Skocz do zawartości
nrl

Gears Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

graficznie tak samo? jeszcze raz odpal Gow i prównaj z Gow 2 ;]

moze to wina lokacji w ktora gralem -ale zadnego graficznego oczoplasu nie mialem ,a z natury zwracam bardzo uwagie na grafe, cala reszta byla ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysyp recenzji:

- Giant Bomb - 100%

- X360 Magazine UK - 100%

- GameSpy - 100%

- VideoGamer - 100%

- 1UP - 100%

- Team Xbox - 98%

- 3DJuegos - 97%

- Gameplayer - 95%

- GameTrailers - 95%

- IGN - 95%

- Computer and Video Games - 93%

- Official Xbox Magazine UK - 90%

- EuroGamer - 90%

- 360 Gamer Magazine UK - 90%

- GameDaily - 90%

- Level7.nu - 90%

- Meristation - 90%

- Total Video Games - 90%

 

metacritic - 95% (pierwsze gearsy - 94%)

gamerankings - 95.1% (pierwsze gearsy - 94.0%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny moim zdaniem w pełni zasłużone. Sam dałbym grze dychę, bo nawet jeśli nie poprawili znacząco grafiki, single nadal jest krótki, a fabuła trochę na siłę, to i tak jest to gra przy której bawiłem się świetnie - współczynnik funu na minutę jest tutaj ogromny. Z drugiej strony, nasili się fala krytyki z gatunku "gearsy to monotonne biegania od murka do murka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przeszedłem GoW1 i powiem tak - rzeczywiście, może kogoś znudzić to bieganie od murka do murka. Inny minus to ciągłe tego samego typu lokacje (tak samo jak w FEAR). Ale trzeba przyznac ze gra pokazuje pazur w co-opie i na poziomie conajmniej Hardcore. Jeżeli rozgrywka w GoW2 jest bardziej różnorodna i dłuższa to jak dla mnie bedzie hicior. Ale nie wiem, czy must-buy w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to bieganie od murka do murka wcale mnie tak nie nudziło. Gra ma klimat i jest niesamowicie grywalna. Zwłaszcza na wyższym poziomie trudności. Bywało, że w niektórych momentach nie dawałem rady. Przeciwnicy są w tej grze wyjątkowo celni i wystarczy wystawić łeb zza murka by pokazał się nam czerwony znaczek. Wtedy trzeba kombinować i chyba to właśnie tak mnie przyciągnęło do tej gry . Nie mówię już o zabawie w dwóch graczy czyli Co-op. Bo co dwie głowy to nie jedna ;) GOW 2 kupię w ciemno, ale dopiero najprawdopodobniej w Grudniu. Kasa poszła na Dead Space (X360 ) i nieszczęsny Far Cry 2 w wersji na PC ;) Ale po tych wstępnych ocenach myślę, że warto poczekać ten miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie rozumiesz tekstu pisanego. Nie trzeba tam niczego praktycznie czytać, bo dialogów jest jak na lekarstwo. A to co mówią nie jest niczym istotnym . Tam masz głównie strzelać i chować się za murkami kombinując jak zabić większą grupę wroga. A nie czytać teksty. EOT.

 

Oczywiście pisze to na przykładzie GOW1, gdzie nawet nie czytałem/słuchałem tego co oni tam mówili podczas gry. I bez tego przeszedłem grę ze 3 razy. Ale skoro tak Ciebie to interesuje to tak są napisy PL. Nawet na necie już wyciekła jakaś wersja z napisami PL.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie rozumiesz tekstu pisanego. Nie trzeba tam niczego praktycznie czytać, bo dialogów jest jak na lekarstwo. A to co mówią nie jest niczym istotnym . Tam masz głównie strzelać i chować się za murkami kombinując jak zabić większą grupę wroga. A nie czytać teksty. EOT.

 

Oczywiście pisze to na przykładzie GOW1, gdzie nawet nie czytałem/słuchałem tego co oni tam mówili podczas gry. I bez tego przeszedłem grę ze 3 razy. Ale skoro tak Ciebie to interesuje to tak są napisy PL. Nawet na necie już wyciekła jakaś wersja z napisami PL.

oj Panie :D w GOW2 będzie poboczny wątek, w którym to zapodziała się gdzieś żona Santiago ;] Więc czytać literki i nie gadać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że dla niektórych liczy sie też fabuła. GTA też pewnie przechodziłeś na pałe byle szybciej? i później ludzie piszą że jest monotonne (idz tu zabij tego idz tam zabij następnego)

 

Fabuła w GTA4 jest o wiele bardziej rozbudowana niż w GOW ;) I na tyle zrozumiałem z tego co tam mówili by załapać o co chodzi. A z przechodzeniem gry wcale się nie spieszyłem. W GOW się nie wczytywałem w teksty, bo nie widziałem większego sensu. Dla mnie to była czysta rozwałka na weekend. (dla relaksu po ciężkim tygodniu harówy ) Ale już skończmy ten wątek :) Jak ktoś koniecznie chcę grać po Polsku w gry z ograniczoną ilością tekstu to jego sprawa. Ja tylko uświadomiłem Ci , że nie jest konieczne posiadanie wersji PL i nic więcej ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja już jest - tzn nie trzeba będzie na nią czekać, na płytce od razu jest PL. Tłumaczenie jest średnie, chociaż tekst Cole'a "wjedziemy Ci na chatę" mnie rozbawił jak cholera :)

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :) dostałem z Pre-Order'u właściwie to już wczoraj :P

 

Zastanawiam się czy grać, bo nie chciał bym dostać banana na Live

a granie bez dysku i bez save to troche lipa

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co ja [ciach!]a, botanik jestem? "

"Wjedziemy Ci na chatę ! "

 

Gierka przednia, grałem prawie całą noc.

CliffyB miał racje - bigger, better, more badass :)

Niestety jest dość krótka - trochę ponad 6h na normalu.

Ale w końcu mamy (nie dużą, ale zawsze :D ) fabułę, ładniejszą grafikę i jeszcze parę urozmaiceń :) .

 

Imo GoW 2 to must have i na pewno znajdzie się w TOP 5 gier tego roku .

Jak dla mnie 9+/10

 

 

 

 

----

Sorry, że post pod postem ale chciałem odświeżyć topic :)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co ja [ciach!]a, botanik jestem? "

"Wjedziemy Ci na chatę ! "

 

Gierka przednia, grałem prawie całą noc.

CliffyB miał racje - bigger, better, more badass :)

Niestety jest dość krótka - trochę ponad 6h na normalu.

Ale w końcu mamy (nie dużą, ale zawsze :D ) fabułę, ładniejszą grafikę i jeszcze parę urozmaiceń :) .

 

Imo GoW 2 to must have i na pewno znajdzie się w TOP 5 gier tego roku .

Jak dla mnie 9+/10

 

 

 

 

----

Sorry, że post pod postem ale chciałem odświeżyć topic :)

Ja wczoraj po robocie podjechalem po Gearsow i od 20 bite 6 godzin straight :D

 

No i coz mam rzec? Nastepca gry dla ktorej kupilem X ponownie kopie zad i nie wiem nawet czy nie lepiej niz pierwsza czesc.

 

PLUSY:

- humor!! (wspomniane dialogi i wiele wiele innych, po prostu co zdanie to sie smialem, a ten botanik mnie rozlozyl na lopatki ;) )

- grafa: moze nie robi juz wrazenia jak GOW1 w momencie premiery, ale poprawiony silnik naprawde sporo daje. Poza tym duze przestrzenie robia swoje. No i deszcz - cos pieknego, wczoraj jak stalem Marcusem na polu w deszczu to normalnie jak film, autentycznie.

- KREW!! To ze bedzie krwawo to wiedzialem, ale level gdzie chlopaki "uciekaja" z pewnego miejsca po prostu mnie zmiazdzyl, Cliff ma narabane w glowie ;)

- fabula: w koncu cos sie dzieje, wiecej dialogow, poza tym te notatki, ktore zbieramy fajnie fragmentami odkrywaja coraz wiecej z historii.

- audio: to samo co w pierwszej czesci, nic dodac nic ujac

 

MINUSY:

- sa takie? Pewnie kampania okaze sie krotka, chociaz na razie zrobilem jakies 40%

- etapy z pojazdami sa raczej kiepskie i frustrujace

 

Co do poziomu trudnosci to na poczatku wzialem normal, ale 5 minut w pierwszym levelu i restart na hardzie, bo ten normal to mi sie skojarzyl z casualem z GOW1, nawet nie wiem jak to wyglada na easy - sami padaja? A teraz rzeklbym, ze jest w sam raz mimo ze pare razy musialem powtarzac pewne fragmenty.

 

9/10 spokojnie moge dac, 10/10 to chyba za duzo, szczegolnie ze mamy tu wszystko to co bylo tyle ze wiecej wiec zaden mega przelom to to nie jest. Nie zmienia to faktu ze Gears 2 to shitload of fun ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wam fajnie , a ja muszę jeszcze miesiąc czekać. Musiałem anulować zamówienie, bo kasy nie starczyło ehh :/ Cieszą mnie te oceny, bo przyznam szczerze, że spodziewam się odgrzewanego kotleta z nowymi poziomami, który niczym nie będzie zaskakiwał czego nie widzieliśmy w GOW1. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...