Skocz do zawartości
symbianos88krk

Pistolet Hukowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość freddy9

prawdziwy GLOCK 19 jest z plastiku, więc jeśli chcesz coś żelazowego to np polecam Berete 92F, dobrze leży w dłoni i dobrze wygląda. Ale obawiam sie że conajwyżej na kulki gaziaka kupisz, wątpie aby były repliki hukowe. Hukowa broń służy do samoobrony, i taki pistolet nie musi wyglądać jak Colt 45 brudnego harego, a wręcz przeciwnie powinien być lekki i poręczny.

 

Kiedyś kilka razy zrzędu widziałem jak na światłach jakiś dres podbiego do samochodu obok (kobieta w srodku) , wybija szybe i ucieka z torebką lub plecakiem. Tak byłem tym sflustrowany że chciałem kupić jakiś pistolet czarnoprochowy i trzymać nabity pod fotelem, (legalna jest taka broń). Polska to kraj bezprawia gdzie przestępcy są kryci przez Rząd. Dzwoniłem na policje to wogóle nie byłi zainteresowani rysopisem sprawcy tylko gościu przez 10 minut sie ze mną przekomarzał że musze mu podac moje dane, imie, nazwisko, gdzie mieszkam, imie matki, idioci 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde myslicie ze jakiegos dresa przestraszy taka zabawka ?. Gorzej jak dreso-przestepca wyciagnie prawdziwa klamke... A wtedy moze byc nie ciekawie. A znalem kiedys osobiscie kilku co mieli prawdziwe pukawki. Zreszta kupic ostra bron nie jest tak cieszko jak sie wydaje.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne 8O

Mam prawdziwego glocka bo dostalem pozwolenie na podstawie licencji ochroniarza i mam problem z glowy 8O

i teraz pewnie będziesz się woził tym plastikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

co to za wyraz, bo SJP o tym milczy 8O

qrde, kolejny raz dowiaduje się że rodzice źle mnie nauczyli mówić, zawsze myślałem że to jest 'zflustrowany'.

 

 

A odnośnie hukowych pistoletów załadowanych gumowymi kulkami 10mm, to nie przekonuje mnie energia 17J w porównaniu do 500J prawdziwego GLOCKa. Najwyżej można rozwcieczyć przestępce i sprowokować go do użycia swojej prawdziwej klamki. Chyba wolałbym jakąś kewlarową kamizelke pod ubranie kupić.

 

Na gołębie też bez sensu, zawsze znajdą się bezmyślni emeryci rozrzucający chleb na chodnikach, jedyny sposób to wytrucie tych latających obsrajdachów roznosicieli ptasiej grypy. Ale ten problem to i tak nic w porównaniu do miłośników czworonogów które regularnie obsrawują wszystkie chodniki tak że nie da się iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje, ze gdybys dluzej pomieszkal w Krakowie to bys przyznal, ze golebie to wiekszy problem niz czworonogi 8O To, swoja droga bardzo ladne, miasto ma spory problem z guanem. Az szkoda bylo potraktowac diamondbritem lakier mojego auta, bo jesli nie zaparkuje w garazu podziemnym przy biurze, to kazdego dnia ktorys z golebi zaladuje bull's eye na mojej masce/dachu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka czegoś do obrony, a nie ma dostępu do broni palnej to warto zaopatrzyć się w taser, można to legalnie kupić i jest to rzeczywiście skuteczne. Takie gazowe czy hukowe atrapy tylko do użycia przez przeciwnika ostrej broni mogą sprowokować, a i skuteczność tego w porównaniu do tasera jest mała.

 

Co do gołębi w Krakowie to to plaga istna rzeczywiście, ostatnio często bywam w tych okolicach i nie ma bata żeby jak sie zostawi samochód pod "chmurką" nie mieć na masce syfu.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka czegoś do obrony, a nie ma dostępu do broni palnej to warto zaopatrzyć się w taser, można to legalnie kupić i jest to rzeczywiście skuteczne. Takie gazowe czy hukowe atrapy tylko do użycia przez przeciwnika ostrej broni mogą sprowokować, a i skuteczność tego w porównaniu do tasera jest mała.

 

pewnym razem w pewnych okolicznosciach zostaly uzyte dwa tasery i stalo sie tak, ze elektrody mimo wbicia sie w cialo nie zadzialaly wiec nie jest to 100% pewne. najlepsza obrona jest unikanie sytuacji niebezpiecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnym razem w pewnych okolicznosciach zostaly uzyte dwa tasery i stalo sie tak, ze elektrody mimo wbicia sie w cialo nie zadzialaly wiec nie jest to 100% pewne. najlepsza obrona jest unikanie sytuacji niebezpiecznych.

To już raczej wyjątkowy i ekstremalny przypadek 8O i raczej w tych 99.9% przypadków tasery działają, ale świętą prawdą oczywiście jest to że najlepiej unikać niebezpiecznych sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...