Skocz do zawartości
LPC

no i nvidia znowu dostała kopa w dupe od ati:)

Rekomendowane odpowiedzi

nom, ja tez w najblizszej przyszlosci (tydzien) ;] zamierzam qpic jakiegos radeona tylko sie jeszcze zastanawiam, czy 9500 czy 9700 oczywiscie przyczyna mojego dylematu sa wzgledy czysto materialne:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na stronie www.tweak.pl ( :) ) pisze o tym co pokazała Nvidia na Cebicie i... zapowiada się nieźle!!! Szczególnie podoba mi isę pomysł z kartą 2x lepszą od Gf FX 5800. Jeśli FX5800Ultra jest niewiele gorszy od Radka 9800Pro (a tak jest) to karta która ma być lepsza 2x od FX5800Ultra będzie prawie 2x lepsza od Radeona 9800Pro! Wow!

A żeby zgnoić posiadaczy Ati to następcy FX5800Ultra nie będą potrzebowały cooler'a :) Tak się ludzie napalili, że Nvidia upadnie itp. a tym czasem wszystko zrobiło 180* i to Ati będzie po przegranej stronie ghyghy :D Mało tego - Ati niema czym się bronić jak nie kartami graf. a Nvidia ma zabezpieczenie w postaci chipset'ów nForce2 :D

A świnie latają :lol:

Przecie Niewidia ma już teraz problemy z chłodzeniem swoich chipów, więc nie wyobrażam sobie karty 2xFX5800Ultra wcześniej niż za rok półtora.

W tej chwili ATI Rulez, ale oczywiście wolałbym, żeby Niewidia została dla konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze - wy swoje ja swoje - michalak na 9700 wiec jest po stronie ATI kurde - jak tu wogle gadac sensownie

mnie juz tu nie ma nic tu po mnie

bye

daj spokoj. dzieciaki sa zaslepione ati tak jak byly amd kiedys. nie wytlumaczysz im. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na stronie www.tweak.pl ( :) ) pisze o tym co pokazała Nvidia na Cebicie i... zapowiada się nieźle!!! Szczególnie podoba mi isę pomysł z kartą 2x lepszą od Gf FX 5800. Jeśli FX5800Ultra jest niewiele gorszy od Radka 9800Pro (a tak jest) to karta która ma być lepsza 2x od FX5800Ultra będzie prawie 2x lepsza od Radeona 9800Pro! Wow!

A żeby zgnoić posiadaczy Ati to następcy FX5800Ultra nie będą potrzebowały cooler'a :) Tak się ludzie napalili, że Nvidia upadnie itp. a tym czasem wszystko zrobiło 180* i to Ati będzie po przegranej stronie ghyghy :D Mało tego - Ati niema czym się bronić jak nie kartami graf. a Nvidia ma zabezpieczenie w postaci chipset'ów nForce2 :D

ROTFL :D :lol: A jeszcze nie dawno pisali, że FX bedzie dwa razy szybszy od R9700pro

Karta bez coolera 8O , to chyba z jakimś lujskim heatpipem, albo WC, ale i tak wątpie :rool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na stronie www.tweak.pl ( :) ) pisze o tym co pokazała Nvidia na Cebicie i... zapowiada się nieźle!!! Szczególnie podoba mi isę pomysł z kartą 2x lepszą od Gf FX 5800. Jeśli FX5800Ultra jest niewiele gorszy od Radka 9800Pro (a tak jest) to karta która ma być lepsza 2x od FX5800Ultra będzie prawie 2x lepsza od Radeona 9800Pro! Wow!

A żeby zgnoić posiadaczy Ati to następcy FX5800Ultra nie będą potrzebowały cooler'a :) Tak się ludzie napalili, że Nvidia upadnie itp. a tym czasem wszystko zrobiło 180* i to Ati będzie po przegranej stronie ghyghy :D Mało tego - Ati niema czym się bronić jak nie kartami graf. a Nvidia ma zabezpieczenie w postaci chipset'ów nForce2 :D

poczekomy zobaczymy (ale chyba nikt nit łyka tego kitu o braku radiatorow ) a co do szybkosci dwukrotnie wiekszej od fx5800cos tam to juz jest kit na maxa oni sie modla zeby zrobic karte 20% szybsza a co do piero 100% a to co pokazali na cebit to jakis mutant dzialajacy ino w warunkach gdy w poblizu jest gosc z labo nv a poza tym ati tez se moze zrobic siakies radeon9800maxx (x2) i nv poloto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem poco sie klucicie , co bedzie to bedzie wy tego nie zmienicie , kazdy kupi sobie taka karta jaka bedzie chcial i na jaka bedzie jego stac , nie rozumiem rozmow tego typu :

- NV jest super

-ty po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lencu zaraz dostaniesz po mordzie Ati jest rulez

- Tak to zobaczysz jak NV wypusci nowa karta to twojego ati w ziemie wdepcze

- jak ati bedzie chcialo zawsze zrobi lepsza karte niz NV

 

Poco sie klucic nie moge tego zrozumiec , chcecie sie poklucic - spotkajcie sie dajcie sobie po ryju i bedzie problem z glowy ... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem żę niektórzy lubią Nvidię, ja też miałem przez dłuższy okres czasu Gf2Pro i byłem z niego zadowolony. Jednak po obietnicach że GeFX będzie 2x szybszy od r9700pro przestaje w to wierzyć. Ten FX powinien sie o wiele wcześniej ukazać, i nie można sie licytować "wirtualnym" następcom GeFX bo go jeszcze nie ma i nikt nie robił testów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum, że jeżeli NV już prezentowała na targach Cebit te cacko to znaczy, że tak będzie tylko wymaga małych poprawek.

Byle jaki shit niepołoży tak łatwo Nvidii.

Zresztą zobaczcie cooler'y do nowych radków..:) niczym się nieróżni od suszary FX'a.

Pshem - za czasów GF'a 256 NIC, ale to nic nierównało się z Gf'em.

Ati mogło jedynie cmoknąć w pompke Nvidie. Ati od bardziej była nastawiona na karty do odtwarzania filmów niż do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , GF byl doskonala karta

jestem za konkurencja i NVidia

niech matrox niczym fenix z popiolow odrodzi sie i wzniesie w przestworza

a ATI i NV zaplacza

ale konkurencja bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zobaczcie cooler'y do nowych radków..:) niczym się nieróżni od suszary FX'a. 

.

cooooooooo qwa to ty chyba na nowego radka nie widziales nie porownuj go dotej suszary fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zobaczycie jak tak dalej bedzie szlo to albo S3 albo SiS ladnie namieszaa na rynku kart.

co do nVidia to mysle ze sie raczej nie podda i nie da sie zrobic tak jak kiedys 3Dfx, a dla tych co nie pamietaja albo nie wiedza to nVidia wykupila 3Dfx'a dlatego ze zostala zaskarzona przez 3Dfx o bezprawne wykozystanie kilku jakis tam Ich technologi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pshem - za czasów GF'a 256 NIC, ale to nic nierównało się z Gf'em.

szkoda ze takie flaki pociskasz, poszukaj sobie cos na temat rage fury maxx

Szkoda, że nietestowałeś tych kart...

Zresztą, gdyby Ati było wtedy taaaakie dobre jak ty tak mówisz to niebyłoby wojny 3DFx vs NV, a NV vs Ati.

Ati było śmieciem w dosłownym tego słowa znaczeniu zanim wypóściła Radeona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, gdyby ten Ati był taki dobry to po kij Ci był ten Gf 2 MX?

Przeciesz wg. Ciebie Ati fury czy jak ten shit nazywał się był ponoć lepszy?

Na wszystkich stronach były pisane texty w stylu "GeForce - pogromca 3DFx'a, GeFoce najlepsza karta na rynku". Ati było kartą taką jak dzisiaj S3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...