Skocz do zawartości
bbc20000

Jaki masz CDRW ?

JAKI MASZ CDRW  

  1. 1. JAKI MASZ CDRW

    • 1. PLEXTOR
      8
    • 2. LITEON
      38
    • 3. TEAC
      26
    • 4. SONY
      2
    • 5. YAMAHA
      4
    • 6. INNE (SAMSUNG ETC.)
      8
    • 7. AOPEN
      0
    • 8. ASUS
      1
    • 9. TDK
      3
    • 10. LG
      31


Rekomendowane odpowiedzi

No to ja jestem zadowolonym użytkownikiem LG GCE-8481B przerobionej na GCE-8520B i nie narzekam, jakby co to w tej chwili LG i LiteOn idą łeb w łeb :):):)

juz nie. moj glos przewazyl szale na korzysc LG. 19 : 18 :twisted:

powinno byc 20:18, bo mam 2 sztuki, ale nie da sie tak

Stary jesteś użytkownikiem LG, a nie znasz się na symbolach, przecież mówiłem, że jestem użytkownikiem LG więc co i na jaką szale chcesz przeważać, naucz się symboli :):):)

No chyba, że we wszystkim się orientujesz i faktycznie chciałeś przechyliś szalę na korzyść LG,- jeśli tak to Sorry :):):)

Kurde. Piszesz, za LG i LiteOn ida leb w leb. Ja wchodze na ankiete, glosuje na LG i ilosc glosow jest wieksza dla LG. Czego <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie rozumiesz? Mam Cie uczyc polskiego czy logiki? Chill. O jakie symbole Ci chodzi??? O czym Ty w ogole bredzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem zadowolonym użytkownikiem LG GCE-8481B przerobionej na GCE-8520B i nie narzekam, jakby co to w tej chwili LG i LiteOn idą łeb w łeb :):):)

juz nie. moj glos przewazyl szale na korzysc LG. 19 : 18 :twisted:

powinno byc 20:18, bo mam 2 sztuki, ale nie da sie tak

Stary jesteś użytkownikiem LG, a nie znasz się na symbolach, przecież mówiłem, że jestem użytkownikiem LG więc co i na jaką szale chcesz przeważać, naucz się symboli :):):)

No chyba, że we wszystkim się orientujesz i faktycznie chciałeś przechyliś szalę na korzyść LG,- jeśli tak to Sorry :):):)

Kurde. Piszesz, za LG i LiteOn ida leb w leb. Ja wchodze na ankiete, glosuje na LG i ilosc glosow jest wieksza dla LG. Czego <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nie rozumiesz? Mam Cie uczyc polskiego czy logiki? Chill. O jakie symbole Ci chodzi??? O czym Ty w ogole bredzisz?

Nie sądziłem, że jesteś aż tak tępy wszystko wyjaśniłem w cytowanej przez Ciebie wypowiedzi i uważaj na słowa,- za szybko się podniecasz :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że jesteś aż tak tępy wszystko wyjaśniłem w cytowanej przez Ciebie wypowiedzi i uważaj na słowa,- za szybko się podniecasz :):):)

Tepy to byl twoj ojciec, nie dbajac o antykoncepcje ;). nadal nie widze sensu twojej wypowiedzi. moja dotyczyla wylacznie stanu ankiety, a nie symboli twojej nagrywarki, wiec nie wiem co to ma znaczyc:

Stary jesteś użytkownikiem LG, a nie znasz się na symbolach, przecież mówiłem, że jestem użytkownikiem LG więc co i na jaką szale chcesz przeważać, naucz się symboli

:?

 

Pozostawmy to juz lepiej... Bez urazy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiteOn 24x10x48x - bardzo dobra nagrywarka. Przez 1,5 roku (sic!) zwaliła tylko 1 płytę - tzn. nagrała się pusta 8O (pewnie to ja coś zwaliłem). Miała parę maratonów po 50 płytek pod rząd i wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie LG w tej ankiecie?

LG to nie jest nagrywarka :wink: :lol: :lol: :lol:
no stary zaloze sie z toba ze moj LG jest lepszy od tego twojego liteona

co do nagrywarek lg nic nie mam w przeciwienstwie do cdromow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie LG w tej ankiecie?

LG to nie jest nagrywarka :wink: :lol: :lol: :lol:
no stary zaloze sie z toba ze moj LG jest lepszy od tego twojego liteona

co do nagrywarek lg nic nie mam w przeciwienstwie do cdromow

true, true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam liteonka 48x24x48x i jestem z niego zadowolony

predzej mialem lg 8x4x32x i nie narzekalem

 

a liteonka dostalem ze sklepu za zwalonego aopena 48x12x52x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teac 40/12/48 a tak przy okazji pamietacie swoje pierwsze nagrywarki. Ja mialem Philipsa 2600 boshe ile mnie zdrowia ta nagrywarka kosztowala to szok. A teraz only Teac zaczynalem od 4x12 na scsi maszyna nie do zajechania zreszta kolega ma ja do tej pory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz only Teac zaczynalem od 4x12 na scsi maszyna nie do zajechania zreszta kolega ma ja do tej pory :)

hehe ja nadal mam teac 6x... ehhh wypas, scsii robi swoje, nie zamienie tej staruszki na nic innego :> no i swego czasu kosztowala majatek... ale sie zwrocila :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...