Skocz do zawartości
Blowy

Aerocool Easy Watch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zakupiłem panel Aerocool Easy Watch

 

http://www.cooling.pl/aerocool-easy-watch-...ukt,376727.html

 

Czy wie ktoś jak go poprawnie podłączyć ?

 

Rozumiem ,że zasilanie normalnie podpinam w molexa od zasilacza natomiast te trzy białek kostki( tak to określe ;) ) podpinam np. jedną zamiast podłączać chłodzenie od procesora w płyte główną to podpinam w jedną z tych koncówek ?

 

Natomiast te miedziane czujniki temperatury to na chłopski rozum daje miedzy radiator od wentylatora a procesor no ale chyba tak to nie bardzo ? czyli co przylepić jak najblizej procesora gdzieś z boku ?

 

Sorry jeśli pytania są banalne ale wole sie upewnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - 'trzy biale kostki' aka gniazda wentylatorow podlaczasz jak napisales.

Co do czujnikow temperatury - tu sprawa sie komplikuje. Bo nie mozesz dac miedzy radiator a rdzen. Co najwyzej maksymalnie blisko procesora, na samym srodku radiatora badz tez na pamieciach ( albo RAM albo grafiki - jak wolisz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz, dlaczego nie moze? pewnie ze moze tylko czy to bedzie dobre dla sprzetu? ;) najlepiej przyklej go gdzies do spodu radiatora tak zeby nie przeszkadzal i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam kolejny problem. W sumie parę komputerów w życiu złożyłem ale jestem w kropce jeśli chodzi o podłączenie końcówek kontrolujących obroty na wiatrakach. Od panela wychodzą trzy białe prostokątne końcówki z których każda ma trzy cienkie bolce natomiast końcówka od wiatraka na procku w tym wypadku "arctic cooling frezer 7 pro" posiada gniazdo na cztery bolce i to wogole inny układ. Czyżby producent nie dał jakiś przejściówek lub jest jakoś inaczej to się podłącza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ,ze nie jest zabudowana wiec po co jest ten czwarty pin tak z ciekawości ? i czy można po prostu odciąć kawałek plastiku z końcówki ? bo bez sensu za kabale co kosztuje 8zł płacić za wysyłkę jeszcze raz tyle :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...