Skocz do zawartości
qqrydza

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problemik z tą grą nie moge obejść przesowajacych się drzwi na samym poczatku z gory dzieki za małą odp

celujesz prawym w drzwi i naciskasz C korzystajac ze stazy zwalniajac drzwi

Edytowane przez GoLY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalalem gre zdaje sie za poznow nocy. Nie zrozumialem fabuly do konca.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "fabula"
Mieszaja mi sie fakty i intencje bohaterow gry. Kobieta z ktora przybylismy na statek i ktora nam pomaga w czasie gry. Rozumiem, ze jest to przedstawicielka kultu The Church. Chce ona zabrac Markera na Ziemie. Idac dalej mamy doktorka, ktory opowiada nam ze Marker to pulapka i nalezy go niezwlocznie oddac w swoje miejsce. Ma on tez wyimaginowana postac z ktora rozmawia - nie znamy jej - jednak w scenie kiedy ginie od strzalu naszej znajomej hakerki wykrzykuje imie tej postaci z glowy. Swiadczyloby to ze razem wspolpracowali jednak inaczej sie do niej przy nas odnosil 0.o?

 

Kolejna rzecza jest nasza zona. Wiadomo ze od pierwszego kontaktu z nia, nie jest ona nasza zona. Stad uwazam ze nalezy ja traktowac jako osobe kierowana przez Markera. Co mnie dziwi? Ano to ze kieruje ona nas w jednym kierunku - oddac Markera na wlasne miejsce. Nie zgadza mi sie to, iz idea Markera (jesli hipoteza doktorka byla sluszna) jest znalezienie sie na Ziemi i zrobienie takiego samego rozpir^%& jak na Ishimurze.

 

Nie wiem co mi umknelo, nie wiem czy nie napisalem swojej fabuly - to nie jest wazne :) Prosilbym po prostu o poskladanie fabuly do kupy, bo jak widac troche mi sie posypala :)

PS. Polecam komiksy na stronie glownej gry. Klimatyczne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ma wielki podstawowy plus: wciąga.

ma fajny klimat, fajną bardzo dobrze zoptymalizowaną grafę, trochę fajnych rozwiązań, bardzo klimatyczne dzwięki i powoduje, ze naprawde chce sie grać (mimo dużej liniowości)

jeżeli ktoś sie zastanawia czy kupić farcry2 czy dead space`a to jak dla mnie wybór jest oczywisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Kombinezony"
Kobinezonów jest 5. A to jest 6-sty - wojskowy. Dostaje się go jako bouns za zakońcenie gry.
W sumie to średnio mi się podoba. Mógłby być chociaż ciemny. Jakoś bardziej klimatyczne są te oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum gry wyczytałem spekulację, że jak odniesie sukces to będzie trylogia :lol2:

No to śmiało -nie mają powodów do wstydu więc niech się sprężaja.Gra dla mnie świetna.Ma to "coś" ,a co to jest nie wnikam...Mimo zmęczenia(autko rozgrzebuję na maksa) pocinam w to po nocach z radochą i....syndrom "jeszcze jedne drzwi" mam :wink: .Gra warta czasu i kasy.Graficznie/dźwiękowo nie mam jej nic do zarzucenia(upierdliwie to pewnie i znalazłbym coś...ale po kiego?!).Sumując -podobać mnie się ta gra :razz: .Wracam do garażu....uuuu :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space - recenzja (gram.pl)

 

 

eee.... w sumie to bidna i masa błędów.

faktycznie jak to czytalem to stwierdzilem ze recenzenci na sile chcieli odejsc od standardow w jakich pisane sa recenzje zreszta na koniec tych wypocin dostalem padawki smiechu .... Wady = za lekkie przedmioty oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym trailerze od razu skojarzyla mi sie ta gra wlasnie z Event Horizonem. Pamietam jak na polsacie kiedys to puszczali i po obejrzeniu kilku reklamowek wiedzialem juz ze nie obejrze tego filmu ;d

 

Nic, chyba w koncu sie z nim zmierze, a pozniej zalicze gre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie gra wybija się ponad dzisiejsze standardowe produkcje, z których większość zanudza mnie na śmierć. Ktoś już wspominał, że "od czasu rodzimego Wiedźmina" nic go tak nie wciągnęło. Podpisuje się pod tym stwierdzeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzeję, bo gra nie zrobiła na mnie prawie żadnego wrażenia. Jest zdecydowanie za jasno żebym się bał a wygląd potworów przyprawia mnie o śmiech. Porównywanie tej gry do Event Horizon to jakieś nieporozumienie. Przecież to zupełnie nie ten klimat. Ale grafika i widoki naprawdę ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzeję, bo gra nie zrobiła na mnie prawie żadnego wrażenia. Jest zdecydowanie za jasno żebym się bał a wygląd potworów przyprawia mnie o śmiech. Porównywanie tej gry do Event Horizon to jakieś nieporozumienie. Przecież to zupełnie nie ten klimat. Ale grafika i widoki naprawdę ładne.

Hehe nie no po prostu już ciężko czymkolwiek zaskoczyć tyle gier się widziało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie no po prostu już ciężko czymkolwiek zaskoczyć tyle gier się widziało :)

Widzę że mnie rozumiesz. Kiedyś człowiek potrafił cały dzień grać z wywalonym jęzorem przy pierwszej lepszej grze a teraz się krzywi na wszystko. Faktycznie za długo w tym siedzę i za dużo widziałem. Ale i tak przyznaję że na tle obencych produkcji Dead Space naprawdę się wyróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...