Skocz do zawartości
Oskaliber

Usb Siada?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio okazyjnie zamienilem swoja mx440 na 6200, po tem zaczely wystepowac jakies incydenty z myszka (razer diamondback), zacina sie na kilka sekund, albo wogole gaśnie i musze wyjmowac i wsadzac kabel do usb, czasami zdarza sie tez ze mysz pada rownoczenie z netem (modem podpiety przez usb). Mam zasilacz jakis no name nie-wiadomo-co-to-nie-wiadomo-ile-wat, pomyslalem ze pewnie to przez to, ale gdy podlaczylem swoja stara grafe, problem nadal ten sam, odlaczylem kilka wiatrakow od budy zeby odciazyc zasilacz, ciagle to samo. Ataki te wystepuja coraz czesciej. Czego to moze byc przyczyna? Dodam, ze mysz jest sprawna bo u brata chodzi ok. I czy takie coś może zabic mysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręć sprzęt/porty usb

 

o ile podkręcane

Wszystko stock, bez oc. Załatwilem miernik zara zobacze jak sie to prezentuje.

 

EDIT:

Napięcie na 12V skacze od 12.15 do 12.25.

Napięcie na 5V skacze od 5.20 do 5.22.

 

Obydwa wiec mieszcza sie w normach ATX, chociaz 5V ledwo co, czy to aby na pewno zasilacz?

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury proca i grafy moga miec wplyw na restarty w grach.

Tak, grafa sie troche grzeje, ale tym juz sie zajmuje. Bardziej martwi mnie myszka, bo nie moge normalnie funkcjonowac jak ciagle musze wyjmowac i wsadzac kabel.

 

Jaką masz płytę główną?? Jakiś syf w Windowsie nie powoduje konfliktów?? Masz do niego Sp2??

Płyta DFI NB73-ES.

Co do syfu w windowsie wątpie, bo niby co by to moglo byc?

Tak, mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...