Skocz do zawartości
cavarr

Command & Conquer: Red Alert 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

What can you take away from these shots? Let's put together a little summary:

 

* Boats are back! For the first time since Red Alert 2, Command & Conquer's got naval warfare again.

* Amphibious Boats! Someone's been playing Supreme Commander.

* Telsa Boats! The naval action keeps getting better. Electricity and water: two great tastes that taste great together!

* Tesla Troopers, Tesla Coils, & Double-Barrelled tanks are back! Well, duh, how likely was this?

* Naval Bases? Looks like more than just a shipyard in that last shot; I see a power plant as well at the very least. A taste of The Core Contingency, perhaps?

 

As well, it looks like EA has managed to reproduce the crisp, brightly-coloured look of Red Alert 2, which bodes well in my book.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Mam tylko nadzieję, że nie postawią grafiki na pierwszym planie, a grywalności na drugim...

Tutaj już chyba niewiele się da wymyślić w tym gatunku, poza właśnie grafiką i widowiskowością. Grunt żeby nie było trzeba do tego wymieniać kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Oj wierz mi że da się wymyślić ;)

Zamieniam się w słuch. Tak choć ze trzy propozycje istotnych zmian poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, Red Alert 2 to jedna z niewielu gier w które gram od premiery do dziś i cały czas LUBIE w to grać. Te screeny aż mnie ruszyły, bo chyba tak sobie wyobrażałem RA3.

 

Wiecie kiedy premiera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 lat czekałem na tę wiadomość...

 

jak cokolwiek EA spieprzy w kontynuacji mojej ulubionej strategii to im tam zrobie kurna najazd na Californię albo atomówkę z pozdrowieniami od Romanova zrzuce :evil:

 

chociaz Tiberium Wars mi sie bardzo spodobało, wiec jestem dobrej mysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow Red Alert i RA 2 były genialne, fajnie że to wychodzi :D

 

EDIT:

to jest czołg Apocalypse z RA2 (na dole z prawej)?

Dołączona grafika

 

wygląda jakoś tak zabawkowo! nie podoba mi się ;(

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Kiedy patrzę na zamieszczone tu screeny przypominają mi się dwie gry (po odliczeniu serii C&C): KKND2 i pierwsze Age of Empires. A to dobre skojarzenia.

O qcze. Przypomniałeś mi najlepsze czasy dzieciństwa- KKND :wink: B) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O super, lecz po screenach nie jestem zadowolony. CnC: Tiberium Wars byl super, gralem parenascie tygodni do rana po sieci, Gernerals'y tez dobre,a teraz powrot do takiej grafiki, przeciez to banal :blink:.

 

Nie podoba mi sie grafika... Taka jaka byla w Generalsach i w Tiberium byla nice..

 

Co do calej serii CnC, czy moze ktos wymienic chronolologicznie wszystkie tytuly tej serii, od 1 czescie do ostatniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer

Command & Conquer The Covert Operations (dodatek)

 

Command & Conquer Red Alert

Command & Conquer Red Alert The Aftermath (dodatek)

Command & Conquer Red Alert Counterstrike (dodatek)

 

Command & Conquer Tiberian Sun

Command & Conquer Firestorm (dodatek do Tiberian Sun)

 

Command & Conquer Red Alert 2

Command & Conquer Red Alert 2 Yuri's Revenge (dodatek)

 

Command & Conquer Renegade

 

Command & Conquer Generals

Command & Conquer Generals Zero Hour (dodatek)

 

Wtedy wydali First Decade (pack z grami powyżej)

 

Command & Conquer Tiberium Wars

 

i w produkcji są

 

Command & Conquer Tiberium Wars Kane's Wrath (dodatek)

 

Command & Conquer Tiberium (kolejny FPS)

 

no i omawiany w temacie Red Alert 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O super, lecz po screenach nie jestem zadowolony. CnC: Tiberium Wars byl super, gralem parenascie tygodni do rana po sieci, Gernerals'y tez dobre,a teraz powrot do takiej grafiki, przeciez to banal :blink:.

 

Nie podoba mi sie grafika... Taka jaka byla w Generalsach i w Tiberium byla nice..

 

Co do calej serii CnC, czy moze ktos wymienic chronolologicznie wszystkie tytuly tej serii, od 1 czescie do ostatniej?

TW mial malo co wspolnego z CNC procz nazwy w tytule - calkiem inna to gra - jako fan serii CNC niemoglem sie do niejprzebic a probowalem ze 3 razy do niej podejsc i zawsze mnie odrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TW mial malo co wspolnego z CNC procz nazwy w tytule - calkiem inna to gra - jako fan serii CNC niemoglem sie do niejprzebic a probowalem ze 3 razy do niej podejsc i zawsze mnie odrzuca

A mnie jakos przyciagnelo ;).

 

Nie powiesz chyba, ze Generals tez nie mal nic wspolnego z saga ;)? A Generals i Tiberium Wars sa bardzo zlizone do siebie :>...

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Jest jakas przybliżona informacja kiedy wyjdzie?? Tzn, widziałem filmik i piszą ze w 2008, ale to równie dobrze może być 23 grudnia. :)

Red alert lubiłem najbardziej z całej serii C&C. Wogóle moje młode lata przeszły pod znakiem C&C i Warcraft, a terz wraca Red Alert. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakos przyciagnelo ;).

 

Nie powiesz chyba, ze Generals tez nie mal nic wspolnego z saga ;)? A Generals i Tiberium Wars sa bardzo zlizone do siebie :>...

G mozna by nazwac nowym odlalem marki - nowy swiat, itp a CnC TW to jak nazwa wskasuje czasy Tiberium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na screenie przedstawionym przez strandeda grafika szczegolnie tych domkow wygladaja jak pudelka:)

Ogolnie to rozni sie znaczaca od grafiki jaka prezentuje cnc3:Tb i jego dodatek ... no ale nie jest tragicznie. Wiec zgadzam sie z poprzednikiem jezeli klimat bedzie :) to bedzie super. Zapewne i tak jeszcze jesli chodzi o grafike to cos sie polepszy ale jest na poziomie zadowalajacym wiec nie ma co narzekac. Miejmy nadzieje ze wyjdzie w tym roku :).

Ciekawe jak z fabula :) .. az chyba RA2 przejde bo juz nie pamietam xd jak sie konczylo xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec zeszłego miesiąca pierwszych 2000 szczęśliwców przystąpiło do beta-testów gry Command & Conquer: Red Alert 3. Oznacza to, że prace nad projektem idą ku dobremu, a w najbliższych miesiącach odbędzie się długo oczekiwana premiera finalnej wersji produktu.

 

W najnowszym numerze brytyjskiego Zoo magazine ujawniono, że Red Alert 3 zadebiutuje z dniem 31 października bieżącego roku. Z kolei, niemiecki oddział Electronic Arts potwierdził, że premiera w Europie odbędzie się dzień wcześniej, czyli 30 października. Dodatkowo redaktorzy Zoo magazine zdradzili, że postać alianckiej pani komandos o imieniu Tanya, zagra amerykańska aktorka i modelka Jenny McCarthy. 36-letnia McCarthy urodzona w Chicago zagrała dotychczas w kilkudziesięciu filmach, z czego najbardziej kojarzona jest z trzeciej części „Strasznego filmu”. Pierwszy raz aktorka pojawiła się na ekranach w 1989 roku, gościnnie w serialu „Słoneczny Patrol”. Cztery lata później wybrana została na Playmate Playboya, jako najładniejsza twarz magazynu.

 

Żródło: gry-online.pl

No to zacieramy łapki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja

 

cala seria Red Alert byla fantastyczna

 

Pamietam niezliczone godziny spedzone przed RA1 + dodatkach do tego (byly to jeszcze lata 96-97 o ile pamietam)

 

w RA2 gralem juz znacznie mnie - ale tez gra byla super

 

z niecierpliwoscia bede wypatrywal RA3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...