Skocz do zawartości
CzArNy`

Nv Drivers 171.23 Whql & 174.12 & 174.16

Rekomendowane odpowiedzi

nV Drivers 171.23 WHQL

datowane na 01/26/2008

Plusy:

- dzialajace profile gier;

- naprawiono problem z jasnoscia obrazu podczas ogladania filmow (mowa o AllPlayer'ze).

 

Minusy:

- brak mozliwosci ustawiania AA za pomoca Tray'a (standardowy problem).

 

Tweaki:

- dodana obsluga wszystkich kart z serii 5, 6, 7, 8;

- usuniecie zbednych plikow - dzieki czemu troche szybciej dziala CP.

 

DOWNLOAD

 

nV Drivers 174.12

datowane na 02/07/2008

Plusy:

- dzialajace profile gier;

- naprawiono problem z jasnoscia obrazu podczas ogladania filmow (mowa o AllPlayer'ze);

- zwiekszona wydajnosc w Crysis'ie.

 

Minusy:

- brak mozliwosci ustawiania AA za pomoca Tray'a (standardowy problem);

- problem z NFS Pro Street (skaczacy obraz - pojawia sie u mnie).

 

Tweaki:

- dodana obsluga wszystkich kart z serii 5, 6, 7, 8;

- usuniecie zbednych plikow - dzieki czemu troche szybciej dziala CP.

 

DOWNLOAD

 

nV Drivers 174.16

datowane na 02/19/2008 - najnowsze drivery

Plusy:

- dzialajace profile gier;

- naprawiono problem z jasnoscia obrazu podczas ogladania filmow (mowa o AllPlayer'ze);

- zwiekszona wydajnosc w Crysis'ie;

 

Minusy:

- brak mozliwosci ustawiania AA za pomoca Tray'a (standardowy problem);

- problem z NFS Pro Street (skaczacy obraz - pojawia sie u mnie).

 

Tweaki:

- dodana obsluga wszystkich kart z serii 5, 6, 7, 8;

- usuniecie zbednych plikow - dzieki czemu troche szybciej dziala CP.

 

DOWNLOAD

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wgralem stery 171.23 Side i widze ze dodali overscan dla tv-out w 8800GT. Mozna powiekszac i przesuwac obraz na tv, znika problem z szara ramka w okol i brakiem zapelnienia calego obszaru tv.

 

Stery 171.23 ze strony Side sa zabugowane, cos nie tak z nv panelem... Na tych z linka na gorze wszystko dziala ok.

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze w wersji z Twojej strony w panelu wyskakiwaly bledy i na przyklad zaptaszkowalem ramke w okol obrazu na wyjsciu tv, odptaszkowalem i dalem zastosuj i nie bylo zmian i nie dalo sie nic z tym zrobic. I tym podobne bledy, moze w 1.1 juz dziala ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze w wersji z Twojej strony w panelu wyskakiwaly bledy i na przyklad zaptaszkowalem ramke w okol obrazu na wyjsciu tv, odptaszkowalem i dalem zastosuj i nie bylo zmian i nie dalo sie nic z tym zrobic. I tym podobne bledy, moze w 1.1 juz dziala ok.

Ten błąd da się wyłapać podłączając tv pod wyjście tv , czy wystarczy drugi monitor pod dvi???

 

 

@DarkArrow testowałem stery 174.16 , ale tylko w dx wydajność taka sama jak 171.23. W prostreet nie występuje żabkowanie , może minimalnie z AA , ale na 174.12 gra jest nie grywalna z AA pomimo dużej ilości klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja gram z AA i to zabkowanie wystepuje

 

fakt, ze na 174.16 jest lepiej niz na 174.12... lecz idealnie jest na 171.23

 

 

wydaje mi sie, ze cos nV musiala namieszac w tych sterach bo z tego co wiem 174.12/16 sa to stery glownie pod 9600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze bylo lecz na 169.32/38 i 171.23 te zabkowanie prawie nie wystepuje :) nieraz sie pojawi i to jeszcze na wybranych momentach trasy...

 

na 174.12 juz nawet kamera muli w menu (tam gdzie ta panienka tanczy i wybieramy wyscig)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd da się wyłapać podłączając tv pod wyjście tv , czy wystarczy drugi monitor pod dvi???

Drugi monitor pod dvi nic nie da...

 

W wersji 1.1 ten blad dalej wystepuje, wracam do sterow by Czarny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze ustawienia działają , wymusz gamme itd niezależnie od programu na którym odtwarzasz film , te drugie to ustawienia to działają tylko z filmami puszczonymi przez dekoder pure video(dvd , hd). W przypadku normalnego odtwarzania te ustawienia nie działają , potrzebny jest dekoder pure video oraz skonfigurowany odpowiednio program do odtwarzania. Dodam , że dekoder pure video nie jest darmowy :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jeszcze coś przerobie i zobaczysz czy już jest ok :wink: , a jak nie to nie , przecież nie będe w ciemno robił heee.

 

Podstawowe pytanie używałeś sterownika z włączonym tray-em , bo jak nie zapodaj profil z włączonym :wink:

 

 

Dopiero teraz zauważyłem od 174.xx nie działa regulacja jasności , contrastu itd w programach do odtwarzania filmów :lol2:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj 45.23 lub 53.04 :wink:

 

 

Stery 171.23 , 174.12 , 174.16 są zabugowane , nie da się regulować jasności itd w allplayerze i innych programach :lol: , dali ciała równo. Kombinowałem jak koń na wrotkach i nic z tym fantem nie zrobiłem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj 45.23 lub 53.04 :wink:

Stery 171.23 , 174.12 , 174.16 są zabugowane , nie da się regulować jasności itd w allplayerze i innych programach :lol: , dali ciała równo. Kombinowałem jak koń na wrotkach i nic z tym fantem nie zrobiłem :wink:

side ja ci powiem, ze nie zauwazylem tego, dopiero teraz jak napisales :)

 

a myslalem, ze cos naprawili bo teraz na starcie jak ogladam film to nie musze jasnosci zmieniac (wczesniej musialem) - no a jednak cos skopali :D

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sa najlepsze (najwydajniejsze) stery pod 8800gtx w sli.

obecnie posiadam 169.28 czy jest cos lepszego?

Podłączam się pod pytanie, tylko 8800GT OC w SLI. Jakie najlepiej pod Crysis z patchem 1.2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...