Skocz do zawartości
cavarr

Command & Conquer: Red Alert 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Villentretenmerth

@BLANTMEN & @bielski

 

mam pytanko

 

czy w rozdzielczości 1280 x 1024 pkt ta gra na Waszych kartach z wszystkimi ustawieniami na max (aa i af) chodzi na Waszych kartach płynnie ? (odpowiednio na GeForce 7600GT i palit ATI 2600pro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BLANTMEN & @bielski

 

mam pytanko

 

czy w rozdzielczości 1280 x 1024 pkt ta gra na Waszych kartach z wszystkimi ustawieniami na max (aa i af) chodzi na Waszych kartach płynnie ? (odpowiednio na GeForce 7600GT i palit ATI 2600pro).

U mnie chodzi ok z AA x8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba nawet czasami przycina, gf 8800gt.

Fajna gierka, na początek pare skirmishów, a potem online. takie moje początki

Z tym że jest pare braków, np. nie można wyszukać usera po nazwie, w czasie gry nie można go nawet dodać do "friends" :)

 

edit:

jaki kanał przejeliśmy? bo ostatnio pisałem na 13 i lipa, nikt nie odpowiada.

I czy dostaliście klucz do war hummer online?

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cukierkowa tragedia :] roboty, lasery i to wydobywanie kruszcza, samochodzik w tą i z powrotem. W dodatku pewnie będą kosmici z marsa, a w RA4 elfy. RA2 juz mi średnio leżało ale to jest masakra. Robi sie z tego Starcraft:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cukierkowa tragedia :] roboty, lasery i to wydobywanie kruszcza, samochodzik w tą i z powrotem. W dodatku pewnie będą kosmici z marsa, a w RA4 elfy. RA2 juz mi średnio leżało ale to jest masakra. Robi sie z tego Starcraft:D

No może i starcraft sie mały robi ale gierka i tak jest przednia. Grałeś w ogóle online? Bo jak nie to wstrzymaj sie z ocenianiem...

 

edit: http://www.cnclabs.com/mods/ra3/theredalert/

Powstaje mod do RA3, zresztą sami zobaczcie, aż łza sie w oku kręci :)

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i starcraft sie mały robi ale gierka i tak jest przednia. Grałeś w ogóle online? Bo jak nie to wstrzymaj sie z ocenianiem...

 

edit: http://www.cnclabs.com/mods/ra3/theredalert/

Powstaje mod do RA3, zresztą sami zobaczcie, aż łza sie w oku kręci :)

Gameplayea sie nie czepiam. Niech sobie będzie. Ale oprawa gryzie mi się z tytułem RED ALERT.Jakos tak zawsze mi przychodzi na myśl pierwsza część serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RA1 to była moja pierwsza gra na multi. Pamiętam kupiliśmy z wyprzedaży na hucie (serio) 2 karty sieciowe i 20 metrów kabla koncentrycznego BNC i stworzyliśmy pierwszą sieć na osiedlu (koszt milion złotych, na stare) :)

 

Oprawa, masz racje, trochę lipna. Też chciałbym aby retuszowali stare budynki i pojazdy (tak jak w tym modzie)...

Ale myśle że nie ma co narzekać, gra sie dobrze, gierka wciąga i to jest chyba najważniejsze...

 

edit: można mnie znaleźć na http://www.commandandconquer.com/ i w grze pod nickiem szpachla_PL

Może ktoś chętny na gre ~23.00?

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BLANTMEN & @bielski

 

mam pytanko

 

czy w rozdzielczości 1280 x 1024 pkt ta gra na Waszych kartach z wszystkimi ustawieniami na max (aa i af) chodzi na Waszych kartach płynnie ? (odpowiednio na GeForce 7600GT i palit ATI 2600pro).

U mnie wszystko na średnich ustawieniach i gra się płynnie. Jak podkręce aa na 2x zaczynają się drobne przycięcia. Wyżej - slideshow ..... :(

 

Uściślijmy - na detalach tak jak poniżej można grać.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagrać pare razy skirmish z kompem na Hard. Zacząłem kampanie ale daruje sobie narazie.

Wychodze z założenia że im wcześniej zaczniesz grać online, tym szybciej załapiesz gre.

 

Ponawiam pytanie: dostaliście w pudełku klucz do warhummer online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki powiedzcie mi, jak to jest z tą płytką z dodatkowymi mapami ? Jest ona w jakiś sposób powiązana z grą która znajduje się w pudełku (cd key), czy są to po prostu same pliki ? Trochę mało tych map do gry, w szczególności dla 3 graczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blantmen

Miałem to samo,pare dni temu, trzeba sie z daleka trzymac :)

 

Kiepski jest system wybou serwerów. Jak klikam żeby automatycznie wyszukał przeciwnika, to szuka 3 godziny.

Jak podczas czekania klikniesz na gwiazke z prawej strony, to można śledzić textowo (!) postęp wyszukiwania.

W chacie wpiszesz /players to pokazuje że jest 4580 użytkowników, graczy. Patrzysz, a tam 1 server założony.

:(

 

Można podawać tu nicki, identyfikatory z gry. W grze, w chacie: /Friend nick

 

edit, zapomniałem podać :)

szpachla_PL

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...