Skocz do zawartości
B3NY

8800gs Czy 9600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :D

 

No i sie już 96GT ukazała na dobre :) Macie jeszcze jakieś wskazówki które mogłyby wskazać któa grafe kupić. IMO karty wydajność mają identyczną :) 88GS tańszy o 100zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się nie spieszy to poczekaj jeszcze 2-3 tygodnie, a ceny jeszcze trochę spadną, bo nie wszyscy producenci wypuścili swoje 9600GT, ale jeśli chcesz kartę na dziś i sam zauważyłeś, że wydajność podobna to bierz 8800GS. Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy bardzo zachęcające sam bym z chęcią kupił tego GF 9600GT :) Ale na razie wystarcza mi mój Asus x1950PRO. Może po wakacjach zmiana? Wtedy chyba ceny będę w przedziale 400 - 450 złotych :)

 

BTW. chciałbym zobaczyć ta kartę graficzną w akcji przy Assassin's Creed :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy bardzo zachęcające sam bym z chęcią kupił tego GF 9600GT :) Ale na razie wystarcza mi mój Asus x1950PRO. Może po wakacjach zmiana? Wtedy chyba ceny będę w przedziale 400 - 450 złotych :)

 

BTW. chciałbym zobaczyć ta kartę graficzną w akcji przy Assassin's Creed :)

Sprzedawaj póki coś 1950 warte, ja ledwo co sprzedałem 5-miesięczną karte (Sapphire x1950gt@pro)za 300zł, wiec na wakacje będziesz sporo w plecy i w sumie wyjdzie na to że tyle samo dopłacisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawaj póki coś 1950 warte, ja ledwo co sprzedałem 5-miesięczną karte (Sapphire x1950gt@pro)za 300zł, wiec na wakacje będziesz sporo w plecy i w sumie wyjdzie na to że tyle samo dopłacisz

 

Hmmmm w sumie dobra myśl tyle co na to Core 2 Duo z 1,83Ghz którą nie zamierzam na razie podkręcać bo na pewno przydałoby się taktowanie minimum 2, 2 Ghz do GF 9600GT <_<

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...