Skocz do zawartości
cavarr

Command & Conquer: Red Alert 3

Rekomendowane odpowiedzi

RA2 była bardzo fajna :] w "1" niestety nie grałem, bo nie miałem jak kupić :( takie czasy były... a teraz mimo, iż na grafie mi nie zalezy to jednak odrzuca mnie od niej, a co do RA3 to w/g mnie gra straci klimat. Zbyt dużo udziwnień jak dla mnie, a te kartonowe budynki są ohydne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to coraz gorzej.

RA1 było rewelacją.Przegrałem w to nie godziny a dni i miesiące życia.RA2 tak naprawdę przeszedłem kampanie i odłożyłem pod biurko.Wkurzała mnie przesadność w RA2 i grafika jakas taka cukierkowo bajkowa dziwna.Jak patrze na RA3 to klon RA2 tylko że w jeszcze jaskrawszych kolorach i jeszcze bardziej udziwnione . Powiedziałem muszę ją mieć - ale jak coraz bardziej patrze na to odpycha mnie od kupna jej.Zagrac napewno zagram (W DEMO :) ) .Narazie mam C&C 3 - wiec nie musze na sile szukac czegos innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni testuje RA3 Beta. Powiem szczerze, że gra mnie zaskoczyła. Na początku wydawała mi się strasznie dziwna, te jaskrawe kolory itp. itd. Jednak po zagraniu kilkunastu meczy mogę stwierdzić, że gra ma potencjał. Każda z nacji tj. Sowieci, Alianci i Imperium (Japonia), posiada inny tryb stawiania budynków. U Aliantów jest identyczny jak w C&C3 TW/KW i RA2, u Sowietów podobny do tego z Generalsa tyle, że kolejkowanie jest w MCV a nie za pomocą buldożera, ostatni tryb najbardziej innowacyjny jest u Imperium. W MCV kolejkujemy dany budynek np. Elektrownie, po czym wyjeżdża 'samochodzik' którego można rozłożyć w dowolnym miejscu na mapie. Druga rzeczą, która mi się podoba to to, że większość jednostek ma 'podwójną moc' np. zmiana dział typu cannon u Apokalipsy na harpun wciągający czołg przeciwnika, czy jednostki Imperium, które niczym w Transformers'ach zmienią się z lądowych w powietrzne. To wszystko może dać naprawdę świetną grę MP i mam nadzieję, że tak się stanie, bo właśnie gra On-Line najbardziej mnie interesuje.

 

Jak by ktoś miał jakieś pytania odnośnie bety RA3 to postaram się odpowiedzieć. : P

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta testerem można było się stać kupując oryginalny dodatek do C&C:TW czyli KW (Gniew Kane'a). Dostawałeś wtedy klucz umożliwiający uczestnictwo w testach RA3. Każdy kto się zarejestrował ma zagwarantowany slot, ale znam ludzi którzy jeszcze nie dostali maila z kluczem i linkiem do ściągnięcia bety.

 

Na razie jest po jednej ścieżce dźwiękowej na każdą nację. Podobna jest do tej z RA2. W meny identyczna ; ]. Odgłosy jednostek również żywcem wyciągnięte z RA2, jednak nie wiem czy tylko w becie czy tak zostanie. Osobiście podoba mi się takie rozwiązanie. Muzyka zależy od sytuacji na mapie i tego czy przegrywamy lub wygrywamy. (nie wiem na jakiej zasadzie to działa, podejrzewam że kill/loss, ilość zebranych pieniędzy, kontroli mapy).

 

Warzna rzeczą w grze jest to, że można stawiać budynki na wodzie, tak samo większość jednostek jest lądowo-wodnych. (psy i niedzwiedzie też potrafią pływać : D)

 

Klika screenów w 1280x1024, wszystko max. : )

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Menu potraktowane Unlockerem. (Umożliwia grę w sieci Lan, ale osobiście włączyłem go po to abym mógł przetestować grę na spokojnie, bez obawy że zaraz ktoś mnie najedzie czołgami.)

 

Dołączona grafika

 

Sowieci:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Zbliżenie:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Zbliżenie:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze futurystyka nas rozwala.

Ciekawie było w RA1 bo było to jakoś nie przebajerzone.Klasyczny RTS tutaj wszystko idzie w strone Starcrafta bardziej.

Grafika ciekawa zresztą przełamałem się do C&C3 to i przełamie do RA3 :)

Zapomniałem całkiem o tym kluczu do bety . No ciekawe czy polepszy rating C&C 3 którego wszyscy uważają za słaby (ja nie - kwestia przyzwyczajenia )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W C&C3 wszyscy narzekali na spam i kiepski balans. Do KW od czasu premiery wyszedł tylko! jeden patch. ; / W RA3 są już 2/3 patche. ; ] Jak support będzie taki jak teraz i dalej będą naprawiać błędy, balans itp. to pełna wersja będzie świetna. Pod koniec października się okaże. ; )

 

W RA3 w odróżnieniu od TW/KW wojsko złożone z jednego typu jednostek jest bardzo łatwo zniszczyć. W TW/KW co patch to inną jednostkę się spamowało. : (

 

EDIT:

Strongmen jak być chciał pograć to pisz na moje GG: 2866581.

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już zarezerwowany swój kluczyk do bety ale chyba na sprzęcie z sygnaturki mi to nie pójdzie co? Dodam, że CNC3 na minimum w miare przyzwoicie hulało...;o! pewnie grafa mi nie wyrobi wruuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wyszedł patch 1.3 do RA3 ; ] Zaskoczył mnie rozmiar pliku, bo ma prawie 900 MB, a sama Beta ponad 700 MB. ; ]

masz bezposredniego linka do tego patcha? patcher z RA mi sie zawiesza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uważam się za szczęściarza, skoro klucze już się wyczerpały B-) Może jakaś ustawka 1v1 lub 2v2?

Z chęcią zagram wieczorkiem B-)

 

 

Jin,

http://www.ea.com/redalert/beta.jsp

http://www.fileplanet.com/190623/190000/fi...eta-Patch-v1.03

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6WVD-Q5DV-5D5E-9EQW-5AKG

4Q8Q-63F9-U78H-GW45-KLE6

Ath drogi kolego, na jaki adres wyslac piwo :D?

 

Dzieki wielkie!!

 

EDIT

 

Dzizas!!! :mur:

 

zagralem moze 2 razy przez godzine czasu... ta beta, nawet po instalacji patch'a, to jeden wielki bug... ;/

 

dwoch kolesi mnie zjechalo, a tak to w kolko nie udane polaczenia, a ile razy gra sie zwiesila, i wrocila do windy, to juz nie dam rady zliczyc :mur:.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się gra jest jeszcze mocno zabugowana. Niektóre przyciski w menu wcale nie działają. Browser serwerów to masakra, chyba nawet ten w bf2 nie był tak zrąbany. Kod sieciowy też pozostawia wiele do życzenia, wystarczy wysoki ping u jednego gracza i gra chodzi zwolnionym tempem. Polecam spróbować 1v1 ze znajomym lub z kimś z ppc, zobaczycie różnicę.

 

Do windy wywaliło mnie tylko raz.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...