Skocz do zawartości
durczyn

Jak Uniknąć Radiowozu R Oraz Zachowanie Się Kierowców

Rekomendowane odpowiedzi

A propo nie rozbili już jednej z tych meganek ??

nic mi nie wiadomo

 

ost na spocie coś chłopaki wspominali :)

spocie Nocne Rupiecie Grasuja aka NRG?? :lol:

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie wiadomo

spocie Nocne Rupiecie Grasuja aka NRG?? :lol:

 

Hhehe nigdy w życiu. Nie należe do tych ani vss. Ino klub Hondy B) . Tu już rupiecie nie przyjeżdzają a dobre autka, aka rupiecie nie dojeżdzają na zloty rng i vss stąd chyba ich tak mało już :lol2:

 

ps. Co do rozwalonego Mondeo, przełożyli graty do innego i dalej pomykają chłopaki polując na debili co śmigają 140 przy Tomaszkowie na E7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehe nigdy w życiu. Nie należe do tych ani vss. Ino klub Hondy B) . Tu już rupiecie nie przyjeżdzają a dobre autka, aka rupiecie nie dojeżdzają na zloty rng i vss stąd chyba ich tak mało już :lol2:

a to VSS to co to za twor :?:

 

ps. Co do rozwalonego Mondeo, przełożyli graty do innego i dalej pomykają chłopaki polując na debili co śmigają 140 przy Tomaszkowie na E7.

czyli pewniakiem przelozyli motorek z rozbitka do budy z "zatarciaka". kanibalizm techniczny i to sie chwali, dobrze, ze ganiaja oszolomow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalisz: dostali nowa skode octavie rs. pieknie wyglada, tylko nie ten kolor-ostry niebieski jak znaki nakazu. najgorsze, ze z nimi nawet nie ma jak sie potargowac, bo cala sluzba jest nagrywana. nawet na naczelnika brzydkiego slowa nie moga powiedziec :P

 

 

 

nie da sie ich pomylic :D

 

Ostatnio będąc w Siedlcach jechałem za oznakowaną co prawda, Octą 2 rs, mało tego jeszcze na klapie miała naklejkę powered by VTG ;).

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc w Siedlcach jechałem za oznakowaną co prawda, Octą 2 rs, mało tego jeszcze na klapie miała naklejkę powered by VTG ;)

No to nie ma sie czego bać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miała naklejkę powered by VTG ;).

LOL :D

 

Tu macie fotki jakiś samochodów ;) Nie wiem czemu znajomy zanotował sobie ich numery rejestracyjne i wozi je dreso-civikiem ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Teraz maja zamocowaną jeszcze drugą antenkę zaraz obok tej widocznej na fotkach :) . Ciekawe do czego służy :D

"Jeśli czujesz strach nigdy nie będziesz mógł szybko jeździć" ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze co? ze bardzo dobrze? moze szkoda jeszcze ze nie zgineli...dwoch mniej by bylo???

...

Pewnie że dobrze. Ale nie zrozumiesz tego dopóki nie zobaczysz co wyprawiają na mieście... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie przebrnąłem przez cały temat, bo mam dzisiaj jeszcze dużo zajęć, ale..

 

Ostatnio na podkarpaciu policja dostała kilka nowych zabawek w postaci Vectry C 2.cośtam turbo (moc 250/280KM). Oczywiście czerń i granat. Na trasie Krosno - Jasło już widziałem. Podobnie na krajowej 9 między Rzeszowem a Duklą. To na trasie do Jasła jest czarne i ma blachy z Tarnowa(sic!).

 

Druga sprawa, to kwestia samochodu. Jeżdżąc Unem rodziców zatrzymali mnie 2 razy, w tym raz bo jechałem na postojówkach (brat miał okropny nawyk wyłączania świateł podjeżdżając pod dom). Odkąd jednak jeżdżę BMW, to nie miałem jeszcze przyjemności z panami w niebieskich mundurkach. Pragnę zauważyć przy tym, jak wyglądało moje E30, którym do nie dawna się poruszałem. Od sierpnia robiłem nim 70km dziennie. A do tego przez cały rok co weekend wypady na uczelnie do Rzeszowa. Teraz mam seryjne E34 i po 2 miesiącach (odpukać) też spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to że nieraz mówią że radiowóz zwrócił się np w ciągu mieś, ale komu się zwrócił ? podatnikom ? policji ?

przecież podatnicy zapłacili za ten radiowóz i podatnicy płacą mandaty, więc jak może się zwrócić ?

 

edit: a odnośnie takich sytuacji to normalnie brakuje słów -.-

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem ze smerfy wymieniają sie samochodami w obszarze województwa. Co jakieś pół roku, a jak już zbliża sie do zmiany to łapią wszystkich(bez pasów, albo jak jakaś żarówka przepalona, itp), a potem Vectra znika. Później nagle znajduje sie inna, czarna na blachach z innego miasta... A teraz znowu srebrna. Kombinują jak mogą.

 

Co do prowokacji, to ostatnio jechałem do domu, mieszkam parę km za miastem, przy wyjeździe jechałem za vectra czarna. Znak koniec miasta a vectra dalej 50km/h to sie zdenerwowałem i wyprzedziłem buraków. Kawałek dalej było ograniczenie do 70, a gnidy siedziały mi na tyłku. Dobrze ze mam głupi nawyk lookania w lusterko jak z tyłu jakieś mondeo/vectra. Tak to bym już miał kolejne parę pkt. i było by bliżej magicznej sumki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem nieszczescie być po raz pierwszy zatrzymanym przez policje. Jak to zwykle bywa w moim wypadku, jebniecie bylo odrazu konkretne - 700zł 16pkt. Gdy to uslyszlaem, bylem zszokowany. Za co? Na trasie ze szkoly do centrum handlowego (jakis 1km ;]), jechalem kawalek za policja, pozniej obok nich (oni prosto, ja w lewo na krzyzowce). Przejscie dla pieszych, ludzie stali przed, policja sie zatrzymala, a ja nie - czemu? Hmmm tu jest wlasnie pokazana moja glupota, bo poprostu sie zagadalem. Stoimy na swiatlach 300m dalej, nadjezdza policja i mowia zebym zjechal. Dwoch mlodych niebieskich, odrazu podali koszt mojego wykrocznia. Tak jak pisalem zamurowało mnie, ale jakos udalo sie zejsc do 200zl i 11pkt. Pisanie mandatu szlo im ewidentnie opieprzali sie z wypisaniem mandatu. Mysle ze moze liczyli ze cos dostana w lape, ale nie wiedzialem jak zaczac taki temat (macie jakies sprawdzone metody? ;)). Z drugiej strony tez sie balem, ze jeszcze im cos do glowy strzeli i mnie za lapowkarstwo posadza ( jest to czesto spotykane?). Skonczylo sie jak skonczylo, usprawiedliwenia dla mnie nie ma, ale po 7 miesiacach posiadania prawka zostalo mi 10pkt. Patrzac na taryfikator to cholernie malo. Da sie jakos odpracowac/odzyskac te punkty (bo cos takiego kiedys obilo mi sie o uszy) ? Zeby wrocily samoczynnie trzeba rok czasu, a to bardzo dlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na pół roku masz prawo przystąpić do kursu doszkalającego, który anuluje 6 pkt. Dotyczy to jednak kierowców z prawem jazdy >1 roku, w związku z czym mógłbyś tam się wybrać dopiero za 5 m-cy. Koszt jaki trzeba było ponieść w Warszawskiem WORDzie ok miesiąc temu, to 220zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dzisiaj przyszedł polecony z komendy że musze się stawić w sprawie zdjęcia z fotoradaru, pod koniec kwietnia złapali mnie na fotoradar, spieszyłem sie na zajęcia i chyba go nie zauważyłem.

 

nic stało się, kiedys trzeba zdobyc pierwszy punkt.

 

Taryfikator za prędkosć tak wygląda

 

- do 10 km/h* = 20-50 zł mandat + 1 punkt do "oczka";

- 11 - 20 km/h = 50-100 zł mandat + 2 punkty do "oczka";

- 21 - 30 km/h = 100-200 zł mandat + 4 punkty do "oczka";

- 31 - 40 km/h = 200-300 zł mandat + 6 punktów do "oczka";

- 41 - 50 km/h = 300-400 zł mandat + 8 punktów do "oczka";

- 51 i więcej = 400-500 zł mandat + 10 punktów do "oczka";

spodziewam się że przekroczyłem prędkosć o max 29 km/h , czy w takim wypadku wypiszą mi mandat na 200 czy 300 zł ? jak to jest z mandatami za fotoradar, stosują górne czy dolne widełki jeśli chodzi o pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak max 29 to wpiszą Ci 100 albo 200zł.

Jeżeli jechałeś szeroką drogą, i nie stwarzałeś zagrożenia to będzie to stówka.

A jezeli pop... jakąś wąską wyboistą drogą, co było bardzo niebezpieczne - będzie 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami wiecie jak jest... im tez sie nudzi zatrzymywanie emerytow jezdzacych 65 na ograniczeniu do 50... szukaja wrazen i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak max 29 to wpiszą Ci 100 albo 200zł.

Jeżeli jechałeś szeroką drogą, i nie stwarzałeś zagrożenia to będzie to stówka.

A jezeli pop... jakąś wąską wyboistą drogą, co było bardzo niebezpieczne - będzie 200zł

Za bardzo kombinujesz. Bardziej tłumaczyłbym sobie to ich humorem.

 

wiem z doswiadczenia matki ze z fotoradarow wlepiaja zawsze najwyzsze mozliwe mandaty...

Nie prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...