Skocz do zawartości
WoDzU_2

Sharkoon Rebel 9 Przyszłościowo Z Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Na wrzesień planuję zmajstrować swoje pierwsze WC. Moja obecna buda to Sharkoon Rebel 9, więc zastanawiam się, czy wszystko wejdzie do środka (WC już raczej konkretne, więc wymiary będą dosyć spore). Jeśli byłaby konieczna wymiana budy, chętnie poczytam propozycje. ;) Do wydania na samą budę miałbym jakieś 400-500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wrzesień planuję zmajstrować swoje pierwsze WC. Moja obecna buda to Sharkoon Rebel 9, więc zastanawiam się, czy wszystko wejdzie do środka (WC już raczej konkretne, więc wymiary będą dosyć spore). Jeśli byłaby konieczna wymiana budy, chętnie poczytam propozycje. ;) Do wydania na samą budę miałbym jakieś 400-500 zł.

Wszystko się da :) looknij w sygnaturkę :) i na drugą stronę tematu :D Wg to nie jest max co do tej budy mogę upchać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da :) looknij w sygnaturkę :) i na drugą stronę tematu :D Wg to nie jest max co do tej budy mogę upchać :P

No nieźle ci to wyszło. ;) Pomyślę, ale chyba Sharkoon zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibel Wegorza chyba mowi wszystko :P sam mam tez kibelek ( nie tak okazaly jak pana W :P ) tez w szarkonie 9 i jest elegancko : ] tyle ze moja jest czarna. Szkoda jedynie ze na przod wchodzi chlodniczka 122 a nie 123 ( ale to mozna w szarkonie 12 nadrobic :] ) generalnie mozesz poczekac z wymiana budy pod wc bo szarkon w zupelnosci wystarcza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejsc wejdzie tylko po co taki duzy :P mniejszy 170 starczy : ] a jaka pompke chcesz wziac ? :> bo jak ddc to chyba lepiej wziac lainga z topem i rezem. Chodz chyba laing + o-tank wychodzi taniej :P

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z otankiem będzie ciężko

Dołączona grafika

na tym zdjęciu widać ze on nie wejdzie w miejsce gdzie ma go Malik. Chyba że będzie zasłaniać mobo, najlepiej jak ktoś lubi otanka 170 to dać go tam gdzie ja mam swifa i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejsc wejdzie tylko po co taki duzy :P mniejszy 170 starczy : ] a jaka pompke chcesz wziac ? :> bo jak ddc to chyba lepiej wziac lainga z topem i rezem. Chodz chyba laing + o-tank wychodzi taniej :P

Możliwe, że wezmę Lainga (nie wiem jeszcze dokładnie jaki, mam czas :P ). W każdym razie wodowanie nie czeka obecnego sprzętu (do września zawita najpewniej Penryn i 9800, mobo raczej zostanie, ewentualnie wymienię na jakiegoś X38, jeśli seria 9800 lepiej się będzie czuć na PCIE 2.0 ;) ).

 

 

EDIT: Wegorz: Już raczej się nastawiam na to, że otank będzie zasłaniał mobasa, chociaż może zmieści się w zatokach 5.25".

Edytowane przez WoDzU_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...