Skocz do zawartości
nrl

Gears Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

ja bym powiedzial ze to teaser a nie trailer-bo w mojej ocenie roznica jest zasadnicza..ale jak kto woli :)

 

ciekawy jestem samej grafy bo co do gry...raczej olewam

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedzial ze to teaser a nie trailer-bo w mojej ocenie roznica jest zasadnicza..ale jak kto woli :)

 

ciekawy jestem samej grafy bo co do gry...raczej olewam

przedsmak grafy masz na zdjęciu :lol2:

co do gry coop n1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gra roku. W gow'a zagrałem dopiero na pc. Ta gra ma coś takiego w sobie co wciaga i nie pozwala sie oderwac, po roku czyli w 2009Xi dostaniemy ja na pc, chociaz moze ta gra mnie skłoni do zakupu klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gra roku. W gow'a zagrałem dopiero na pc. Ta gra ma coś takiego w sobie co wciaga i nie pozwala sie oderwac, po roku czyli w 2009Xi dostaniemy ja na pc, chociaz moze ta gra mnie skłoni do zakupu klocka.

Ja gram na X360, a z ciekawosci (dodatkowy etap) zagralem rowniez na PC. Choc na kompie rowniez dobrze mi sie gralo, to jednak prawdziwa przyjemnosc z grania w GOW mozna czerpac grajac na konsoli. Dla mnie roznica jest kolosalna. Sterowanie myszka a padem to zupelnie jak granie w 2 rozne, odmienne gry. Jesli ktos zna GOW jedynie z kampanii to wspolczuje....Multiplayer na konsoli jest bajeczny.

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy, ale nie jestem zwolennikiem GOW. Uważam, że jest to zwykła gra akcji jakich wiele innych jest na świecie. Standardowa fabuła, nic odkrywczego. Aczkolwiek przyglądałem się części pierwszej jako wykładnikowi nowoczesnych możliwości graficznych. Tak też zrobię z drugą częścią: popatrzę co można osiągnąć na współczesnych maszynach. Ale grać w "to to"? Nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na X360, a z ciekawosci (dodatkowy etap) zagralem rowniez na PC. Choc na kompie rowniez dobrze mi sie gralo, to jednak prawdziwa przyjemnosc z grania w GOW mozna czerpac grajac na konsoli. Dla mnie roznica jest kolosalna. Sterowanie myszka a padem to zupelnie jak granie w 2 rozne, odmienne gry. Jesli ktos zna GOW jedynie z kampanii to wspolczuje....Multiplayer na konsoli jest bajeczny.

Hmm, dla mnie różnica też jest kolosalna (grałem u kuzyna na klocku) ale raczej na korzysc pc. "Prawdziwą przyjemność z grania mozna czerpac z konsoli" :D nie no ok to Twoje zdanie. Po czym wnioskujesz, że gowa znam tylko z singla? Piszesz, ze multi na konsoli jest bajeczny, zaręczam Ci że na pc równierz, może nawet bardziej bo dochodzą nowe tryby rozgrywki... ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy, ale nie jestem zwolennikiem GOW. Uważam, że jest to zwykła gra akcji jakich wiele innych jest na świecie. Standardowa fabuła, nic odkrywczego. Aczkolwiek przyglądałem się części pierwszej jako wykładnikowi nowoczesnych możliwości graficznych. Tak też zrobię z drugą częścią: popatrzę co można osiągnąć na współczesnych maszynach. Ale grać w "to to"? Nie zamierzam.

I masz w 100% racje, tak samo było z Quakami, zwykła strzelanka, ale miod płynie hektolitrami, tak samo jest z GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Hmm, dla mnie różnica też jest kolosalna (grałem u kuzyna na klocku) ale raczej na korzysc pc. "Prawdziwą przyjemność z grania mozna czerpac z konsoli" :D nie no ok to Twoje zdanie. Po czym wnioskujesz, że gowa znam tylko z singla? Piszesz, ze multi na konsoli jest bajeczny, zaręczam Ci że na pc równierz, może nawet bardziej bo dochodzą nowe tryby rozgrywki... ech...

moim zdaniem szerzysz populizm jak co niektorzy posiadacze konsol,ze wszystkie gry sa najlepsze na konsolach,ty oczywsicie robisz to pod pc,dlatego ze konsola nie dysponujesz i tradycyjnie chwalisz "swoje".Zawsze mnie smieszyly takie zagrania,aczkolwiek zawsze przewage ma ten kto gral pierwszy :),gdyby dzisiaj Gotic wyszedl na konsole to pc'ciarze smialiby sie ze juz dawno w to grali itp itd.

 

dlatego nie ma co pokazywac wyzszosci "swojego" tylko grac i cieszyc sie gra.

 

a jak dla mnie GoW to dretwa schematyczna gra(nawet niechcialo mi sie jej ukonczyc),obserwuje topic tylko ze wzgledu na nowinki silnika gry i grafe :)

 

MacOsek-to ta sama Euforia co w GTA4?

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie GoW to dretwa schematyczna gra(nawet niechcialo mi sie jej ukonczyc),obserwuje topic tylko ze wzgledu na nowinki silnika gry i grafe :)

Tak samo uwazam. Od poczatku az do konca ciagle to samo. Trzeba gdzies dojsc, schowac sie za murek, kogos zabic i tak caly czas. Gra na mnie wrazenia nie zrobila ;<

 

@Topic:

Screen z GoW2: http://i32.tinypic.com/x22ago.jpg

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GOW jest cudowny, zwlaszcza w multi - polska spolecznosc rosnie w siłę (pozdro krosnianin, Fran, sTKuc i inni)....

Napisałem, że widziałem obie wersje, naprawdę wersja na pc jest LEPSZA, oczywiscie IMHO. o co chodzi DLore? Mam ps3. X'a kupie dla GOW2, nie wyobrazam sobie gry padem w fps, ale jednak jak wydzie GOW 2 bede musial to zrobic.

 

Masz juz problem z drugim moim postem DLore....Jak co, zapraszam na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dopierniczyć się bez sensu. Dla samego faktu. Ja rozumiem o co chodzi a jak widać trzeba niektórym tłumaczyć.

Wydaje mi się, że Bartkowi chodzi o samo celowanie... no ale po co pozostawić takie małe niedopowiedzenie w spokoju. Przecież trzeba być lepszym nawet w łapaniu za słówka. Idąc za ciosem piszę tego posta ale wiem, że mija się to z celem a "przyjacielska" atmosfera konsolowo-pecetowa to tylko mrzonka.

 

;-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 2 Gameplay Video Countdown :gitarzysta:

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3167745&p=44

It won't be long before we post up the exclusive first ever gameplay video for Gears of War 2. 10:30 p.m. PST on Friday night is when we'll be setting it live, so stay tuned to this space! Hope you're ready -- it's awesome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...