Skocz do zawartości
KiMR

Czerwone Kropki Na Ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem z prawdopodobnie kartą graficzną kompa z sygnatrurki. Od jakiegoś czasu zaczęły mi się pokazywac na ekranie takie czerwone kropki Dołączona grafika Kropki te pojawiaja sie w losowych miejscach, czasmi jest tylko jedna a czasami jest ich cała masa.

 

One pojawiają podczas zlicznia ramu, uruchamiania windy, oglądania filmów i stron. Są widoczne tylko na ciemnym tle. Napewno nie jest to wina monitora bo na drugim jest to samo. Wiecie co to może być? Temperatury mam w normie, napięca mierzone miernikiem też, pamięć i procesor przetestowane. Gry się nie zawieszają, smarki przechodzą z normalną ilością pkt.

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na deflaucie to samo. Chyba, że juz nie ma znaczenia zmiana taktowania. Jedynie zostaje sprawdzić u kumpla. Czy podchodzi to pod gwarancje?

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na deflaucie to samo. Chyba, że juz nie ma znaczenia zmiana taktowania. Jedynie zostaje sprawdzić u kumpla. Czy podchodzi to pod gwarancje?

objawy tylko w windzie? czy w biosie/dosie/linuxie to samo? jesli tak to na 100% wina padnietych pamiatek na karcie i to jak najbardziej podchodzi pod gware....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios/dos też.

to ewidentnie wina pamiatek na karcie - gwarancja

 

BTW. chodzi o grafe z sygnaturki? Galaxy 7900gs? szajs jakich malo, kupe ludzi reklamuje ta karte, sam taka mialem i poszla do serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...