Jump to content
B3NY

8800gs Czy 9600gt

Recommended Posts

Jeśli Ci się nie spieszy to poczekaj jeszcze 2-3 tygodnie, a ceny jeszcze trochę spadną, bo nie wszyscy producenci wypuścili swoje 9600GT, ale jeśli chcesz kartę na dziś i sam zauważyłeś, że wydajność podobna to bierz 8800GS. Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony.

Testy bardzo zachęcające sam bym z chęcią kupił tego GF 9600GT :) Ale na razie wystarcza mi mój Asus x1950PRO. Może po wakacjach zmiana? Wtedy chyba ceny będę w przedziale 400 - 450 złotych :)

BTW. chciałbym zobaczyć ta kartę graficzną w akcji przy Assassin's Creed :)

Edited by Radzyn

Testy bardzo zachęcające sam bym z chęcią kupił tego GF 9600GT :) Ale na razie wystarcza mi mój Asus x1950PRO. Może po wakacjach zmiana? Wtedy chyba ceny będę w przedziale 400 - 450 złotych :)

BTW. chciałbym zobaczyć ta kartę graficzną w akcji przy Assassin's Creed :)

Sprzedawaj póki coś 1950 warte, ja ledwo co sprzedałem 5-miesięczną karte (Sapphire x1950gt@pro)za 300zł, wiec na wakacje będziesz sporo w plecy i w sumie wyjdzie na to że tyle samo dopłacisz

Sprzedawaj póki coś 1950 warte, ja ledwo co sprzedałem 5-miesięczną karte (Sapphire x1950gt@pro)za 300zł, wiec na wakacje będziesz sporo w plecy i w sumie wyjdzie na to że tyle samo dopłacisz

Hmmmm w sumie dobra myśl tyle co na to Core 2 Duo z 1,83Ghz którą nie zamierzam na razie podkręcać bo na pewno przydałoby się taktowanie minimum 2, 2 Ghz do GF 9600GT <_<

Edited by Radzyn