Skocz do zawartości
zenon90

Czym Wypakować Plik .pak?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat kilkakrotnie się powtarzał, ale niestety nic mi nie pomogło, google również.

Otóż chciałbym zainstalować pewne mody w grze Imperial Glory, a niestety w mojej wersji wszystko jest spakowane do 1 pliku .pak. Na oficjalnym forum gry w instrukcji jest napisane, że plik można wypakować każdym programem typ winzip/rar, tylko trzeba zmienić rozszerzenie pliku na .zip. Tymczasem nie wiem za bardzo jak zmienić rozszerzenie, bo kiedy zmieniam nazwę i dopisuję ".zip" format pliku zostaje ten sam.

 

Pliku .pak WinRar/Zip/Ice nie chcą wypakować, próbowałem też Pakexplorer i Dragon UnPacker, ale kiedy zaznaczam ten plik dostaję komunikat "out of memory". Plik jest dość duży - 1,2GB - ale nie wiem co mam zrobić. Na dysku miejsce oczywiście jest, a w opcjach programów nie ma żadnych możliwości przydzielania pamięci operacyjnej.

 

Liczę na pomoc i z góry dzięki.

 

format udało się zmienić, ale winzip jednak ciągle nie odczytuje pliku. WinAce zaczął wypakowywać ale od kilka minut na 0% stoi...

Jakieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie wiem za bardzo jak zmienić rozszerzenie, bo kiedy zmieniam nazwę i dopisuję ".zip" format pliku zostaje ten sam.

Do zmiany rozszerzenia uzyj np Total Commandera, najezdzasz na plik i Shift+F6 ,wywalasz .pak dajesz .rar/.zip

Swego czasu w Q]|[ wygodnie przegladalem i poprawialem spakowane pliki .pk3 tez total comanderem z pakerem wskazujacym na winrara.

... dostaję komunikat "out of memory". Plik jest dość duży - 1,2GB

Domyslnie pakery chyba korzystaja z temp na C, moze tam za malo masz miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...