Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Super Mario Bros

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

Ostatnio znalazłem gdzieś muzykę z Mario na Nintendo i pomyślałem - ciekawe że na PurePC jest taki temat. Sprawdzam w szukajce, nic, w spisie nic... ludzie to są jaja...

 

Epokowa gra, chyba każdy choć raz w życiu grał w Mario - jak nie na Nintendo to na czymś innym, wersji jest od groma.

 

Moim zdaniem najlepszy jest właśnie oryginał, ile się przed tym nasiedziałem to nie wiem, wiem jednak iż gra z hydraulikiem w roli głównej potrafiła cholernie wciągać...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to o co chodzi ?

Szukałem też tematu o River Ride i nie znalazłem :blink:

 

 

PS. O takich grach możesz porozmawiać tutaj - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...20ride&st=0

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

"Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat"

 

Czy to nie działa w obie strony? Poza tym w 1 temacie nie da się pogadać o starszych grach bo takich gier, co ważniejsze, takich dobrych gier, jest DUŻO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, SUPER MARIO 64 rula...

Ile to się godzin przesiedziało na n64 przy tym...;]

 

Hehe pamiętam jak stałem w kolejce na giełdzie po Cartridge (używany i tańszy) z tą grą ,a potem całe ferie zimowe spędziłem zbierając gwiazdki ciesząc się jak małe dziecko. Stare dobre NES'a i N64, które już nigdy nie wrócą <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy mario w jakiego grałem...

 

Na NES'a było jedno wydanie, gdzie na 1 kadridżu było parę wersji mario, w tym SMB 3, gdzie po zebraniu listka można było latać po rozpędzeniu się ;]] Duże lvl, duuuużo światów itd ;] Oj w to się grało :D Konsola i mario do teraz gdzieś w domu leżą.

 

EDIT: O własnie, mówiłem o Super Mario All Stars :D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik podany przez kucyka...

odpaliłem, poszedłem po chwili po coś do picia. przychodzę, tak patrze... wyplułem przed siebie cały sok ;) OMG.

Ja z kolei w mario to najpierw pegazus :D potem SNES.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz grzesiu ale myślę że chciałeś sobie po prostu nabić posta (jak zwykle zresztą) gdyż chyba każdy widzi że to mario ale co do leveli z filmiku to już nie jesteś taki mądry co ? jeśli nie udowodnisz jakim sposobem je odpalić to n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz grzesiu ale myślę że chciałeś sobie po prostu nabić posta (jak zwykle zresztą) gdyż chyba każdy widzi że to mario ale co do leveli z filmiku to już nie jesteś taki mądry co ? jeśli nie udowodnisz jakim sposobem je odpalić to n/c

Dokładnie. Typowy nabijacz postów.

Filmik the best. Chciałoby się go oglądać i oglądać. Szkoda że gość sie poddał i tego nie przeszedł do końca., choć swoją drogą ja bym sie poddał dużo wcześniej. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Można dać link do emulatora i do Super Mario All stars ? :D

 

W sumie to to nie jest już teraz sprzedawane, to chyba legalne ?

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego grania. :)

 

wybacz grzesiu ale myślę że chciałeś sobie po prostu nabić posta (jak zwykle zresztą) gdyż chyba każdy widzi że to mario ale co do leveli z filmiku to już nie jesteś taki mądry co ? jeśli nie udowodnisz jakim sposobem je odpalić to n/c

No wiesz Grzesiowi zostało raptem 30 postów by wskoczyć na miejsce Paranoika w TOP 10 ogólnych gaduł. Także wiesz.... ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc ta gra jest broniona przez ESA ,ale jakby co to mogę linki usunąć z posta:

Super Mario All-Stars

 

http://rapidshare.com/files/93800138/Super...s__U__.zip.html

 

Emulator Snesa

 

http://rapidshare.com/files/93800501/snes9...-win32.zip.html

Ja mam te romy ;]

 

Przy okazji przez snes9x można grać online :D Super Mario 3 Battle mode syci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...