dla niego cichy.Ja może bym go usłyszał jak bym miał cały komp na passive ale u niego to pewnie albo grafa albo wentylki będą głośniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozmienialem na PRO i AAKS, co do zasilacza to sam nie wiem co wziac Chyba wezme Chifteca 500W bo ma w miare cene. AMACROX nie ma w ofercie znaku.

 

http://jezool.w.interia.pl/komp3.JPG

 

Ewentualnie wezmie dysk 160 albo 250 jesli nie bede mial tyle kasy.

Edytowane przez jezol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozmienialem na PRO i AAKS, co do zasilacza to sam nie wiem co wziac Chyba wezme Chifteca 500W bo ma w miare cene. AMACROX nie ma w ofercie znaku.

 

http://jezool.w.interia.pl/komp3.JPG

 

Ewentualnie wezmie dysk 160 albo 250 jesli nie bede mial tyle kasy.

No szef 500 moze byc:) link nie dziala. przede wszystkim pamietaj zeby brac 8800gt a nie gs.

 

 

EDIT:

 

powinno byc tak

 

Dołączona grafika

 

 

:)

Edytowane przez Pietrro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...