Skocz do zawartości
r2rmefiu

Konfiguracja Xps 1710 7950 Gtx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Chcialbym zebyscie pomogli mi skonfigorowac mojego laptopa.

Moj wynik w 3DMARKU 03 to 20100. Widzialem na stronie ze powinien wynosic 21000

3DMARK 05 - 9100pkt. A powinien byc 9700.

 

Widzialem rowniez wyniki na forum w 3Dmarku i ktos z gorszym sprzetem bo procek T2600 i karta 7900 GTX osiagnal ponad 10000pkt w 3DMARKU 05. ( z sterownikami G-Force EXTREME-u mnie powoduja blue screen )

 

Moj sprzet to

core 2 duo T7200

2 GB ramu

karta 7950 GTX 512mb na standardowych sterownikach

 

Bede wdzieczny za kazda pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez r2rmefiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wywal standardowe sterowniki, sprawdz sam, w koncu nie jestes malym dzieckiem. Zawsze wiadomo, ze stery dawane standardowo z lapem to wielkie gowno.

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie pisalbym tu jakby jakies sterowniki zadzialaly tak jak powinny.

Probowalem ich juz chyba z 20 z zmodyfikowanymi inf.

Szukalem najlepszych pod moja karte zarowno tutaj na forum jak i na angielskich forach i sciagalem je, ale żaden nie daje poprawy osiagow w porownaniu z orginalnymi sterami.

 

Jeanx >> Twoj post byl bardzo pomocny - powinni Cie awansowac na moderatora albo krola nieudolnych odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten ktoś z gorszym sprzętem zrobił sobie małe oc. Nie jest wcale powiedziane, że dana konfiguracja MUSI mieć określoną ilość punktów w 3DMarku. Sama grafa i procek to nie wszystko- jest jeszcze taktowanie grafy, pamięci, czy wersja BIOSu. Zresztą 3DMark to tylko aplikacja do testów, która nie odzwierciedla w 100% wydajności sprzętu. Poszukaj sobie wyników w grach, w które grasz, albo w aplikacjach, które używasz.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Chcialbym zebyscie pomogli mi skonfigorowac mojego laptopa.

Moj wynik w 3DMARKU 03 to 20100. Widzialem na stronie ze powinien wynosic 21000

3DMARK 05 - 9100pkt. A powinien byc 9700.

A jaka to wyrocznia podaje że powinno być 2100 i 9700 ??? i ciekawe co zrobisz jak zobaczysz jeszcze lepsze wyniki "na stronie" ?

W ogóle to uważam że twoje wyniki są jak najbardziej w normie , ustaw sobie opcje wydajności w sterownikach jak cię kręci kilka punktów więcej i nie zawracaj kijem Wisły

ps

uprzedzam że mnie moderatorem nie zrobią bo mam już worma :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...