Skocz do zawartości
Xanagaz

Jakość Nagranej Płyty A Użyte Oprogramowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pod pojęciem jakość mam na myśli różne błędy występujące po nagraniu. Czy istnieje w ogóle jakaś zależność? Chcę używać coraz mniej pirackiego softu i jeżeli takiej zależności nie ma to po co mi Nero skoro mogę użyć czegoś innego. Nie uważam, że Nero jest najlepsze, ale używam go od dawana i na razie wszystkie płyty są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakość zapisu zależy od sprzętu, chyba że oprogramowanie jest jakieś zbugowane.

jakieś pół roku temu przetestowałem praktycznie wszystkie aplikacje do nagrywania, zarówno płatne jak i darmowe.

 

z free polecam:

Free Easy CD DVD Burner

CDBurnerXP Pro

do obrazów imgburn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam zainstalowane nero w wersji 5.5.x.x i działa świetnie, dostałem go z nagrywarką. Ale coraz częściej używam darmowego InfraRecorder.

 

A jak chcesz przejrzeć darmowe programy to zajrzyj na moją stronkę z profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Osobiście mam zainstalowane nero w wersji 5.5.x.x i działa świetnie, dostałem go z nagrywarką. Ale coraz częściej używam darmowego InfraRecorder.

 

A jak chcesz przejrzeć darmowe programy to zajrzyj na moją stronkę z profilu.

Uzywamy wiec tej samej. Mam pytanie - czy u Ciebie zaraz po nagraniu lub przy odpalaniu programu trzeba czekac parenascie sekund zanim program sie przeladuje? Po nagraniu oddaje mi cd'ka ale caly komp jakby wisi , musze odczekac dluzsza chwile. Denerwuje mnie to maxymalnie , ale uzywam w sumie tego 2 lata i zawsze dobrze nagrywalo mi plyty. Raz chcialem sprobowac czegos innego , zainstalowalem darmowego Ashampoo , wpisalem serial z maila i...wywalilem 2 plyty w kubel , taki cud...

 

Nad infra sam mysle , ale nie bawilem sie nia jeszcze , w Nero ie pasi mi tylko to przeladowywanie ale poza tym jest funkcjonalne i do tego pokazuje to co powinien (kompilacja 4.3GB , prawym na to w oknie Nero i widze dokladnie czy ma to 4.7 czy mniej i czy wejdzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywamy wiec tej samej. Mam pytanie - czy u Ciebie zaraz po nagraniu lub przy odpalaniu programu trzeba czekac parenascie sekund zanim program sie przeladuje? Po nagraniu oddaje mi cd'ka ale caly komp jakby wisi , musze odczekac dluzsza chwile.

Używam dokładnie 5.5.10.56 (upgrade do tej wersji). Wiesz, nie zastanawiałem się nigdy nad tym, ale raczej coś takiego nie występuje jak zamrażanie systemu. Może wina napędu? A może zainstaluj ForceAspi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...