Skocz do zawartości
badgod89

Przekierowanie Portów W Di-624

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, szukałem, radziłem się, ale nic nie pomagało, mam nadzieje, że Wy okażecie się bardziej pomocni.

 

Sprawa wygląda tak:

Dostałem zew ip od isp - po bezpośrednim podłączeniu neta do kompa wszystko śmiga.

Wszystko komplikuje się, gdy podłączam net do routera D-Link DI-624. Zgdonie z radami zawartymi na www.portforward.com konfiguruje virtual server, wpisuje wszystkie dane, zapuszczam uTorrenta, sprawdzam przekierowanie portu i ERROR... porty dalej zablokowane. Co w tym wypadku zrobić?? Pomóżcie!!

 

Dodam jeszcze, że w ustawieniach WAN wpisuje 192.168.129.x, a dopiero ISP przekazuje mi zew IP 78.157.190.y. Wszystkie testery rozpoznaja moje zew ip. Admin kazal w ustawieniach virtual servera wpisywac jednak 192.168.129.x. Wszystkie moje pomysly sie wyczerpaly... HELP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem ten sam problem i nie udało mi się go rozwiązac. Kiedys polecałem ten router ale po roku użytkowania uznałem, że jego oprogramowanie to błąd na błędzie. Gdzie czegoś nie ustawie w opcjach to albo nie działa albo sie router wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość znafca

po pierwsze kupiles najgorszy router jaki jest na rynku.

 

Po drugie sprobuj na automacie, tzn DHCP czy jakos tak, niech router sam zczyta dane z servera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha najgorszy router.....bez przesady

 

po pierwsze po co ci virtual server?jak nie stawiasz jakis uslug u siebie o go olej

 

wszystko co masz zrobic to sklonowac w ustawieniach wan(bez podlaczonego netu z modemu) adres mac swojej karty sieciowej z kompa

 

kompletnie nic wiecej nie wpisujesz - zadnych ip ani nic - ustaw tylko dynamiczne przydzielanie adresow ip dla sieci i discard pingu ze strony wan

no i dhcp z automatu - reszta zostanie pobrana z wan

jedynie zakres ip dla laczacych sie komputerow musisz wpisac

 

potem podpinasz net i wsio powinno smigac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...