Skocz do zawartości
Gość Grzechu_1990

Compaq Armada 1750

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Witam. Wczoraj po instalacji sterów do karty wifi (pentagram) wszystko śmigało przez chwile dobrze, wszedłem w mój komputer i nagle BS. No to resecik lapciaka i po tym zabiegu windows (XP) nigdy nie wstał w żadnej możliwej konfiguracji (tryby awaryjne i inne). Po prostu wciskam F8, wybieram tryb i system i jest zwiecha. No to pomyślałem żeby zrobić format i instalke 98 zrobić, i tu jest problem ;) Jak w tym złomie wejść w bios? Niby F10 jak miga jakiś znaczek w prawym górnym rogu ale, jak laptop sie uruchamia mam tylko wielkie logo COMPAQ i potem windows który nie wstaje :P Próbowałem różnych sposobów i żaden nie działa. Czy może ktoś mi jakoś w tym pomóc? A jeżeli jeszcze ktoś z Warszawy by pomógł praktycznie to postawie piwko :> Jestem naprawdę zdesperowany bo teraz praktycznie lapek jest bezużyteczny a jest mi potrzebny. Z góry dziękuję za pomoc.

 

EDIT: Obyło sie bez formatowania :blink:

 

Dla potomnych, trzymamy klawisz Fn (po lewej stronie obok CTRL), wciskany cały czas F11 i powinno pomóc (wyświetli sie komunikat, klikamy F1 i powinno śmigać). Sorry za zawracanie głowy.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...