Skocz do zawartości
bbc20000

Jaki masz CDRW ?

JAKI MASZ CDRW  

  1. 1. JAKI MASZ CDRW

    • 1. PLEXTOR
      8
    • 2. LITEON
      38
    • 3. TEAC
      26
    • 4. SONY
      2
    • 5. YAMAHA
      4
    • 6. INNE (SAMSUNG ETC.)
      8
    • 7. AOPEN
      0
    • 8. ASUS
      1
    • 9. TDK
      3
    • 10. LG
      31


Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie LG w tej ankiecie?

LG to nie jest nagrywarka :wink: :lol: :lol: :lol:

Dołączona grafikabuhahaha a niby co to jest?!? Dołączona grafikahyyy? sory ale jak nie mam 400zeta to co mam kupić? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesze nie mam ale jestem pewien kupna LiteOn 48x24x48 :)

JA teź jestem pewien że kupie Lite-On 48x24x48x LTR48246S. Już niedługo mam nadziję będzie w kompie :D

 

a gdzie LG w tej ankiecie?

Przecież jest:

10. INNE :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie LG w tej ankiecie?

LG to nie jest nagrywarka :wink: :lol: :lol: :lol:

Dołączona grafikabuhahaha a niby co to jest?!? Dołączona grafikahyyy? sory ale jak nie mam 400zeta to co mam kupić? Dołączona grafika

Litki sa tanie (ja swojego za 299zl kupilem) :P 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam yamahe 8/8/24 kupiono 4 lata temu  za 1100zł :D

heheh a ja mam Yamahe 4/4/16S kupiona 5 lat temu za 1600zł

 

p.s. codziennie wypalam jakies 2 plytki i jak dla mnie bardzo niezawodny sprzet bo przez jakies 2 lata od kupna to wypalalem bardzo duze ilosci plyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za marka PLAXTOR :?:

BTW jestem od ponad 2 lat użytkownikiem nagrywarki Plextor PX-W1610A, ani razu mnie nie zawiodła :)

Poprawilem :oops: I dodalem LG. Kompletnie mi z glowy wypadla ta firma. Mialem ja wpisac i zapomnialem... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma na liscie tak popularnych nagrywarek jak LG a sa n. szajsungi ?!!

 

Mam LGx48x24x48 (flashowany na x52)

 

Dziala zaj...

tez mam LG 48x24x48 i chodzi spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem zadowolonym użytkownikiem LG GCE-8481B przerobionej na GCE-8520B i nie narzekam, jakby co to w tej chwili LG i LiteOn idą łeb w łeb :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem zadowolonym użytkownikiem LG GCE-8481B przerobionej na GCE-8520B i nie narzekam, jakby co to w tej chwili LG i LiteOn idą łeb w łeb :):):)

juz nie. moj glos przewazyl szale na korzysc LG. 19 : 18 :twisted:

powinno byc 20:18, bo mam 2 sztuki, ale nie da sie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plextor 24/10/40. Wcześniej posiadałem Yamahe 4/4/16 a jeszcze wcześniej Philipsa podwójnej prędkości - ta nagrywara kosztowała jak na tamte czasy 36mln. dzisiaj 3,600zł, a za płytkami całe miasto zjeździłem. A i jeszcze raz dwa się zepsuła. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem zadowolonym użytkownikiem LG GCE-8481B przerobionej na GCE-8520B i nie narzekam, jakby co to w tej chwili LG i LiteOn idą łeb w łeb :):):)

juz nie. moj glos przewazyl szale na korzysc LG. 19 : 18 :twisted:

powinno byc 20:18, bo mam 2 sztuki, ale nie da sie tak

Stary jesteś użytkownikiem LG, a nie znasz się na symbolach, przecież mówiłem, że jestem użytkownikiem LG więc co i na jaką szale chcesz przeważać, naucz się symboli :):):)

No chyba, że we wszystkim się orientujesz i faktycznie chciałeś przechyliś szalę na korzyść LG,- jeśli tak to Sorry :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Lg 32x10x40 @ 40x12x40 i jestem bardzo zadowolony wcześniej miałem Memorexa 12x10x40 i tez byłem z niej zadowolony bardzo no a po memorexie była sonówka 24x10x40 z niej natomiast nie byłem zadowolony, piepszyła płytki itd :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Yamaszke i jest ql.. ale coz mozna powiedziec o nowym sprzecie.. zawsze dziala ok. PIerwsza HP 7200i 2/2/6 tez dzialala ok przez jakies pol roku. Po roku padla calkiem. Pozniej mialem TEAC'a r-58s 8/24 na SCSI wypalil dooozo plytek i po 3 latach intensywnej eksploatacji zaczal psuc plytki ... teraz mam Yamahe... pozyjemy zobaczymy... BTW: Kazda nastepna nagrywarka jest tansza.. zobaczymy ile dam za 4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...