Skocz do zawartości
Twój Pan

Elomłodzieżowy Potek Na Nb/sb

Rekomendowane odpowiedzi

Hello :D

 

Jeśli ktoś ma poczucie piekna i estetyki a przy tym nie lubi prowizorki niech czym prędzej klika alt + F4 ;) . Od jakiegos czasu zauwazylem, ze przy zabawach z fsb550-600 i vmch 1.8-2.0v mostki na plytach glownych lubia sie nagrzac, a hit-pajpowe wymysly producentow nie sprawdzaja sie najlepiej nawet przy zapewnieniu odpowiedniego nawiewu. Od paru dni po głowie chodził mi mały, prosty i tani potek na nb, w celu chlapniecia mu raz na jakis czas, badz wrzuceniu kostki lodu :) . Z parownikiem bym sie nie zmiescil, do tego lekki stres przy zakladaniu ( :D ) wiec innej opcji nie widzialem ;) . Po zapoznaniu sie z ofertą w kraju i zagranica zrezygnowalem z gotowego produktu - koszt jest nie maly, bo bez sumy 3cyfrowej nie ma co podchodzic do najprostszych konstrukcji, a owa zabawka niekoniecznie pomoglaby mi w osiagnieciu chociazby 1mhz na fsb wiecej, wiec postanowilem sam się tym zająć :lol: . Nb to Nb, grzeje sie tyle co nic, wiec nie opracowywalem 3 miesiace designu, nie robilem 18 protopytow i nie sciagalem najczystszej miedzi prosto z drugiego konca swiata :D . Szybkie przeszukaniu zasobów pokoju do benczowania i piwnicy, dremelek w dłoń i jedziemy :D . Koszt wykonania to aż 0zł + prąd ;)

 

Fotki:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Rura i już pocięty radiator z jakiegos zlomu na KT ;)

 

Dołączona grafika

rura z drugiej strony, jeszcze przed obróbką :) . Została ładnie wygładzona :P

 

Dołączona grafika

A tu już razem

 

Dołączona grafika

Tak się prezentuje na mobo z wiekszym kolegą

 

Dołączona grafika

I inne ujecie ;)

 

Dołączona grafika

syci ;)

 

Zapinka backplate i fotki w dziennym swietle jutro - trochę już za późno na rzeźbienie ;)

pozdrosex :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie spawane na zimno :> :D

Mozna tak to nazwac :D

 

Bomba :lol: ;) Fajniusi, tylko teraz pytanie z mojej strony...czy większość mobo nie złapie ColdBug'a?:>

Kto powiedzial o trzymaniu tego przy -150'c? Kilkadziesiat stopni ponizej otoczenia i styka w zupełnosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie seryjna produkcja? ;)

Tja, bedzie dopuki mi sie radiatorki nie skoncza :-P .... czyli całkiem sporo :lol2:

 

Dołączona grafika

zapinka

 

Dołączona grafika

Nb pot rev2.0

 

Dołączona grafika

Zapinka Team Japan style :) , latwiej sypac/lac bo i tak mala dziurka nie jest zaslonieta ;) . ten bp jest idealnie prosty, nie wiem czemu na tym foto wyglada jakbym calosc conajmniej kombinerkami skrecal :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz bardziej elo jak pociśniesz na tym tego lapka ;)

a bardziej poważnie to gratuluje pomysłowości

Nie, my z MaSellem bylismy pierwsi i to my jestesmy elo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz bardziej elo jak pociśniesz na tym tego lapka ;)

a bardziej poważnie to gratuluje pomysłowości

http://img261.imageshack.us/img261/6833/pict0006op4.jpg

 

Ja w lapie (innym ;) ) na ram od grafy zamocowalem radiatory miedziane, uzebrowane, jestem elo :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...