Skocz do zawartości
kaneda

Awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie wiem co jest przyczyną awarii więc nie wiedziałem gdzie to wrzucić, dlatego utworzyłem nowy temat....

 

Dziś podczas grania w Demko Crysisa komp sie zawiesił i pojawiło się coś takiego.....

 

LINK

 

nawet dy gram w starsze gierki typu Age of Mithology coś takiego sie robi...

 

Jak myślicie co jest tego przyczyną? Dzięki z góry za pomoc.

 

 

Awaria edytowalem bo az kulo w oczy

Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za lekcję ortografii także ;).

Ale o które sterowniki może chodzić?? Tak sie dzieje tylko gdy gram i to nie we wszystkich gierkach. Wcześniej grałem bez grafy a dziś włożyłem by sprawdzić GF NX6600 od MSI i dalej to samo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem blue screeny na programach Asusa typu Ai Suite & PC PROBE II ostatecznie nic nie pomogło.... formatowanie Windowsa zmiana sterowników na starsze i najnowsze. Na początku wszystko działało podczas korzystania program się zwiesił i już nie odpalił się ponownie. Nie chcę się straszyć ale po przeczytaniu paru tematów głównie o programach to ludzie po prostu dawali sobie spokój. Lecz nie poddawaj się i próbuj może akurat uda się naprawić problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

TO może mieć wiele wspólnego, ale bez rozwiązania "zagadki" nie da się określić, czy na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk sprawdzałem z HD Tune i jest niby wszystko w porządku. Jeśli winne jest MOBO to w jaki sposób mogę to sprawdzić??

Pozdrawiam

 

Jeszcze jedna podpowiedź.... po każdej zawieszcze pojawia się coś takiego-

 

COŚ

 

ps. nie wiem co się stało, ale po odinstalowaniu karty GF 6600 i sterowników nvidiy komputer wiesza się gdy gram np. w RED FACTION, wcześniej nic takiego się nie zdarzało.... HELP.

 

I jeszcze jeden Blue Screen, który mi dziś kilka razy wyskoczył.

BLUE SCREEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany, rzeczywiście chodziło o zbyt niskie napięcie na pamięciach... zainstalowałem nowy BIOS v. 601, najnowsza wersja na P5B-VM SE ASUSa i ustawiłem napięcie na najwyższym poziomie w BIOSIE czyli 1,9..... komp. już się nie wiesza, nawet mogłem obniżyć Target Temperature z 50 do 44 w poprzedniej wersji BIOSA 501 gdy obniżałem temp. to komp. nie wstawał. Wiem, że moje SpecOpsy potrzebują napięcie przynajmniej 2,1V czy mogę w jakiś sposób im je dać pomijając opcje biosowskie.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dominika... Awarja miała kuć i przyciągać te oczy.....

 

 

Do Grzecha, a jest gdzieś może jakiś rysunek co, gdzie i jak zrobić... słyszałem że trzeba sie pobawić ołówkiem?... no nie ukrywam, że jestem słaby z tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...