Skocz do zawartości
bbc20000

Jaki masz CDRW ?

JAKI MASZ CDRW  

  1. 1. JAKI MASZ CDRW

    • 1. PLEXTOR
      8
    • 2. LITEON
      38
    • 3. TEAC
      26
    • 4. SONY
      2
    • 5. YAMAHA
      4
    • 6. INNE (SAMSUNG ETC.)
      8
    • 7. AOPEN
      0
    • 8. ASUS
      1
    • 9. TDK
      3
    • 10. LG
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jakie macie CDRWs. Ja mam LITEON 52x24x52. Jestem bardzo zadowolony. Wczesniej mialem SONY ktory byl taki sobie i TEAC ktory byl dosc dobry. Mysle jednak ze LITEON jest najlepszy. 24x CDRW predkosc, kompatibilnosc z MOUNT-RAINIER i niska cena powoduje ze LITEON wedlog mnie jest #1 na rynku CDRW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Teac'a 16/10/40 i do moich potrzeb jest w zupelnosci wystarczajacy. Nie zepsul mi jeszcze zadnej plytki - za to go cenie i pewnie jeszcze dlugo nie zmienie (rym niezamierzony) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też TEAC , wczoraj byłem świadkiem agonii Liteona , niezbyt miłe dla kumpla , zdechła optyka .

Tak TEAC jest bez watpienia bardzo dobry. Mialem TEAC 12x przez rok i nie zepsul mi ani jednego CD w czasie wypalania. Swoja droga to mi gostek w sklepie mowil ze Plaxtor i TEAC maja te same mechanizmy. Czy to prawda to nie wiem. A tak z ciekawosci jak sie zepsul ten LITEON ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbc20000 : Miał problemy z odczytem płytek , wypalanie zatrzymywało się na 11% i wyskakiwał błąd . W koncu przestał widzieć jakąkolwiek płytę , nagrywanie też było niemożliwe bo nie widział też czystych płyt. Napęd był cały czas wykrywany . Miał około 9 miesięcy , więc gwarancja to objęła . To już drugi napęd Liteona u kumpla i z poprzednim też miał przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LITEON LTR 48125S... -> cool ale odkad zaczalem uzywac czesciej cdrw to zaczynam zalowac ze nie poczekalem 2 tygodnie na model 48x24x48. Da sie jakos to przerobic na cdrw24x ? Mechanika jest ta sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ;-) jakie noofki sztuki macie ;-). Ja mam Ricoh-a 6x4x32x i HP(sony?) 8x4x32x scsi. Jestem bardzo zadowolony Jedna nagrywajka - 98' , druga 99' Maaja duze przebiegi sa rozklekotane ale dzialaja wysmienicie (obie moje od nowosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam LiteOnka 40x12x48 i bardzom zadowolony :)

Ja również :D .

 

na ch.. mi cdrw -  podobnie jak stacji dystkietek - brak 

brakuje w ankiecie pola - brak

na tkiego ch. (jak to piszesz) że można robić bardzo użyteczne backupy i przechwywac wygodnie różne dane (bez konieczności nieodwracalnego nagrania CDR), ale jak ktoś uzywa kompa jako konsoli do gier i robi format co 2 tygodnie to tego nie doceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...