Skocz do zawartości
sinus

1700DLT3C JIUHB0251 vs. 1800DLT3C AGOIA0245

Rekomendowane odpowiedzi

Który jest lepszy do ekstremalnego OC?

Czy ten 1700 też należy do grupy tych "magicznych" procków o których ostatnio tak głośno na forum :?:

Czy dotyczy to tylko 0308 i 0309 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1700 co ty mówisz jest ze starej serii ze stepingiem A0 więc nie będzie sie tak rewelacyjnie kręcił jak procki ze stepingiem B0. Max przy dobrym chłodzneiu wyciągniesz jakieś 1900-2000 Mhz a tak pozatym szukajjjjjjjjj było już o tym xxxxxx razy !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ostatnio jest głośno o prockach które miały oznaczenie DLT3C i kręciły sie rewelacyjnie, wiem, że takie są 0309 i 0308, ale nie wiem jak 0251.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym właśnie przeczytałem, że DLT3C wcale nie świadczy o tym czy proc jest AO czy BO, to świadczy tylko o napięciu.

Czy w JIUHB te B oznacza, że to jest BO :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinus idz lamko i sie nie wypowiadaj wiecej naucz sie czytac... lub dobrze spisywac serie :

 

1700DLT3C JIUHB0251 - nie ma takiego procesora poniewaz AMD nie wypuscilo DLT3C 0251! zaczelo dopiero od 0309 ale i tak sa niedostepne byly 1700DUT3C JIUHB0251 ale rego co ty podales nie bylo nigdy i nie bedzie bo to rok 02...

 

1800DLT3C AGOIA0245 - nie ma takiego procesora bo AGOIA to seria od Palomino a one nie były zasilane 1.50V! wiec nie mogly miec L bo miały M :) . 1800DMT3C AGOIA0245 tak byly ale tego co podales nie

 

jeden z najbardziej lamerskich topiców na tym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zaczelo dopiero od 0309 ale i tak sa niedostepne

Z całością się zgadzam oprócz tego kawałka ;) Z tego co wiem to ktoś na forum kupił/ma zamiar kupić takiego 0308. A co do niedostępności... Ja wczoraj kupiłem (leżały dwa pośród 10 "zwykłych" JIUHB 0309) za jedyne 259 zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może troche łagodniej?

Przecież jakbym ich nie widział, to bym się nie pytał. Co do tej 1700 to jestem 100% pewny, to była wersja BOX.

A ta 1800 ewentualnie mogła być inna, ale napewno zaczynała sie od AG...

Szkoda, że nie mam cyfrówki :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam procka AXDA 1700DLT3C, JIUHB 0307SPMW

,wiec twoja teoria Zxc , w pierwszym punkcie przynajmniej , jest wyssana z palca, nie bede mowil kto tu jest lamka :wink:

narazie lightowo 1,93 GHz na 1,6 V mam...szczegolnie sie nie wysilem, poszedlem do sklepu (apollo) i kupilem .......bez wybierania itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zaczelo dopiero od 0309 ale i tak sa niedostepne

Z całością się zgadzam oprócz tego kawałka ;) Z tego co wiem to ktoś na forum kupił/ma zamiar kupić takiego 0308. A co do niedostępności... Ja wczoraj kupiłem (leżały dwa pośród 10 "zwykłych" JIUHB 0309) za jedyne 259 zł. :D

ooo zajebiscie moze nowy proc mnie czeka :) na 100% prawie ale fajniutko :) pierwszy raz sie ciesze ze sie pomyliłem :) .

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...