Skocz do zawartości
cavarr

Command & Conquer: Red Alert 3

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy...

 

Wlasnie skonczylem grac... Wracam wrost z pola bitwy..

 

Gralem 2vs2, zajebiscie mi szlo, w pidziet armi, ide na kolesie rozwalam jednego, ide na drugiego caly w skowronkach, kiedy nagle blad...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy...

 

Wlasnie skonczylem grac... Wracam wrost z pola bitwy..

 

Gralem 2vs2, zajebiscie mi szlo, w pidziet armi, ide na kolesie rozwalam jednego, ide na drugiego caly w skowronkach, kiedy nagle blad...

Norma mi kilka razy już wywaliło, ale tylko na pulpit oczywiście gra sama się zamknęła :/

Edytowane przez blacklio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałeś czy tylko rozpakowałeś?

Rozpakowywanie dochodzi do końca i o ile dobrze widze, zaczyna się proces instalacji i takie ustrojstwo wyskakuje. Na stronie microsoftu language pack pokazuje tylko NET framework (mam wersje 3.5 z sp3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 3 już w sprzedaży. Podczas wizyty w Empiku zauważyłem, zalegającą na półkach jakże charakterystyczną grę spod znaku sierpa i młota :) Cena 139zł niestety nie dysponowałem taką gotówką. Jeśli ktoś wszedłby w posiadanie RA3 commentsy mile widziane. Wolę się upewnić czy gra jest warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 3 już w sprzedaży. Podczas wizyty w Empiku zauważyłem, zalegającą na półkach jakże charakterystyczną grę spod znaku sierpa i młota :) Cena 139zł niestety nie dysponowałem taką gotówką. Jeśli ktoś wszedłby w posiadanie RA3 commentsy mile widziane. Wolę się upewnić czy gra jest warta świeczki.

139. cena raczej nie zachęca, co do zmian to fajne mocne brzmienie jako dźwiękówka :) (czy. metal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zakupiłem ... niestety jako fanboy C&C musiałem ją mieć :) C&C Tyberium Wars itd bardzo przypadla mi do gustu więc RA3 wziołem w ciemno. Fakt 140 zł bolało ale kupując PES 09 mocniej sparzyć się nie mogę :).

Jeszcze zostało mi czekać na dodatek WoWa i GTA4 więc bedę miał do końca roku w co pykać.

 

Wracając do RA3 nie zdąrzyłem uruchomić jedynie otworzyć pudłko.

Jest biednie :) cieniutka książeczka , cdkey do Warhammera Online na 10 dni , plakacić w formacie A4 z dziewczynkami bardzo przyjemny i płyka :).

 

Tak dawno nie widziałem red alerta że oglądając książeczke nie mogłem powstrzymać wspomnień.

Dobrze że niedługo urlop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co was trzyma przy rts-ach bo przecież wszystkie rts-sy to według mnie poza różnymi tytułami i grafiką niczym innym się nie różnią. Pamiętam gdy po raz pierwszy grałem w prekursora tego gatunku czyli dune 2. W tamtych czasach była to bardzo innowacyjna gierka przy której spędziłem kilka nieprzespanych nocy tak bardzo mnie wciągneła. Później był warcraft,command conquer,wordcraft 2. Wraz z każdym kolejnym tytułem odnajdowałem coraz mniej przyjemności z grania w rts-y i przy red alert zrezygnowałem mniej więcej w połowie bo tak bardzo zaczeło mnie to nudzić. Niedawno postanowiłem sprawdzić czy tak długa przerwa sprawiła,że znów jakiś rts mnie wciągnie i kupiłem c&c tw i jak się okazało po to aby po 2 godzinach grania w to odinstalować i następnego dnia odsprzedać. O ile np w fps-y gram od lat 15 i nadal trafiają się takie w które chce mi się grać bo w tym gatunku można wprowadzić jeszcze wiele innowacji i nadal udoskonalać wszystko to co składa się na mechanim rozgrywki to uważam ,że gatunek rts jest już całkowicie wyeksploatowany. Czym np różni się red alert 3 od C&C tw ? Według mnie niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden się zastanawia co innych trzyma przy RTSach. Drugi będzie się zastanawiał, co innych trzyma przy FPPach. Trzeci się będzie zastanawiał co innych trzyma przy grach video. Czwarty się zastanowi co innych trzyma przy kobietach, a jeszcze inny zastanowi się dlaczego niektórzy lubią bigos. To się nazywa gust, a o tym raczej się nie dyskutuje. Jedni lubią RTSy, inni jak im skarperki śmierdzą. Więc jeśli nie lubisz RTSów, to nie wiem po co się tu udzielasz, a twój post raczej jest zbędny.

 

A RA3 od C&C rózni się designem i chyba trochę bardziej jajcarskim podejściem do tematu, co mi akurat odpowiada.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co was trzyma przy rts-ach bo przecież wszystkie rts-sy to według mnie poza różnymi tytułami i grafiką niczym innym się nie różnią. Pamiętam gdy po raz pierwszy grałem w prekursora tego gatunku czyli dune 2. W tamtych czasach była to bardzo innowacyjna gierka przy której spędziłem kilka nieprzespanych nocy tak bardzo mnie wciągneła. Później był warcraft,command conquer,wordcraft 2. Wraz z każdym kolejnym tytułem odnajdowałem coraz mniej przyjemności z grania w rts-y i przy red alert zrezygnowałem mniej więcej w połowie bo tak bardzo zaczeło mnie to nudzić. Niedawno postanowiłem sprawdzić czy tak długa przerwa sprawiła,że znów jakiś rts mnie wciągnie i kupiłem c&c tw i jak się okazało po to aby po 2 godzinach grania w to odinstalować i następnego dnia odsprzedać. O ile np w fps-y gram od lat 15 i nadal trafiają się takie w które chce mi się grać bo w tym gatunku można wprowadzić jeszcze wiele innowacji i nadal udoskonalać wszystko to co składa się na mechanim rozgrywki to uważam ,że gatunek rts jest już całkowicie wyeksploatowany. Czym np różni się red alert 3 od C&C tw ? Według mnie niczym.

To samo mogę napisać o FPS. ; /

 

Ostatniego pytania nawet nie skomentuje.

 

 

Co do samego RA3, to tak jak pisałem kilkanaście postów wcześniej, gra jest dobra. Można narzekać na 'cukierkową' grafikę, ale to również kwestia gustu (osobiście mi nie przeszkadza). Po kilkudziesięciu grach w wersję Beta, wiedziałem, że jak ukaże się Full to ją kupię.

 

BTW. Dołączona grafika

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zainstalować ENG wersje. PL jest ok, ale nie potrzebnie tłumaczyli nazwy jednostek, trochę komicznie brzmią. : D

 

Wygrałem w turnieju C&C3, ale z tego co wiem to już jest od wczoraj w Empiku.

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Krakowie w Saturnie wyrwałem za 139zł ale wersje opakowania znacznie lepszą od plastykowej :D

 

oto ona:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

w skład wchodzą:

płyta z grą

płyta z dodatkami

płyta z muzyką

5dodatkowych map do potyczek wieloosobowych

klucz do bety kolejnej wersji gry c&c

 

oraz

 

specjalny przedmiot z warhammer online:aor

plakat lachonów z RA3

Edytowane przez Johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja za kilka dni śmignę do empika po własną kopię to będzie można coś rozegrać ;) Może jakiś turniej PurePC ? :D

 

-------------

 

Dobra RA już zainstalowany ;) Pytanie tylko takie - czy też nie możecie się połączyć z serwerem EA ?

 

-------------

 

Ja pierdziu ... Nie mogłem się połączyć, bo wpisywałem nie ten profil użytkownika. Oczywiście nigdzie nie ma info, że chodzi o avatar ze strony EA który tworzyliśmy w momencie rejestracji ...

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem, gdy gram sam potyczke wszystko hula az miło, jednak gdy gram z kumplem po sieci co chwile mam spadki w fps'ie.

wie ktos moze co powoduje te spadki ? troche wkurzajace sa i bez nich było by mi o wiele lepiej ^^

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...