Skocz do zawartości
janekwisniewskipadl

Dziwna Sprawa Z Internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lacze z kablowki vectra, 4mb. Przez ostatnie 2 miesiace czyli odkad mam ten internet dziwil mnie fakt iz zawsze gdy wlaczam utorrenta czy cos do sciagania to wszystkie strony laduja sie jak na modemie 56kb.. google wchodzi jakies 15 sekund. Nawet jak programy do pobierania nic nie pobieraja, gdy je wylacze to google wchodzi w sekunde. Wczoraj wprowadzil sie do mnie brat na 2 tygodnie, podlaczylismy neta i wlaczylem prison breaka do pobierania, szlo 500kb, wysylalo 40. U mojego brata strony zapierniczaja tak jak u mnie kiedy mam wylaczone wszystkie programy do sciagania. Ktos wie dlaczego tlyko u mnie muli internet jak tylko wlacze jakis program?

 

 

Oboje mamy takie same windowsy, takie same karty sieciowe.. nie mam pojecia co to moze byc..

 

 

 

 

p.s. wlasnie odkrylem ze jak on wlacza komputer i windows sie loguje to u mnie akurat caly system wpada w chwilowa zwieche, muzyka zaczyna ciac, myszka sie zatrzymuje na 5 sekund i nic nie mozna zrobic. Dodatkowo kazdy komputer ktory stoi w moim pokoju ma dziwna przypadlosc do zawieszania sie.. teraz kiedy mam dwa komputery w pokoju i obydwa w tym samym czasie sie zawieszaja zaczyna to byc dla mnie bardzo dziwne.. cos z napieciem w gniazdkach moze byc?

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...