Skocz do zawartości
Aziz

cooler master neon led fan

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.4max.com.pl/index1.htm

Następnym razem użyj wyszukiwarki internetowej o ile wiesz o czym mówie ?!

Proponuje nauczyc sie magicznej sztuki dokladnego czytania:D W WAWIE znaczy w warszawie a nie w poznaniu czy przez internet.

 

Polecam gielde na batorego wiem ze byly oraz www.pccooler.pl tam jest tez do nich telefon sklep jest na al.Prymas tysiaclecia i obsluguje go wyjatkowo gburowaty kolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że chodzi o tego coolerka CoolerMaster TLF-R82E1

 

Dołączona grafika

 

W komputroniku cena dla detalicznych klientów 36 zł

Ponieważ w moim mieście większość sklepów zamiawia towar właśnie w komputroniku to cena w lokalnym sklepie we

Włocławku też przewżnie ok. 36zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w białostockim zeto po 30.70 :> z majkelem 3 wzięliśm jednak warszawa dorga... 45... :/ a świeci bardzo ładnie...

 

Btw w tym czrnym pudełeczku co to je nazdjeciu widać nad wiatraczkiem jest przejścówka 4pin 3 pin.... taka chyba luzem 5 zł kosztuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie swieca na 7v :(

Zrob sobie podwojne zasilanie , jak ja :)

Bierzesz molexa , i kawalek kabelka 2 zylowego.

odrywasz lekko naklejke, odlutowujesz kabelek zasilajacy diodki i przylutowujesz go do wczesniej przygotowanego odcinka.

W molexie podlaczasz zasilanie smigla pod 5 lub 7V (jak wolisz)

a zasilanie diod do 12V i finito.

Ja tak zrobilem 2 wentyle swiecace :)

Cicho smigaja na nizszym V , a swieca tak jak powinny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj odebralem 2 sztuki poczta :D efekt mi wieczorem mowe odebral :D, nawet zapomnialem ze to prawie 100zeta :D

Ale warto troche pocierpiec zeby byc oswieconym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy to takie oh ah ? mi i tak brakuje konkretnego podswietlenia. dla samego bajeru mozna wstawic ale i tak trzeba wstawic cos mocniejszego jesli sie chce podswietlic bude zreszta juz pisalem to w jakims temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie swieca na 7v :(

Zrob sobie podwojne zasilanie , jak ja :)

Bierzesz molexa , i kawalek kabelka 2 zylowego.

odrywasz lekko naklejke, odlutowujesz kabelek zasilajacy diodki i przylutowujesz go do wczesniej przygotowanego odcinka.

W molexie podlaczasz zasilanie smigla pod 5 lub 7V (jak wolisz)

a zasilanie diod do 12V i finito.

Ja tak zrobilem 2 wentyle swiecace :)

Cicho smigaja na nizszym V , a swieca tak jak powinny 8)

Kurna a ja się głowiłem jak to zrobić z moim evercoolerem :)

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy to takie oh ah ? mi i tak brakuje konkretnego podswietlenia. dla samego bajeru mozna wstawic ale i tak trzeba wstawic cos mocniejszego jesli sie chce podswietlic bude zreszta juz pisalem to w jakims temacie :P

A no racja- jak chcesz miec latarke zamiast kompa, i swiecic w dzien, to wstaw ze dwie katodey/neony. Ja chce miec delikatma poswaite, ktora nie oswietla pokoju, tylko wnetrze komputera(tylko w nocy), i do tego mi sie swietnie nadaja Coolery. Poza tym- oprocz samego swiecenia to przeciez chldzi sprzet nieco, nieprawdaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

czy ja wiem czy to takie oh ah ? mi i tak brakuje konkretnego podswietlenia. dla samego bajeru mozna wstawic ale i tak trzeba wstawic cos mocniejszego jesli sie chce podswietlic bude zreszta juz pisalem to w jakims temacie :P

[....] Poza tym- oprocz samego swiecenia to przeciez chldzi sprzet nieco, nieprawdaz?

Niektorzy czasem o tym zapominaja :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie swieca na 7v :(

Zrob sobie podwojne zasilanie , jak ja :)

Bierzesz molexa , i kawalek kabelka 2 zylowego.

odrywasz lekko naklejke, odlutowujesz kabelek zasilajacy diodki i przylutowujesz go do wczesniej przygotowanego odcinka.

W molexie podlaczasz zasilanie smigla pod 5 lub 7V (jak wolisz)

a zasilanie diod do 12V i finito.

Ja tak zrobilem 2 wentyle swiecace :)

Cicho smigaja na nizszym V , a swieca tak jak powinny 8)

Mam pytanko - nie trzeba dac jakichs dodatkowych rezystorow, by diody sie nie spalily? Bo nie wiem, czy prad nie przechodzi rownoolegle przez silnik a potem przez diody - natezenie nizsze. Poza tym czy trzeba odlutowywac oba kable od diod (bo jeden jest wspolnie przymocowany z kablem zasilajacym calosc) czy wystarczy odlutowac ten, co jest przylutowany "samotnie". Jak tak, to pod co go wtedy podpiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - nie trzeba dac jakichs dodatkowych rezystorow, by diody sie nie spalily? Bo nie wiem, czy prad nie przechodzi rownoolegle przez silnik a potem przez diody - natezenie nizsze. Poza tym czy trzeba odlutowywac oba kable od diod (bo jeden jest wspolnie przymocowany z kablem zasilajacym calosc) czy wystarczy odlutowac ten, co jest przylutowany "samotnie". Jak tak, to pod co go wtedy podpiac?

Nie trzeba żadnych dodatkowych rezystorów. Odlutuj jedynie (+) czyli ten samotny, mase zostaw na miejscu. Wtedy ten odlutowany do +12V, czyli żółty kabel w molexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak - czarny to masa, czerwony to +5V a żółty +12V?

W molexie tak :!:

 

Ale w wentylatorze czerowny 12+, czarny 0(masa), żółty sensor :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie 8)

Ale po odpowiedniej przerobce czerwony moze byc 5V, czarny masa a zolty 12V (do diod). Albo mozna puscic na 7V - czerwony 12V czarny 5V a zolty rownolegle z czerwonym na 12V (dot. kolorkow na wiatraku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...